افزونه برای نمایش نمونه کارها در وردپرس Portfolio Post Type

خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / افزونه برای نمایش نمونه کارها در وردپرس Portfolio Post Type
portfolio-post-type-wordpress-digiwp

افزونه برای نمایش نمونه کارها در وردپرس Portfolio Post Type

حتماً تا کنون وب سایت های را دیده اید که شامل نمونه کار باشند، درست است امروز در دیجی وردپرس می خواهیم به معرفی افزونه Portfolio Post Type برای نمایش نمونه کارها در وردپرس بپردازیم. پس اگر شما هم می خواهید نمونه کار های مربوط به خود را در وب سایت وردپرسی خود به نمایش بگذارید حتماً از افزونه Portfolio Post Type و قالب های وردپرس برای Portfolio استفاده کنید برای این که بیشتر با افزونه آشنا شوید در این مقاله با ما همراه شوید.

قرار دادن نمونه کار در وردپرس با افزونه Portfolio Post Type

portfolio post type1-digiwp

همانطور که در متن بالا گفتیم از افزونه Portfolio Post Type برای نمایش نمونه کارها در وردپرس استفاده می شود. به این گونه که افزونه Portfolio Post Type یک پست تایپ سفارشی با نام Portfolio ایجاد می کند و از این طریق امکان نمایش دادن نمونه کارها را مثل مطالب با استفاده از دسته بندی های مختلف (Taxonomy) در وردپرس مهیا می سازد. و سپس صفحات ویژه را در قالب خود ایجاد می کند و تعیین می کند که مطالب با نام، پست تایپ Portfolio به نمایش در بیاید.

حال اگر می خواهید نمونه کارهای خود را در صفحه های وب سایت وردپرس خود به نمایش بگذارید به این مورد دقت کنید که نام صفحه ها را archive-portfolio.php، که این صفحه به نمایش آیتم ها مربوط می شود. و single-portfolio.php که این صفحه هم به نمایش تکی یک نمونه کار مربوط می شود.

نصب و فعال سازی افزونه Portfolio Post Type

شما به سادگی می توانید با مراجعه به انتهای همین مقاله افزونه Portfolio Post Type را دانلود و سپس  مثل همه افزونه های دیگر نسبت به نصب و فعال سازی آن اقدام کنید. بعد از این کار منوی به نام Portfolio به منو های پیشخوان وردپرس شما اضافه می شود و شما از طریق این منو می توانید نمونه کارهای خود را در صفحات وب سایت وردپرسی خود به نمایش بگذارید. تصویری نیز از بعد از نصب افزونه Portfolio Post Type در پیشخوان وردپرس در زیر همین متن قرار داده ایم.

مطلب پیشنهادی  کلمات کلیدی ؛ همچنان یکه تاز میدان رقابت در سئو

portfolio post type2-digiwp

کلام آخر

همان گونه که تا کنون ملاحضه می کردید امروز در دیجی وردپرس به معرفی افزونه Portfolio Post Type برای نمایش نمونه کارها در وردپرس پرداختیم و توضیحاتی نیز درباره آن دادیم. پیشنهاد می کنم اگر شما هم قصد دارید که نمونه کارهای خود را در صفحات وب سایت وردپرسی خود به نمایش در آورید حتماً از افزونه Portfolio Post Type استفاده کنید .

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (1 رای, میانگین 4٫00 از 5)

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *