تفکیک دیدگاه های مهم در وردپرس با افزونه Featured Comments

خانه / افزونه وردپرس / افزونه رایگان / تفکیک دیدگاه های مهم در وردپرس با افزونه Featured Comments
featured-comments-wordpress-digiwp

تفکیک دیدگاه های مهم در وردپرس با افزونه Featured Comments

دیدگاه ها در وردپرس یکی از سیستم های مهم و محبوب هستند و این یک امر غیر قابل انکار است. حتماًٌ شما هم شاهد دیدگاه های کاربران و بازدید کنندگان وب سایتتان در زیر مقاله ها و مطالب بوده اید. اما آیا همه ای این دیدگاه  ها در رابطه با موضوعی که شما در وب سایتتان قرار دادید است؟ در پاسخ باید گفت خیر احتمالا شما هم به این گونه موارد برخوردید که در زیر مطالب، دیدگاه های از طرف کاربران قرار داده شده که هیچ ربطی به موضوع مطلب ندارد. امروز در دیجی وردپرس می خواهیم افزونه ای را به شما معرفی کنیم که شما با استفاده از آن می توانید به تفکیک دیدگاه ها در وردپرس در یک نوشته بپردازید.

تفکیک دیدگاه های مهم وردپرس با Featured Comments

Featured Comments افزونه ای است که امروز در دیجی وردپرس قرار است به معرفی و آموزش آن بپردازیم. شما با استفاده از این افزونه وردپرس قادر هستید برای نظرات مرتبط با نوشته و نظرات غیر مرتبط با نوشته دو نوع استایل مختلف را در نظر بگیرید. حالا هر گاه بازدید کننده ای نظری ارسال کند ابتدا این افزونه مشخص می کند که نظر ارسال شده با نوشه ارتباط دارد یا خیر سپس با استایل مربوط به خودش نمایش داده می دهد. به عنوانی دیگر دیدگاه های کاربران و باز دیدکنندگان در وردپرس را تفکیک می کند. افزونه Featured Comments تا به حال نمره ۵ را از کاربران دریافت کرده و همینطور بیش از ۲۰۰ نصب فعال داشته است.

شروع کار با افزونه Featured Comments

قبل شروع شما باید این افزونه را دانلود و سپس برای نصب و فعال سازی آن اقدام کنید. لازم به ذکر است که این افزونه هیچ گونه تنظیمات خاصی ندارد بنابراین بعد از نصب هیچ منوی به منوهای پیشخوان وردپرس شما اضافه نخواهد شد. و فقط همان طور که در تصویر زیر شاهد هستید دو  دکمه به نام های Feature و Bury به بخش دیدگاه های وردپرس شما اضافه می شود.

مطلب پیشنهادی  نمایش آب و هوا در وردپرس WP-Parsi Iran weather

Featured Comments1-digiwp

همان گونه که در بالا گفته شد و در تصویر شاهد هستید پس از فعال شدن این افزونه وردپرس نه تنها می توانید نوع نظر را تعیین کنید بلکه قادر به تفکیک دیدگاه ها در وردپرس هم هستید. پس در ابتدا باید برای دیدگاه مرتبط و غیر مرتبط با نوشته یک استایل مثل نمونه ای که در وجود دارد تعریف کنید.

برای این که بتوانید  یک استایل تعریف کنید ابتدا باید فایل style.css قالب خود را باز کنید و در انتهای آن کد زیر را اضافه و سپس فایل را ذخیره کنید.

#commentsli.featured{background-color:#eee;}#commentsli.buried{opacity:0.5;}

بعد از این کار به قسمت دیدگاه ها بروید و مطابق توضیحات زیر نوع نظرات خود را مشخص کنید.

  • حالا اگر نظری که ارسال شده با نوشته شما مرتبط است به روی گزینه Feature کلیک کنید، در این صورت آن استایلی که برای دیدگاه های مرتبط نوشته بودید به همراه یک رنگ پس زمینه خاصی که تعیین کردید اجرا خواهد شد. و دیدگاه مورد نظرتان به این صورت نمایش داده می شود.
  • واگر نظری که ارسال شده است با نوشته شما ارتباطی ندارد به روی گزینه Bury کلیک کنید. که تحت این شرایط استایلی که برای دیدگاه های غیر مرتیط  نوشته اید اعمال می شود و دید گاه مد نظر شما به صورت هایلایت شده نمایش داده خواهد شد.

می توانید نتیجه کار را که در تصویر به نمایش گذاشته شده است مشاهده کنید .

Featured Comments2-digiwp

تغیراتی که انجام دادید در بخش مدیریت دیدگاه های پیشخوان هم اعمال خواهد شد. و این تفکیک دیدگاه در وردپرس صورت خواهد گرفت.

امیدوارم از افزونه ای(Featured Comments) که امروز در دیجی وردپس به معرفی و آموزشش پرداختیم لذ ت برده باشید و از آن استفاده کنید

مطلب پیشنهادی  افزونه استفاده از کد های کوتاه در ووکامرس WooCommerce Shortcodes

موفق و سربلند باشید.

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%40 تخفیف ویژه نوروز 99 تخفیف های شگفت انگیز بیش از 40% با فرصت محدود در کانال تلگرام (digiwp@) فرصت رو از دست ندید! کد تخفیف : nowruz99