منو

ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس

خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس
contact-form

ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس

یکی از راه های مهم ارتباط مشتریان با شما فرم های تماس با ما هستند. در فرم تماس با ما اطلاعات کاربر همراه با متن پیام کاربر دریافت خواهند شد و در سرور سایت شما ذخیره خواهند شد، و شما خواهید توانست آنها را مطالعه نمایید. در این مطلب آموزش وردپرس به شما ایجاد فرم تماس با ما در وردپرس را توضیح خواهم داد.

افزونه ایجاد فرم تماس با ما

با استفاده از افزونه ها شما میتوانید به سادگی کارایی وردپرس را افزایش دهید. با استفاده از افزونه Contact Form by WPForms میتوانید دست به ایجاد هر فرمی بزنید. با استفاده از ویژگی های جالب و جذاب این افزونه میتوانید فرم هایی زیبا با قابلیت های بسیار مناسب ایجاد نمایید. بیشتر بخش های این افزونه وردپرس رایگان است و میتوانید با خیال راحت فرم های خود را ایجاد نمایید. میتوانید به تعداد مورد نیاز خود فرم ایجاد نمایید. در ادامه نحوه ایجاد فرم تماس با را به شما آموزش خواهم داد.

ایجاد فرم تماس با ما با افزونه Contact Form by WPForms

برای شروع باید افزونه Contact Form by WPForms را نصب و فعالسازی نمایید سپس وارد بخش Contact Form by Supsystic در نوار ادمین خود شوید تا فرم خود را ایجاد نمایید.

ایجاد فرم جدید

اکنون بر روی آیتم Add New کلیک نمایید تا فرم جدید خود را ایجاد نمایید.

مطلب پیشنهادی  افزونه Profile Builder برای ثبت نام کاربران در وردرپرس

add-new

علاوه بر این روش میتوانید وارد بخش All Forms شوید و در بالای صفحه بر روی دکمه Add New کلیک نمایید تا فرم خود را ایجاد نمایید.

add-new-frm

مانند تصویر بالا میتوانید یک نام برای فرم خود مشخص نمایید و در بخش پایین نیز باید نوع فرم را مشخص نمایید. برای ایجاد فرم تماس با ما باید Simple Contact Form را انتخاب نمایید. سپس وارد تنظیمات فرم مشخص شده خواهید شد.

form-name

شما میتوانید در ستون سمت چپ فیلد های مورد نظر خود را به فرم اضافه نمایید و با کشیدن و رها کردن آنها را در فرم خود قرار دهید. با کلیک بر روی هر فیلد میتوانید در ستون سمت چپ تنظیمات و مشخصات فیلد را مشاهده نمایید.

add-fields-to-form

تنظیمات فرم

شما میتوانید برچسب فیلد ها را به زبان فارسی وارد نمایید تا فرم شما فارسی در سایت نمایش داده شود. در بخش Format سه گزینه وجود دارد که میتوانید نام را در یک بخش جداگانه نمایش دهید و یا نام + نام خانوادگی نمایش دهیدو یا نام و نام خانوادگی و نام وسطی را همراه با یکدیگر نمایش دهید. گزینه Required هم به این معنا است که فیلد مورد نظر مهم است و حتما باید توسط کاربر تکمیل شود.

در بخش Advanced Options میتوانید تنظیمات بیشتری را برای فرم و فیلد های آن پیکربندی نمایید.

بخش General

submit

در این بخش تنظیمات دکمه Submit را مشاهده می کنید. شما میتوانید برای آن مقدار “ارسال” را مشخص نمایید که این مقدار در حالت عادی به عنوان برچسب دکمه submit نمایش داده میشود. در بخش پایین میتوانید مقدار “در حال ارسال” را وارد نمایید تا زمان ارسال اطلاعات فرم به سرور نمایش داده شود. شما میتوانید برای هر حالت دکمه submit عنوان مورد نظر خود را وارد نمایید.

مطلب پیشنهادی  کلمات کلیدی و تاثیر آن ها در سئو سایت

بخش Confirmation

confirmation

در زمانی که اطلاعات به سرور ارسال شوند یک پیام موفقیت آمیز به کاربر نمایش داده میشود. در بخش Confirmation میتوانید متن مورد نظر خود را وارد نمایید.

پس از پیکربندی تنظیمات و ورود اطلاعات میتوانید بر روی دکمه Embed در بالای صفحه کلیک نمایید تا شورت کد فرم را دریافت نمایید تا از آن در مکان مورد نظر خود استفاده نمایید.

embed-code

مشاهده فرم در خروجی

اکنون میتوانید شورت کد دریافت شده در مرحله قبل را در صفحه و یا نوشته خود وارد نمایید تا فرم در آن نمایش داده شود.

insert-form

همچنین میتوانید بر روی دکمه Add Form در بالای ویرایشگر مطلب وردپرس کلیک نمایید تا یک پاپ آپ جهت انتخاب فرم و افزودن آن به نوشته نمایش داده شود. پس از انتخاب فرم و افزودن آن، شورت کد به مطلب و صفحه شما اضافه خواهد شد. اکنون میتوانید وارد پیش نمایش مطلب شوید تا فرم را در سایت خود مشاهده نمایید.

اکنون میتوانید کارایی فرم را تست نمایید، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید و بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید. پس از ارسال اطلاعات پیغام موفقیت آمیز بودن فرآیند را مشاهده خواهید نمود.

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 9 =