4 ترفند اقتصادی برای کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی

خانه / سئو / آموزش سئو / 4 ترفند اقتصادی برای کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی
کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی

4 ترفند اقتصادی برای کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی

داشتن وب سایت سیالی که در سراسر دنیا قابل دسترس باشد و افراد مختلف با هر زبانی بتوانند از محتوا آن بهره‌مند شوند هزینه‌های زیادی دربردارد. وب سایتی که بخواهد قدم در مسیر سئو بین‌المللی بردارد و علاوه بر کشور، در سایر کشورها مطرح شود باید سرمایه قابل توجهی داشته باشد و در کنار آن جرئت سرمایه‌گذاری در سئو بین‌المللی را نیز داشته باشد. شاید به همین دلیل است که خیلی از افراد به سئو داخلی بسنده کرده و هرگز سراغ سئو بین‌المللی نمی‌روند. با این حال ترفندهایی برای کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی وجود دارد که بخشی از به ذخیره‌سازی بخشی از سرمایه در سئو و اقتصادی کردن روند سئو بین‌المللی کمک می‌کند.

4 ترفندی که امروز برای اولین بار در دیجی وردپرس می‌خوانید به کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی کمک می‌کنند. این مطلب را از دست ندهید!

راهکارهای کلیدی برای کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی

طراحی وب سایت در بهینه سازی، مدیریت وب سایت، ترجمه محتوا و بومی سازی آن مطابق با فرهنگ و آداب هر منطقه و سایر جزئیاتی که در سئو بین‌الملل معمولا به آن‌ها پرداخته می‌شود از جمله بخش‌هایی هستند که توجه بیش‌تر به آن‌ها کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی را به ارمغان می‌آورد.

کاهش هزینه ها از راه طراحی سایت

بزرگ‌ترین و مهم ترین هزینه در سئو بین المللی، هزینه طراحی سایت و راه اندازی برای هر کشور است. در سئو بین المللی برای هر کشور ccTLDs یا دامین مشخصی می‌خواهیم؛ اما می‌توان با استفاده از همان قالب اصلی سایت، ساختار قبلی و حتی سیستم مدیریت محتوایی که روی سایت اصلی پیاده شده است سئو بین المللی را پیش برد.

مطلب پیشنهادی  هر آن چه که باید درباره متن‌های مخفی در سئو کلاه سیاه بدانید

کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی

توصیه ما استفاده از سایت جهانی است که هسته ساختاری آن همان صفحات بهینه سایت اصلی باشند. در این صورت لازم نیست برای هر یک از زبان ها یک بار بهینه سازی و مراحل آن را طی کنید.

استفاده از وب سایت ثابت و همان صفحات و قالب به عنوان سایت خارجی زبان به کاهش هزینه ها کمک می‌کند؛ اما با توجه به زبان هر کشور نیاز به چپ چین یا راست چین کردن قالب و محتوا آن دارید. اگر به این موضوع توجه نشود کاراکترها هم‌پوشانی خواهند داشت یا اصلا به درستی و با ساختار مشخصی نمایش داده نمی‌شوند.

کاهش هزینه ها ار طریق مدیریت سایت

بعد از طراحی و راه اندازی سایت، هزینه ها بیش تر شامل مدیریت سایت می شوند. اما وقتی که یک سایت با همان ساختار و قالب مشابه طراحی شد دیگر به هزینه های مدیریتی نظیر سایت مادر یا اصلی نیازی نیست.

توصیه ما برای مدیریت بهتر سایت ساخت، به روزرسانی و تنظیم فایل robots.txt و فایل XML نقشه سایت است که به راحتی قابل متمرکز شدن در سایت اصلی یا مادر هستند. در صورتی که تیم آی تی منسجمی داشته باشید می‌توانید با تعیین کردن برخی از فاکتورها مثل ساختار توضیحات متا یا تگ‌های عنوان هماهنگی بیش‌تری بین افراد به وجود آورید.

کاهش هزینه‌ها از طریق ترجمه و بومی سازی مطالب

داشتن سایتی که قرار باشد تمام بخش های آن ترجمه شود بسیار پرهزینه است. خبر بد این که در برخی موارد حتی مجبور هستید مطالب ترجمه شده را برای فهم بهتر کاربران بومی سازی و ویرایش کنید.

مطلب پیشنهادی  به صورت کاملا طبیعی وب سایت خود را سئو کنید

کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی

یک راه مفید برای کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی در تولید محتوا تعیین مجموعه‌ای از کلمات کلیدی است که فکر می کنید حتما باید ترجمه شوند. از آن جایی که بسیاری از کلمات در زبان های مقصد ممکن است معانی و ترجمه های مختلف داشته باشند این کار زحمت و هزینه ویرایش کلیدواژه ها را برای هر زبان کم می کند.

به عنوان مثال کلمه قیمت در زبان فارسی در زبان ژاپنی با سه واژه مختلف 価格”،“値段” یا “料金” در شرایط مختلف بیان می شود. در صورتی که نسبت به این کلمه اطلاعات کافی داشته باشید و بدانید دقیقا کدام یک منظور شما را می رساند شما برای این کلمه در موتور جستجو و هر زبانی که بخواهید بهینه شده اید.

کاهش هزینه‌ها از راه یکسان سازی مطالب و ترجمه آن ها

چون هر یک از سایت ها در کشور مقصد توسط شرکت های مختلفی مدیریت و اداره می شوند پس مطالب سایت مادر نیز با هزینه جداگانه توسط هر کشور ترجمه می شود. در چنین حالتی بهتر است محتوا به زبان های رسمی نظیر فرانسوی، اسپانیایی و انگلیسی (بسته به نیاز) ترجمه شود و به صورت مشترک در کشورهای همزبان آپلود شود.

کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی

یکی دیگر از راه‌ها برای کاهش هزینه‌ها در سئو بین‌المللی محدود کردن فعالیت های سایت های خارجی زبان است. معمولا در سایت خارجی به اندازه سایت داخلی، نیرو برای به روزرسانی محتوا نیاز نیست.

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =