چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

قالب وردپرس رستوران foodhunt+ فیلم آموزشی

خانه / وردپرس / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / قالب وردپرس رستوران foodhunt+ فیلم آموزشی

قالب وردپرس رستوران foodhunt+ فیلم آموزشی

قالبی که امروز با ان اشنا می شوید قالب وردپرس رستوران foodhunt است.سایت دیجی وردپرس ان را به فارسی ترجمه و راست چین کرده است. توسط این قالب خارق العاده شما می توانید به سبکی مدرن رستوران داری کرده و سفارشات خود را از مشتریان به صورت انلاین نیز داشته باشید.امکانات و وِیژگی های ان فوق العاده کامل و جالب است و تمام زیرساخت های لازم برای ایجاد یک رستوران انلاین را در خود دارد و با استفاده از ابزارک های متعدد ان می تواند گستره کار خود را به خوبی رونق ببخشید.

برای اشنایی بیشتر با ان دموی انلاین قالب وردپرس رستوران فوت هانت را می توانی مشاهده کنید.توصیه می کنم برای یادگیری نحوه کار با ان حتما فیلم اموزشی رایگانی که تهیه کرده ایم را دانلودومشاهده کنید و جهت سرعت بخشیدن به کار خودبعد ازنصب و فعال سازی پوسته ,فایل های دمویی را که با فایل قالب دانلود کرده اید, در سایت خود درون ریزی کنیدکه سایتی مشابه دمو را داشته باشید.ما همیشه همراه شما هستیم.

قالب وردپرس رایگان رستوران foodhunt

قالب رایگان رستوران foodhunt دارای تنظیمات و امکانات متعدد و مختلف برای ساخت اسلایدر, جند نوع منوی مختلف در هدر و فوتر, ساخت ناحیه ویژه ی متنی, قسمت وبلاگی, اعضای تیم, نمایش سرویس ها , ساخت گالری تصاویر, نوار خبری, منوی غذها, قسمت تماس با و کلی امکانات فوق العاده دیگر است که در حین کار با ان به قدرت و انعطاف بینظیر این پوسته بیشتر از پیش پی خواهید برد و ما هرچه که در مورد ان بگویم بازهم کم گفته ایم.

اسلایدر

طراحی قالب وردپرس رایگان فود هانت قابلیت ساخت و افزودن اسلایدر به صفه اصلی سایت را دارد.ساخت ان بسیار راحت بوده و تنها با استفاده از انتخاب برگه های مورد نظر در قسمت تنظیمات اسلایدرامکان پذیر است و شما در نتیجه اسلایدرعکس -متن زیبایی را مشاهده می کنید که اسلایدهای ان از متن برگه های انتخاب شده و تصویر شاخص انها ساخته می شود, که دارای لینک به برگه مورد نظر است و همچنین می توانید ایکون نیز برای ان تنظیم کنید.مشاهده می کنید که این قالب رایگان وردپرسی چقدر کار شما را برای داشتن یک اسلایدر مناسب راحت می کند.

قالب رایگان وردپرس
اسلایدر

فهرست های گوناگون

انچه که پوسته foodhunt را از بقیه متمایز ساخته پشتیبانی از انواع مدل های منو است .شما می توانید برای قسمت راست و چپ هدر ,منوی سمت راست و منوی سمت چپ مجزایی بسازید و تنظیم کنید.همچنین این پوسته به شما امکان ساخت منوی پاورقی را نیز می هد.ضمن این که می توانید منویی برای شبکه های اجتماعی ساخته و انها در جایگاه مربوط در هدرفعال و استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس ورزشی fitclub + فیلم آموزش
قالب رایگان وردپرس
فهرست های گوناگون ونوار خبری

نوار خبری

یک امکان بسیار جالب و کاربردی دیگر در قالب foodhunt داشتن نوار اخبار و اطلاعات در قسمت هدر است که مانند زیر نویس سایت های خبری عمل کرده و به شما کمک می کند که نوشته ها, سفارشات, لیست غذاها و همچنین اخبار و رویدادهای مهم کاری خود را از طریق ان به کاربران سایتتان ارائه کنید.این قسمت ویژه بسیار کاربردی بوده و از ان می توانید به نفع رونق کسب و کار خود بهره ببرید.

ناحیه مطالب ویژه

قالب رستوران foodhunt دارای ابزارکی برای انتخاب یک برگه ویژه و نمایش متن و تصویر شاخص ان به صورت دو ستونه و به عنوان مطلب ویژه صفحه اصلی سایت است .که توسط ان می توانید ناحیه های متنی صفحه اصلی سایت خود را ساخته و سفارشی سازی کنید.مجازید که به هرتعداد بار دلخواه این ابزارک را به ناحیه ابزارکی صفحه افزوده و متن های دو ستونه را در صفحه در هر جایی که می خواهید داشته باشیدو تعداد انها را به صورت نامحدود افزایش دهید.

