چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / چت آنلاین با کاربران در وردپرس

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

 ما در این مقاله قصد داریم آموزش چت آنلاین با کاربران در وردپرس به شما وبمستران عزیز بدهیم  حتما شما وبمستران  عزیز می دانید که پشتیبانی کاربران یک سایت و یا فروشگاه اینترنتی از روش های مختلف صورت میگیرد .و این میتونه به شما در جذب و فروش بهتر در سایت برای پیشرفتتون بسیار موثر باشد و هم در زمان شما و هم مشتری نیز صرفه جویی شود  پس اگه موافقید در ادامه مقالب با دیجی وردپرس همراه باشید

پشتیبانی و چت آنلاین با کاربران در وردپرس با افزونه Live Chat WordPress

اگه افزونه حرفه ای برای وردپرس را  که توسط آن قادر به چت و پشتیبانی آنلاین از کاربران و مشتریان سایت و فروشگاه خود خواهید بودبه شما عزیزان معرفی کنیم  .باید به شما دوستان گرامی بگوییم که این افزونه Live Chat WordPress یک افزونه حرفه ای برای پشتیبانی و چت آنلاین با کاربران سایت و فروشگاه اینرنتی می باشد که شما  توسط آن قادر به ایجاد محیطی برای چت و گفتگو آنلاین با کاربران سایت خود خواهید بود و از این طریق با آنها به گفتگو و پاسخ به سوالات خود خواهید بود .  نکته قابل توجه این است که این افزونه به زبان فارسی ترجمه شده است و از زبان فارسی نیز به صورت کامل پشتیبانی می نماید .اگر بخواهیم از ویژگی های این افزونه وردپرس برای شما عزیزان بگوییم باید گفت که   این افزونه  قابلیت این را دارد که  با چندین کاربر گفت وگو کند  ، همچنین این افزونه می تواند بی نهایت اپراتور در سیستم پشتیبانی را ایجاد کند  ، این افزونه می توانددر هنگام دریافت پیام در وضعیت آفلاین بودن اپراتور ها ایمیل نیز ارسال کند ، ما می توانیم به  سیستم لاگ گفتگوی اپراتور ها و کاربران و ظاهر زیبا و کاربرپسند آن اشاره نمود .

چت و گفتگوی آنلاین با کاربران در وردپرس با افزونه iSupport

 افزونه چت و گفتگوی آنلاین وردپرس دیگری که می خواهیم درباره ی آن با شما وبمستران عزیز صحبت کنیم  این افزونه  حرفه ای می باشدکه توسط آن قادر به پشتیبانی کاربران از طریق گفتگوی زنده و آنلاین با کاربران سایت خود خواهید بود . دوباره تاکیید میکنیم که افزونه iSupport یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به پشتیبانی آنلاین کاربران سایت وردپرسی خود خواهید بود .حال باید به شما عزیزان بگوییم که  این افزونه با امکانات فراوانی که در اختیارشما وبمستران  قرار گرفته است ، اگر بخواهیم از امکانات این افزونه با شما صحبت کنیم باید بگوییم که  یکی از کامل ترین و بهترین افزونه های موجود در زمینه گفتگوی آنلاین با کاربران می باشد . همچنین این افزونه با انواع قالب وردپرس ، با تمامی نسخه های وردپرس سازگاری دارد ،همچنین این افزونه  قابلیت تعریف اپراتور ، تعریف وضعیت های مختلف اپراتور را دارا می باشد ، این افزونه می تواند فقط کاربران عضو و …را پشتیبانی  می کند  تنها بخشی از ویژگی های این افزونه حرفه ای می باشد .

از دیگر مزایای این افزونه باید بگوییم که این افزونه  قابلیت تعریف دپارتمان های پشتیبانی , تعیین وضعیت های مختلف ( آنلاین ، مشغول ؛ آفلاین و … )را دارد و  با وردپرس و قالب های وردپرسی سازگاری  کامل را دارد این افزونه قابلیت گفتگو با بی نهایت کاربر به صورت همزمان وتنظیم رنگ بندی ,تنظیم نوع اطلاع رسانی را دارا می باشد این افزونه گفتگوی ajax و سازگاری با انواع مرورگر ها را دارد و در اخر قابلیت تعیین تصویر اپراتور ها را دارا می باشد .

اگرشما وبمستران عزیز  به فکر ایجاد بخش پشتیبانی آنلاین کاربران سایت وردپرسی خود هستید ، پیشنهادما به شما عزیزان استفاده از افزونه حرفه ای iSupport می باشد .

مطلب پیشنهادی  نمایش فیسبوک و توییتر نویسنده در صفحه پروفایل

ایجاد سیستم چت آنلاین در وردپرس با Live Chat by Supsystic

 افزونه بعدی که می خواهیم درباره ی آن به شما وبمستران عزیز توضیحاتی بدهیم افزونه ایجاد سیستم چت آنلاین در وردپرس و از مجموعه افزونه های حرفه ای تیم Supsystic می باشد که ما در همیار وردپرس افزونه های دیگر این تیم را بصورت کامل آموزش داده ایم، می توانید با یک جستجوی ساده در سایت به تمامی آن ها دسترسی داشته باشید

نصب و راه اندازی افزونه

 خب در این مرحله می خواهیم آموزش نصب این افزونه را برای شما عزیزان مطرح کنیم برای شروع کاردر  ابتدا افزونه را دریافت نموده و از بخش افزونه های سایت خود آن را نصب کنید. بعد از نصب در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی بخشی با عنوان Live Chat by Supsystic جهت ایجاد سیستم چت آنلاین در وردپرس ساخته شده است.

افزودن فرم جدید

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

در این قسمت از نصب بر روی گزینه ی Settings کلیک کنید تا به تنظیمات بروید.

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

همانطور که مشاهده می کنید در این صفحه شما تنظیمات کلی افزونه را مشاهده می کنید. این افزونه چند تب مجزا برای تنظیمات هر بخش خود دارد که به ترتیب به معرفی هر تب می پردازیم:

تب Design

توضیحی که درباره ی این تب می خواهیم به شما عزیزان بدهیم این است که در این تب زیر مجموعه ی دیگر نیز مشاهده می کنید شما که به ترتیب یکی برای ظاهر سیستم چت آنلاین در وردپرس می باشد و دیگر مربوط به متن های نمایشی سیستم شما می باشد.

Appearance

Chat Position: بااستفاده از این گزینه  می توانیدمحل نمایش را  تعیین کنید

Width: بااستفاده از این گزینه عرض چت را می توانید با واحد درصد یا پیکسل تعیین کنید.

Height of Messages box: بااستفاده از این گزینه همچنین می توانید ارتفاع را با واحد درصد یا پیکسل تعیین کنید.

Chat Bar padding: بااستفاده از این گزینه مقدار فاصله از درون چت را می توانید در این قسمت به مقدار پیکسل تعیین کنید.

Main Theme Color: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانیدرنگ اصلی سیستم چت را می توانید تعیین کنید.

Main Theme Titles Color: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانیدرنگ متن عناوین مختلف چت را می توانید تعیین کنید.

Main Background Color: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید همچنین بک گراند چت را می توانید شخصی سازی کنید.

Main Text Color: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید رنگ متون اصلی موجود در چت را می توانید تعیین کنید.

Draggable: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید خاصیت کشیدن چت و بردن با مأوس به قسمت دیگر را می توانید فعال یا غیر فعال کنید.

Enable Agent avatar: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید بطور پیش فرض یک گراواتار نمایش داده می شود اما به محض آنلاین شدن یکی از پشتیبان های سایت، تصویر گراواتار به تصویر پشتیبان اصلی تغییر پیدا می کند.

تب When Show

 توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است که در این تب تنظیمات مربوط به چه زمانی سیستم چت نمایش داده شود را می توانید انجام دهید.

Whom to show: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید  تعیین کنید که به چه کسانی نمایش داده شود.

Show on next pages: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانیدتعیین کنید در چه صفحاتی نشان داده شود که نمایش در تمامی صفحات، نمایش در برگه یا نوشته های بعدی یا نمایش ندادن در برگه یا نوشته های بعدی از گزینه های این بخش می باشد.

تب Pre-Chats Triggers

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است   در این تب می توانید یک تصویر را تعیین کنید تا زمانی که در گفتگوی کاربر آنلاین می شوید آن تصویر در بالای چت به کاربر نمایش داده شود و از وجود شما با خبر باشد. حتی می توانید زمان نمایش تصویر را نیز به دلخواه خود تغییر دهید.

تب User Registration

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدهیم این است در این تب هم می توانید تعیین کنید که به چه نوع از کاربرانی این چت آنلاین نمایش داده شود. در تصور بالا ما تعیین کرده ایم که به تمامی کاربران نمایش داده شود.

تب Notifications

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است  در این تب می توانید هشدار صوتی را فعال کنید تا وقتی کاربری وارد سایت شد و پیامی ارسال کرد،

تب Agents

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است  در این تب هم می توانید تیم پشتیبانی خود را تکمیل کنید. می توانید بر روی دکمه ی Add New Agents کلیک کنید تا یک عضو دیگر را نام نویسی و آن را به این بخش اضافه کنید. شما وبمستران عزیز می توانید هر تعداد که می خواهید اضافه کنید

تب Code

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است در این تب هم اگر با کد های HTML و CSS آشنایی دارید می توانید به شخصی سازی قالب سیستم چت آنلاین در وردپرس بپردازید.

تست خروجی افزونه

خب بعد از تعریف کلی درباره ی این تب ها و  تنظیم کردن تمامی موارد حالا می توانید بصورت مخفی وارد سایت خود شوید تا عملکرد افزونه را چک کنید.

چت آنلاین با کاربران در وردپرس

افزونه Awesome Live Chat

افزونه ای که می خواهیم درباره ی آن صحبت کنیم یک افزونه ی  حرفه ای چت آنلاین و پشتیبان سایت وردپرسی است که  Awesome Live Chat نام دارداین افزونه چت زنده هم از امکانات فراوان و دارای زیبایی خاصی بود و از سوی سایت سازنده بروز رسانی های بعدی صورت می گرفت و مهمتر از همه چیز مدیریت و گفتگو از طریق پیشخوان وردپرس صورت می گرفت شدیم.که آن را خریداری و به فارسی ترجمه و راستچین کریم

مطلب پیشنهادی  ساخت صفحه سایت در حال بروز رسانی در وردپرس

اگر بخواهیم از مزیت های این افزونه صحبت کنیم باید بگوییم که این افزونه کاملا فارسی و راستچین شده از سوی آپ تم می باشد همچنین این افزونه جدیدترین نسخه و دارای بروز رسانی های بعدی می باشدو دارای فونت ایران سنس ,بسیار زیبا و دارای رنگ بندی شیک می باشد وامکان چت با مشتریان و کابران سایت از طریق پیشخوان وردپرس را دارا می باشد این افزونه دارای پنل تنظیماتی فارسی و حرفه ای است این افزونه امکان سفارشی سازی دارد دارای دو حالت گفتگو و امکان اضافه کردن دپارتمان پشتیبانی را دارد امکان استفاده از گراواتار مدیر و نمایش گراواتار کاربران را دارد دارای پشتیبانی حرفه ای و رایگان از سوی آپ تم  و قابلیت ارائه بروز رسانی های بعدی به خریداران از آپ تم را نیز دارا می باشد.

 

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *