رفع ارور Missing a Temporary Folder

خانه / وبلاگ / خطا های وردپرس / رفع ارور Missing a Temporary Folder
Error-missing-temp

رفع ارور Missing a Temporary Folder

آیا با ارور Missing a Temporary Folder مواجه شده اید؟ اگر با این ارور مواجه شوید نمیتوانید تصاویر آپلود نماید، نمیتوانید قالب ها و افزونه ها را آپدیت نمایید. در این مطلب آموزش وردپرس به شما آموزش خواهم داد تا دیگر این ارور را مشاهده نکنید و آن را به سادگی رفع نمایید.

عامل ارور “Missing a Temporary Folder” چیست؟

این ارور به دلیل تنظیمات اشتباه در php رخ میدهد. یک بخش خاصی مربوط به تعریف پوشه موقتی در تنظیمات php وجود دارد که وردپرس از آن استفاده می کن تا تصاویر و فایل ها را  در آن قرار دهد تا شما تصمیم بگیرید که فایل ها را در چه مکانی قرار میدهید، سپس فایل ها از پوشه موقت به محل مورد نظر شما انتقال خواهند یافت. اگر محل پوشه موقت در php سرور شما پیکربندی نشده باشد با این ارور مواجه خواهید شد.

missingtempfolder

رفع ارور “Missing a Temporary Folder”

در این مطلب نیاز خواهید داشت تا فایل wp-config.php را ویرایش کنید. برای شروع نیاز خواهید داشت تا از یک FTP Client استفاده نمایید، همچنین میتوانید از آیتم مدیریت فایل در Cpanel هاست خود استفاده نمایید.

سپس باید فایل wp-config.php را پیدا کنید و آن را ویرایش کنید.

wpconfigfile

شما باید کد زیر را در فایل قرار دهید، البته قبل از خطی که عبارت ‘That’s all, stop editing! Happy blogging’ در آن قرار دارد.

define('WP_TEMP_DIR', dirname(__FILE__) . '/wp-content/temp/');

فایل را ذخیره نمایید و آن را در هاست خود آپلود نمایید. کار بعدی که باید انجام دهید آن است که به پوشه /wp-content/ بروید و یک پوشه در آن ایجاد نمایید و نام آن را temp قرار دهید.

مطلب پیشنهادی  رفع خطای صفحه سفید وردپرس

tempfolder

به همین سادگی شما با این کار پوشه فایل های موقت را برای سرور خود ایجاد نمودید. اکنون میتوانید به آپلود تصاویر و آپدیت محتوای سایت خود بپردازید.

عیب یابی

اگر با استفاده از این روش ارور رفع نشد میتوانید از مطلب “رفع مشکل آپلود نشدن تصاویر در وردپرس” استفاده نمایید و دسترسی به فایل ها را در سایت خود مجددا پیکربندی نمایید.

دقت داشته باشید که این ارور معمولا در سایت هایی رخ میدهد که تنظیمات از سوی سرویس دهنده هاست به درستی پیکربندی نشده باشند. شما میتوانید در صورت رفع نشدن این ارور از سرویس دهنده هاست خود درخواست نمایید تا این خطا را رفع نماید.

اگر از این مطلب لذت برده اید میتوانید آن را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از نحوه رفع این ارور با خبر شوند.

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =