چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

بدون افت رنک و با بازسازی برند با استفاده از سئو جایگاه خود را احیا کنید!

خانه / بازاریابی اینترنتی / آموزش بازاریابی اینترنتی و آنلاین / بدون افت رنک و با بازسازی برند با استفاده از سئو جایگاه خود را احیا کنید!
بازسازی برند با استفاده از سئو

بدون افت رنک و با بازسازی برند با استفاده از سئو جایگاه خود را احیا کنید!

دقیقا مثل خانه ای که بعد از مدتی فرسوده می شود، عینا مشابه وسایلی که بالاخره عمر خودشان را می کنند و دوره مصرف آن ها هم حد مشخصی دارد برندها هم طول عمر مشخصی دارند. هر چند که برخی از برندها از گذشته تا کنون به همان شکلی که شروع به کار کردن فعالیت خود را ادامه می دهند اما بسیاری از آن ها باید نوسازی شوند تا بتوانند بار اهداف شما را به دوش کشند و با ظاهر مناسبی عرض اندام کنند. از آن جایی که سئو و بازاریابی رابطه تنگاتنگی با هم دارند آیا می دانستید که بازسازی برند با استفاده از سئو هم امکان پذیر است؟

فلسفه ری برندینگ در علم بازاریابی بسیار گسترده است و دلایل مختلفی هم برای آن وجود دارد. به صورت طبیعی همه برندها در بازار امروز نظیر برند دیجی وردپرس نیازمند یک بازنگری کلی در هر دوره هستند تا بتوانند با تغییرات علم روز تطابق پیدا کنند. در واقع هر برندی بعد از مدتی فرطوط و فرسوده می شود و با نیازهای کاربران یا مصرف کنندگان امروزی دیگر هیچ نقطه اشتراکی نخواهد داشت. گاهی هم بدنامی های مختلفی که بر اساس مشکلات مالی و بدشانسی به وجود می آید باعث می شود که مخاطبان حس و حال گذشته را نسبت به برند نداشته باشند. تمام این دلایل نشان می دهند که وقت ری برندینگ فرا رسیده است.

اگر فکر می کنید ری برندینگ لطمه بزرگی به جایگاه شما در گوگل وارد می کند در اشتباه هستید. اتفاقا می توان به بازسازی بند با استفاده از سئو پرداخت و از خود سئو برای تثبیت یک برند استفاده کرد. راه و روش آن را در ادامه با هم مرور خواهیم کرد.

ترفندهای بازسازی برند با استفاده از سئو

سرمایه گذاری در تجارت اینترنتی یکی از پربازده ترین سرمایه گذاری های ممکن در دنیا امروز است. در حالی که مشتری یابی برای محصولات در بازار داغ امروز از نظر رقابتی دشوار شده است فضا وب تامین کننده مشتریانی است که مدت ها در پی محصولات شما بوده اند و از آن ها هم استقبال به عمل می آورند.

مطلب پیشنهادی  4 تکنیک موثر برای بهینه سازی کمپین گوگل ادوردز (برای کاربران مبتدی)

با سئو در بازاریابی شگفتی آفرین شوید!

ترفندهای بازسازی بند با استفاده از سئو

از دامین اصلی و اولیه خود پاسبانی کنید!

یکی از بهترین راه ها برای این که بدون افت رتبه سایت برند خود را احیا کنید حفظ دامین اصلی است. فرض کنید قرار است ما آموزش وردپرس را به عنوان یک برند تازه دیگری ادامه دهیم. تعویض digiwp.com به عنوان دامین اصلی بزرگ ترین اشتباهی است که می توانیم در حق وب سایت وردپرسی خود مرتکب شویم. چرا؟

اغلب وب سایت ها از تغییر دامین خود خودداری می کنند؛ چرا که مدیر سایت با تعویض دامین ملزم به تغییر اطلاعات تماس، تغییر کلمات کلیدی که با استفاده از برندش شکل گرفته اند و اطلاع رسانی به مشتریان قدیمی خود می شود. البته در برخی از مواقع اوضاع برند آن چنان به هم می ریزد و از درجه اعتبار ساقط می شود که باید ردی از آن در فعالیت جدید باقی نماند. اگر در چنین وضعیتی قرار دارید شما را به مطالعه مورد بعدی دعوت می کنیم!

حفظ محتوا بدون دستکاری

اگر با بازاریابی محتوا آشنا باشید به خوبی با مفهوم خطرناک و ترسناک “تکراری” آشنا هستید! متاسفانه یا خوشبختانه گوشه به گوشه فضای وب را وب سایت هایی پر کرده اند که با دزدی و سرقت محتوا های تازه و تالیفی با کمی دستکاری سعی در رقابت با وب سایت های قوی دارند. اگر سایت شما از آن دسته مراجع درست و درمانی است که همیشه محتوا اصیل تولید کرده و به مشتریانش ارائه نموده است هرگز با دستکاری محتوا خود به بهانه بازسازی برند با استفاده از سئو جایگاهتان را در گوگل خراب نکنید!

ترفندهای بازسازی بند با استفاده از سئو

تولید محتوا مشابه با مطالب قبلی ممکن است از نظر گوگل محتوا تکراری تلقی شود. پس مراقب باشید!

حفظ ساز وکار سایت قدیمی

فکر می کنید هر سایتی که با این همه زحمت روی سیستم مدیریت محتوا وردپرس راه اندازی می شود هنگام ری برندینگ تا چه مدت نگهداری شود؟ انقضا وب سایت هایی که قرار است از اصل در هم شکسته شوند تا رد پای برند قدیمی به کلی از فضای وب پاک شود چه قدر است؟

مطلب پیشنهادی  مدیریت و رفع خطای صفحات 404 در وردپرس

برای برخی نهایتا تا یک هفته؛ اما توصیه ما این است که به وردپرس خود بیش تر وفادار بمانید و بلافاصله بعد از ساخت وب سایت جدید و ثبت برند تازه بی خیال سایت قبلی نشوید. علت هم مشخص است. چند روزی طول می کشد تا آی پی جدید شما تشخیص داده شود و بنابراین حذف ناگهانی URL ها بدر بازسازی برند برای گوگل شوک بزرگی محسوب می شود.

ترفندهای بازسازی بند با استفاده از سئو

بیش از ۲۴ ساعت بعد از ثبت برند صبر کنید. بهتر است بعد از یک هفته برای انتقال اطلاعات قبلی و انتقال آن ها اقدام نمایید.

نظارت بر ریدایرکت ها

بعد از راه اندازی سایت جدید باید هر صفحه از سایت که حداقل تا یک هفته در دسترس است با لینکی به سایت جدید منتقل شود. انتقال کاربر به سایت جدید (ریدایرکت) بر اساس ساختار URL ها می تواند کاملا ساده یا کاملا پیچیده باشد. اگر ساختار URL ها در سایت جدید بخواهد با ساختار گذشته تفاوتی داشته باشد کار خیلی دشوارتری پیش رو دارید. در این حالت باید پست های قدیمی را به مرتبط ترین مطالب در سایت جدید ریدایرکت کنید.

ترفندهای بازسازی بند با استفاده از سئو

برای ریدایرکت تمام صفحات به دامین جدیدی که ساخته اید توصیه می شود از کد زیر استفاده کنید:

RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_HOST} ^olddomain.com$ [OR] RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www.olddomain.com$ RewriteRule (.*)$ http://www.newdomain.com/$1 [R=301,L]

به روزرسانی شبکه های اجتماعی

ارتباط شبکه های اجتماعی این قدر با وب سایت های اصلی تنگاتنگ شده است که محبوبیت آن ها به منزله محبوبیت خود وب سایت و برعکس است. برای بازسازی برند با استفاده از سئو به ترتیب زیر پیش بروید:

  1. به روزرسانی اکانت فیس بوک: فیس بوک فقط یک بار امکان تعویض URL و نام را به شما می دهد. بنابراین در ایجاد تغییرات دقت کنید.
  2. لینکداین: در لینکداین تغییر نام برند خیلی ساده است و می توان هر زمان آن را عوض کرد؛ به شرط این که توسط برند دیگری انتخاب نشده باشد. برای تغییر URL باید به صورت مستقیم به حساب اصلی لینکداین در ارتباط باشید.

ترفندهای بازسازی بند با استفاده از سئو

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *