افزونه سفارشی کردن ابزارک های وردپرس Widget Context

خانه / افزونه وردپرس / افزونه رایگان / افزونه سفارشی کردن ابزارک های وردپرس Widget Context
widget-context-wordepre-digiwp

افزونه سفارشی کردن ابزارک های وردپرس Widget Context

حتماً تا به حال شاهد ابزارک های مختلف در وب سایت های مختلف بوده اید، امروز در دیجی وردپرس می خواهیم به معرفی افزونه Widget Context برای سفارشی کردن ابزارک های وردپرس بپردازیم. که شما با استفاده از افزونه Widget Context می توانید هر ابزارک را که می خواهید در هر صفحه ای که دوست دارید نمایش دهید، در واقع ابزارک ها را برای وب سایت خود سفارشی بکنید.

سفارشی سازی ابزارک های سایت وردپرس با Widget Context

همان گونه که می دانید محتوای هر وب سایت مهم ترین قسمت آن وب سایت می باشد. مواقعی پیش می آید که مجبور می شوید در برخی از صفحه های وب سایت خود محتوای بیشتری را قرار دهید برای همین باید از ابزارک های سفارشی شده  ویژه ای برای آن صفحه ها استفاده کنید. به همین منظور می خواهیم با افزونه Widget Context برای سفارشی کردن ابزارک ها بیشتر آشنا شویم تا با استفاده از آن کار خود را ساده تر کنید.

حال برای شروع عملکرد افزونه Widget Context ابتدا این افزونه را از انتهای همین مقاله دانلود و سپس از پیشخوان وردپرس خود نصب و فعال کنید. بعد از این کار یک منو با نام Widget Context به منو های پیشخوان وردپرس شما اضافه می شود. برای این که بتوانید ماژول های این افزونه را متناسب با نیاز خود فعال و غیر فعال کنید می بایست به بخش تنظیمات این افزونه بروید.

Widget Context1-digiwp

بعد از نصب افزونه Widget Context اگر به بخش نمایش ابزارک ها بروید مشاهده می کنید که کنار هرکدام از این ابزارک ها یک گزینه به نام Widget Contex اضافه شده است. اگر با نحوه نصب افزونه آشنا نیسید می تونید مقاله آموزش نحوه نصب افزونه وردپرس که به طور کامل توضیح داده شده.

مطلب پیشنهادی  نحوه قرار دادن تبلیغات در وردپرس با Insert Post Ads

همان طور که در عکس زیر مشاهده می کنید یک پنجره کشویی پایین نوشتنه Widget Context وجود دارد که در آن دو گزینه show widget everywhere و show widget on selected وجود دارد که می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. این گزینه ها به این معنی می باشد که می خواهید ابزارک ها در همه صفحه نمایش داده شود یا فقط در صفحه های مد نظر دارید نمایش داده شود.

همچنین قادر هستید هر ابزارکی که می خواهید را در صفحه اصلی، تمام نوشته، صفحه نوشته، تمام برگه ها، پست های سفارشی، تاکسونومی و…نمایش دهید.

Widget Context2-digiwp

 

 

اشتراک گذاری

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *