قالب وردپرس شرکتی رایگان discovery + آموزش ویدیویی

خانه / وردپرس / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / قالب وردپرس شرکتی رایگان discovery + آموزش ویدیویی

قالب وردپرس شرکتی رایگان discovery + آموزش ویدیویی

اکثرافرادی که قصد دارند سایت شرکتی و تجاری خود را با وردپرس راه اندازی کنند, به دنبال قالب وردپرس شرکتی هستند که در عین زیبایی و داشتن امکانات مناسب کاربری اسانی داشته باشد و بتوان تنظیمات ان را به راحتی انجام داد.برای این منظور قالب وردپرس شرکتی discovery را به شما پیشنهاد می کنیم.هنگام مشاهده فیلم اموزشی شما نیز این موضوع را تایید خواهید کردو به سادگی کار با ان را یاد خواهید گرفت.علاوه براین فایل های درون ریزی را همراه فایل قالب دانلود کنید و از تنظیمات اماده ای که توسط انها به سایت شما اعمال می شود استفاده کنید.

قالب شرکتی رایگان discovery

قالب وردپرس شرکتی discovery طراحی بسیار شیک و حرفه ای دارد و نیاز شما برای ساخت یک سایت تجاری مناسب برطرف می کند. شما باید بعد از این که قالب را نصب و فعال کردید, یک برگه را ایجاد و قالب ان را Custom Home Page انتخاب کنید.سپس در تنظیمات خواندن این برگه را به عنوان برگه نخست ایستا انتخاب کنید. ساختارکلی طراحی در صفحه اول به طور پیشفرض ایجاد می شود. این کارشما را بسیار راحت می کند و تنها کافی است که شما ان را مطابق با طراحی موردنظر خود تغییر داده و برای قسمت های مختلف ان تصاویر و نوشته های دلخواه خود را قرار دهید.تنظیمات اصلی این پوسته رایگان شرکتی از قسمت سفارشی سازی قابل انجام است.

قالب رایگان وردپرس
اسلایدر نوشته ها

اسلایدر نوشته ها

اسلایدر این قالب وردپرس تجاری با استفاده از تصاویر شاخص نوشته هایی که ایجاد می کنید ساخته می شود و همچنین عنوان و متن این نوشته ها نیز هرکدام با پس زمینه هایی شیک که زمینه رنگی متفاوت دارند بر روی اسلاید ساخته شده از هر نوشته نمایش داده می شود.ساخته شدن اسلایدر از نوشته ها به این صورت انجام می شود که شما یک دسته بندی خاص برای نوشته هایی که می خواهید از تصویر ان ها برای ساخت اسلاید استفاده شود, در نظر می گیرید و سپس در تنظیمات “اسلایدر صفحه اصلی” در قسمت سفارشی سازی دسته بندی مورد نظر را انتخاب می کنید .شما همچنین می توانید تعداد اسلاید هایی که می خواهید در اسلایدر ایجاد شود را نیز تعیین کنید.این امکان نیز برای شما وجود دارد که نمایش اسلایدر را فعال یا غیر فعال کنید.

مطلب پیشنهادی  قالب شرکتی وردپرس Croccante + فیلم اموزشی
قالب رایگان وردپرس
نوار تبلیغی

نوار تبلیغی

در اکثر قالب های وردپرسی یک قسمت نواری در صفحه اصلی برای قرار دادن مطالب تبلیغی, شعار سایت, عبارات و اعلان های مهم سایت درنظر گرفته شده است که پوسته وردپرس discovery نیز از این قاعده مستثنی نیست و دارای تنظیماتی برای ایجاد نوار تبلیغی می باشد که در ان می توانید متن مورد نظر خود را قرار داده و همچنین لینک و عنوانی برای باتن این قسمت تعیین کنید.در صورتی که علاقه ای به استفاده از نوار تبلیغی در سایت خود ندارید, می توانید با زدن تیک گزینه Hide Promotional Bar نمایش ان را در صفحه اصلی غیر فعال کنید.

قالب رایگان وردپرس
بلوک سرویس ها و خدمات

بلوک سرویس ها و خدمات

در قسمت سفارشی سازی تنظیمات مربوط به جعبه سرویس یک , دو و سه وجو دارد که برای شما بلوکی سه ستونه از ویژگی ها , سرویس ها و یا خدماتی که ارائه می کنید را در صفحه اصلی می سازد که برای هرکدام از این ستونها می توانید یک ویژگی یا سرویس در قسمت هدر مشخص کنید و در فیلد متن نیز تشیحاتی برای ان قرار بدهید. برای ایجاد حالت گرافیکی در ستونها می توانید یک تصویر به شکل و طراحی ایکون اپلودکنید که مانند یک ایکون در بالای هر ویژگی نمایش داده شود.قالب خود یک افکت چرخشی را بر روی تصویر هنگام قرار گیری ماوس بر روی ان اعمال می کند که جالب و زیباست و توجه کابر را جلب می کند.در “تنظیمات بخش خدمات می توانید” یک عنوان کلی برای این بلوک انتخاب کرده و یا اینکه نمایش ان را غیر فعال کنید.

قالب رایگان وردپرس
بخش اخرین نوشته ها و مطالب

بخش اخرین نوشته ها و مطالب

تم شرکتی discovery به طور خودکار ازعنوان و تصویر شاخص اخرین نوشته ها و مطالب شما, ناحیه ای ۴ ستونه می سازد که با رفتن ماوس بر روی هرکدام افکت جذاب پوشش تیره رنگ برروی ان اعمال می شود و همچنین ایکون لینکی نیز روی ان ظاهر می شود که نشان دهنده لینک است و در صورت کلیک می توانید به صفحه نوشته مورد نظر بروید.امکانی که برای شما و جود دارد در قسمت ” تنظمیات بخش اخرین نوشته ها” می توانید یک عنوان کلی برای این بخش انتخاب کنید و یا اگر نیازی به استفاده از این بخش ندارید ان را مخفی کنید.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس چند منظوره Startit
قالب رایگان وردپرس
تنظیمات شرکای بخش تجاری

تنظیمات شرکای بخش تجاری

یک ویژگی بسیار جالب در این پوسته امکان اپلود لوگو از شرکای تجاری شماست که با استفاده از انها ناحیه ای ۴ ستونه از این لوگو ها ایجاد می کند که افکت بسیار جذاب و زیبایی دارد .به گونه ای که در حالت پیشفرض لوگوها دارای افکت سیاه و سفید هستند و هنگامی که ماوس را بر روی انها قرار می دهید به حالت عادی برمی گردند و به صورت رنگی نشان داده می شوند.این یک ایده خلاقانه است که حالت زنده و پویا را در صفحه اصلی سایت شما ایجاد می کند و از یکنواختی در طراحی جلوگیری می کند.مانند دیگر قسمت می توانید انتخاب کنید که ان را فعال یا غیر غعال کنید و یا یک عنوان برای ان اتخاب کنید.

قالب رایگان وردپرس
شبکه های اجتماعی در سربرگ

شبکه های اجتماعی در سربرگ

نمایش شبکه های اجتماعی در این تم بسیار ساده است کافی است درتنظیمات ” حساب شبکه های اجتماعی ” لینک شبکه ای که در ان عضو هستید را در فیلدهای مربوط به ان شبکه درج کنید.تم به طور خودکار ایکون های ان ها در باکس های با پس زمینه رنگی پیشفرض سایت درقسمت هدر نمایش می دهد که این ایکون ها به ادرس مورد نطر شما لینک شده اند و افکت تغییر رنگ هنگام قرار گیری ماوس برخوردارند.

قالب رایگان وردپرس
اطلاعات تماس در سربرگ

اطلاعات تماس در سربرگ

در قالب discovery شما می توانید از قسمت هدر برای نمایش اطلاعات تماس خود استفاده کنید.برای این کار باید در قسمت ” اطلاعات تماس (سربرگ) ” در ۴ فیل دمشخص شده شماره ثابت ,شماره موبایل , ایمیل و همچنین ادرس خود را درج کنید.قالب برای این فیلد ها نیز به صورت خودکار ایکون های مرتبط در کنار اطلاعات تماس در قسمت هدر نمایش می دهد و نمایش انها گرافیکی و زیبا می کند.

ویژگی های کلیدی و اصلی قالب شرکتی وردپرس discovery

 • اطلاعات تماس در سربرگ
 • شبکه های اجتماعی در سربرگ
 • تنظیمات شرکای بخش تجاری
 • بخش اخرین نوشته ها و مطالب
 • بلوک سرویس ها و خدمات
 • نوار تبلیغی
 • اسلایدر نوشته ها
 • امکانات رنگبندی
 • تعیین تصویر سربرگ و پس زمینه
 • تعیین لوگو, فاو ایکون و اپل ایکون
 • تنظیمات متن کپی رایت
 • تنظیمات منعطف فوتر
 • و…

پیشنمایش قالب وردپرس discovery

فیلم کار با قالب وردپرس discovery

دانلود قالب discovery + فایل های درون ریزی دمو

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.