قالب رایگان وردپرس
ابزارک سرویس ها

ابزارک سرویس ها

از جمله قسمت های زیبایی دیگری در که پوسته رایگان وجود دارد قسمت معرفی سرویس ها است که دارای فیلدهای متعددی برای انتخاب عکس ,عنوان , توضیحات و لینک به صفحه مربوط به ان سرویس است و شما با انتخاب هر تعداد از برگه های موردنظر خود ,می توانیدتعداد سرویس های که قصد معرفی انان به بازدیدکنندگان سایت خود را داریدتغییر داده و افزایش و کاهش بدهید.امکان انتخاب بک گراند برای این ناحیه و مهمتر از ان انتخاب یک عکس پس زمینه با افکت پارالکس در این قسمت زیبایی ان را دوچندان کرده و ظاهری شیک و کاربر پسند به سایت شما می بخشد.

قالب رایگان وردپرس
تنظیمات منوی غذا

تنظیمات منوی غذا

اصلی ترین و اختصاصی ترین قسمت تم کافی شاپ foodhunt امکانات ساخت و تنظیم منوی غذاهاست که لازمه یک سایت رستورانی و غذایی است که این پوسته ان این امکان را به صورت مناسب و کاربری اسان برای شما فراهم کرده و می توانیدهر تعدا مورد نظر از ایتم هایی را که می خواهید به منو و لیست غذاهای خود اضافه کنید با اپشن های موجود این قالب به مدل های یک ستونه ,دوستونه یا حالت شبکه ای بسازید و در سایت خود به نمایش بگذارید و اطلاعاتی که یک خریدار به ان نیاز دارد به خوبی در اختیار او قرار دهید.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس فروشگاهی SW Topdeal برای ووکامرس
قالب رایگان وردپرس
وبلاگ در صفحه اصلی

وبلاگ در صفحه اصلی

قالب پیشرفته غذاخوری foodhunt این امکان را به شما می دهدکه یک قسمت وبلاگی هم در صفحه اصلی سایت داشته باشید البته به شکل زیبایی که ظاهر صفحه را دلچسب تر می کند.نحوه کار ان هم خیلی ساده است.در ابزارک وبلاگ دسته بندی نوشته هایی را که می خواهید در این قسمت به نمایش دربیاید را انتخاب کرده و همینطور با مشخص کردن یک عدد مشخص در فیلد مخصوص تعداد انها را افزایش یاکاهش دهید.

معرفی اعضای تیم

و باز هم یک گزینه عالی دیگر از قالب رستوران foodhunt ! معرفی اعضای تیم شما با نمایش عکس , نام , وضیحاتی در مورد مهارت ها و سوابق کاری و همچنین لینک به برگه مخصوص برای اطلاعات بیشتر در موردشان به سادگی امکان پذیر است. تنها با انتخاب قالب Our Team Template در قسمت ویرایش برگه و مشخص کردن تعداد اعضایی که می خواهید نمایش داده شوند در ناحیه ابزارکی Our Team ناحیه مورد نظر ساخته می شود. ابزارک مربوظه برای متمایز کردن این ناحیه از دیگر نواحی صفحه اصلی شامل تنظیمات انتخاب رنگ پس زمینه و یا اپلود عکس پس زمینه است.که در صورت انتخاب یک عکس مشخص در هنگام اسکرول صفحه افکت جذاب پارالکس را در ان خواهید داشت.

قالب رایگان وردپرس
گالری عکس

گالری عکس

یک رستوران انلاین مطمئنا نیاز به قسمتی برای نمایش تصاویر غذاها و سرویس هایی که ارائه می دهد خواهد داشت و تاثیر ان در جلب اعتماد مشتریان و خریداران و همچنین اشنایی انان با فضای کلی حیطه کاری شما و سلیقه و اولویت های شما در ارائه خدمات قابل چشم پوشی نیست.این امکان به خوبی در این پوسته رایگان برای شما فراهم شده و شما می توانید از این امکان به بهترین نحو بهره گرفته و تصاویری از فضای کار خود و غذاهایی که به مشتریان ارائه می دهید در این قسمت قراربدهید.

امکانات ویژه قالب رستوران foodhunt

 • دارای اسلایدر
 • قسمت گالری عکس
 • امکانات معرفی اعضای تیم
 • ایجاد وبلاگ در صفحه اصلی
 • ناحیه ویژه عنوان و دکمه
 • ایجاد منوی غذا به حالت ۱, ۲ستونه و مشبک
 • ابزارک سرویس ها با پس زمینه پارالکس
 • پشتیبانی از فهرست های گوناگون
 • امکان قرار دادن لوگوی سربرگ
 • پشتیبانی از افزونه ووکامرس
 • منوی شبکه های اجتماعی
 • ناحیه مطالب ویژه سایت در صفحه اصلی
 • امکان قراردادن نوار خبری
 • ناحیه ابزارکی تماس با ما
 • و …

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

۲ دیدگاه

 1. ali

  نصب نمیشه و این ارور میاد
  چیکار باید کرد؟

  The package could not be installed. The theme is missing the style.css stylesheet.

  Theme install failed.

  • هادی قربانی

   سلام علی عزیز
   فایل رو پس از دانلود رو سیستم خودتون از زیپ خارجش کنید . فایل اصلی قالب + فایل های درون ریزی داخل اون فایل زیپ قرار داده شده.
   بعد از خارج کردن از زیپ فقط فایل اصلی قالب رو آپلود و نصب کنید.
   در صورت نیاز به درون ریزی دمو می تواندی از فایل های دمو استفاده کرده و اونا رو درسایت خود درون ریزی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *