دانلود قالب شرکتی وردپرس spacious + فیلم آموزش

خانه / وردپرس / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / دانلود قالب شرکتی وردپرس spacious + فیلم آموزش

دانلود قالب شرکتی وردپرس spacious + فیلم آموزش

قالب شرکتی وردپرس spacious یک قالب مدرن و مناسب برای ساخت سایت های تجاری و شرکتی می باشد که در ان می توانید با استفاده از المان های گرافیکی , اسلایدر و نوشته ها, سایت دلخواه خود را ایجاد کنید.این پوسته به دلیل کاربری اسان و محیط بصری جذاب خود بسیار مورد استقبال قرار گرفته و طرفداران زیادی دارد. در قسمت پیشنمایش می توانید دمویی از نمونه سایتی که با این قالب وردپرس شرکتی ساخته شده است را مشاهده کنید.با درون رویزی فایل های که همراه قالب راستچین و فارسی سازی شده spacious , دانلود می کنید ,می توانید این نمونه سایت را برای خودتان داشته باشید.مشاهده فیلم اموزشی رایگانی که سایت دیجی وردپرس تهیه کرده نیز می تواند بسیار کمک کننده باشد.

قالب رایگان شرکتی spacious

قالب وردپرس شرکتی spacious ابزارک های اختصاصی خود را ایجاد می کندکه در قسمت ابزارک ها قابل مشاهده و استفاده اند .این ابزارک ها مهمترین نقش را در ساخت سایت ایفا می کنند و تمام محتواها و تصاویری که تصمیم دارید استفاده کنید, از این طریق باید درسایت قرار داده شوند. دقت کنید که برای نمایش ابزارک ها ی مربوط به قسمت اصلی صفحه (به غیر از هدر و فوتر و ستون کناری راست یا چپ) حتما باید در قسمت ویرایش برگه ,قالب برگه را از نوع Business Template انتخاب کنید .برای جلوگیری از ایجاد محتوی تکراری توصیه می شود که در قسمت “برگه نخست ایستا” یک برگه را به عنوان صفحه اصلی سایت انتخاب کرده و نوع قالب Business Template را فقط برای این برگه اصلی انتخاب کنید و بقیه برگه های سایت قالب پیشفرض را داشته باشند.

 

قالب رایگان وردپرس
توزیع بهینه نواحی ابزارکی

توزیع بهینه نواحی ابزارکی

یکی از نکات جالب این پوسته وردپرس تقسیم قسمت های مختلف برگه ها به ردیف های مختلف وستون های سمت و راست و توزیع ابزارک ها دراین نواحی و ناحیه های هدر و فوترنیزمی باشدکه موجب می شود استفاده از ابزارک ها در هر قسمتی که دوست دارید امکان پذیر باشد .ناحیه مربوط به قسمت هدر, ستون بالایی نام دارد و این امکان جذاب را به شما می دهد که هر ابزارکی که می خواهید در ناحیه هدر قرار بدهید.همچنین نواحی ابزارکی قسمت های اصلی صفحه را به ۴ قسمت اصلی “ستون تجاری بالا ” در بالای صفحه ,”ستون تجاری پایین ” در پایین صفحه و دو ستون تجاری میانه چپ و میانه راست در وسط صفحه تقسیم کرده اند.علاوه براین برای صفحات تماس با ما یا صفحه خطای ۴۰۴ ناحیه های ابزارکی مجزا تعبیه شده است.

 

قالب رایگان وردپرس
پشتیبانی از چینش های مختلف

پشتیبانی از چینش های مختلف

در پوسته spacious این امکان وجود دارد که عرض صفحات سایت را به ۴ اندازه مختلف به دلخواه خود تغییر بدهید .علاوه براین شما می توانیدچینش های مختلفی برای برای هرکدام از صفحات ارشیو , جستجو, برگه ها و نوشته ها ازقبیل ستون کناری سمت راست , ستون کناری سمت چپ , بدون ستون کناری تمام صفحه و یا بدون ستون کناری یک ستونه انتخاب و فعال کنید .بسته به اینکه ستون کناری راست رافعال کرده باشید یا چپ در هرکدام از این نوع چینش ها می توانید از نواحی ابزارکی ستون چپ یا ستون راست استفاده کنید.همچنین امکان این را داریدکه انتخاب کنید در قسمت وبلاگ و نوشته ها تصاویر و متن ها به چه صورتی نمایش داده شوند و می توانید یکی از ۴ حالت ممکن برای نمایش تصاویر را انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس فروشگاهی Clickbuy کلیک بای

 

قالب رایگان وردپرس
قسمت اسلایدر

قسمت اسلایدر

ساخت اسلایدر در پوسته spacious بسیار ساده می باشد .در قسمت سفارشی سازی, در تنظیمات مربوط به اسلایدر شما فیلد های مربوط به اپلود تصاویر و انتخای عنوان و متنی که می خواهید برای هر اسلاید نشان داده شود و همچنین فیلد های مربوط به ایجاد باتن و انتخاب لینک ان را می توانید ببینید. با انجام تنظیمات و قرار دادن متن ها و عناوین در این فیلدها و همچنین اپلود تصویر مورد نظر شما و ذخیره تغییرات اسلایدر شما ساخته شده و در سایت نشان داده می شود. این امکان وجود دارد که تا ۵ اسلاید مختلف را برای نمایش در اسلایدر بسازید. استفاده از اسلایدر کاملا به دلخواه شماست و می توان نمایش ان را فعال یا غیرفعال کنید ویا این که انتخاب کنید فقط در صفحه اصلی سایت نشان داده شود و یا در تمامی صفحات اسلایدر قابل مشاهده باشده باشد.

 

قالب رایگان وردپرس
ناحیه ویژه

ناحیه ویژه

توزیع ابزارک ها مرزبندی و محدودیت را در نواحی مختلف سایت شما از بین برده ومی توانیدبه سادگی با استفاه از انها تغییراتی را که مطلوب شماست به برگه اصلی سایت اعمال کرده و سایت خود را سفارشی سازی کنید .یکی از این ابزارک ها call to action نام دارد که بلوکی مجزا با کادربندی و رنگ پس زمینه متفاوت برای قرار دادن شعار کلی سایت شما و یا متن های راهنما و به همراه باتن که لینک ان را می توانید تعیین کنید ایجاد می کند.می توانید عنوان و یا عبارت مهمی را که می خواهید به مخاطبان خود منتقل کنید را در این قسمت قرار بدهید. همچنین با تغییر متن ولینک باتن لینک دلخواه خود را بسازید و بازدید کنندگان را به برگه یا قسمتی که مدنظر شماست ارجاع دهید.

 

قالب رایگان وردپرس
ناحیه های متنی چندستونه

ناحیه های متنی چندستونه

از جمله امکانات جذاب این پوسته امکان استفاده ازمتن وتصاویر شاخص برگه هایی که قبلا ساخته اید و ایجاد ناحیه های متنی به همراه انهاست که هم کار طراحی برگه ها را برای شما بسیار اسان می کند و هم امکان دسته بندی چند برگه را در صفحه اصلی فراهم می کند. این امکان توسط ابزارک “خدمات” فراهم می شود که در ناحیه ابزارک ها قابل دسترسی است.در تنظیمات ان ۶ قسمت مجزا برای انتخاب برگه ها وجود دارد و کافی است فقط برای هرکدام از قسمت ها یک برگه را انتخاب کنید.گزیده ای از متن برگه های انتخاب شده به همراه لینک وتصویر شاخص هرکدام به حالت ۳ ستونه در صفحه اصلی نمایش داده می شوند.می توانید با استفاده متوالی از این ابزارک تعداد برگه های بیشتری را در صفحه اصلی نمایش دهید. برای مثال در دمو از این ابزارک برای طراحی ترکیبی از متن و عکس در ستون تجاری بالا استفاده شده است.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس چند منظوره snowbird+ فیلم آموزشی

 

ناحیه متنی نقل قول

ابزارک “اجازه نامه” ابزارک اختصاصی دیگر قالب رایگان وردپرس spacious است که با استفاده از ان می توانید شعارهای کاری خود, عبارات اصلی ,نظرات مشتریان و یا نکات مهمی را که می خواهید بر ان تاکید داشته باشید با فرم نقل قول و به گونه ای گیرا و تاثیر گذار به نمایش دراورید.با انتخاب و قرار دادن هر تعداد از این ابزارک در یک ناحیه ابزارکی و انتخاب یک متن و عنوان برای هرکدام می توانید تعداد بیشتری از عبارت ها و یا نظرات را در برگه ها قرا بدهید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.در دمو قالب ۲ باربه صورت متوالی از این ابزارک در ناحیه ابزارکی “ستون تجاری میانه چپ ” استفاده شده است.

 

قالب رایگان وردپرس
ناحیه متنی نقل قول و نوشته ویژه

نوشته ویژه

جهت ایجاد ناحیه های متنی تکی و قرار دادن فقط متن فقط یک برگه و تصویر شاخص ان در صفحه اصلی سایت به فرم دلخواه خود , از ابزارک Featured Single Page می توانید استفاده کنید.در تنظیمات ابزارک شما می توانید فقط یک برگه را برای یک نمایش انتخاب کنید واین امکان وجود دارد که یک عنوان دلخواه نیز برای ان درنظر بگیرید و انتخاب کنید که تصویر شاخص برگه قبل از عنوان نمایش داده شود یا بعد از عنوان و یا اینکه نمایش ان را در برگه غیر فعال کنید. یک نمونه از استفاده از این ابزارک را می توانید در “ستون تجاری میانه چپ ” دمو ببینید.

 

قالب رایگان وردپرس
نمونه کارها

نمونه کارها

پوسته شرکتی spacious امکان نمایش نمونه کارها را نیز به سادگی با استفاده از ” ابزارک ویژه” برای شما فراهم می کند.ساخت ان نیز بسیار راحت است و این ابزارک از برگه هایی که قبلا ایجاد شده برای ایجاد نمونه کار ها استفاده می کندو شما می توانید در هر بار استفاده از ان ۳ نمونه از کارهای خود را به نمایش دراورید. البته باید برگه های شما حتما دارای تصویر شاخص باشند.در تنظیمات ان فیلد انتخاب عنوان و توضیحات برای ارائه توضیحاتی کوتاه در مورد خود و کارهای خود درکنار نمونه کارها درنظر گرفته شده است و دارای سه قسمت مجزا برای انتخاب برگه ها است که بتوان سه نمونه کار را در برگه نمایش داد.نمونه ای از ان را که در ناحیه ابزارکی “ستون تجاری پایین” دمو ایجاد شده است می توانید مشاهده کنید. می توان با چند بار استفاده از ان به صورت متوالی تعداد نمونه کارهای بیشتری را در صفحه اصلی نمایش داد.

ویژگی های اصلی قالب spacious

 • پشتیبانی از چینش های مختلف
 • ابزارک های اختصاصی
 • ساخت نمونه کارها از برگه ها
 • امکان ایجاد نوشته ویژه
 • ایجاد ناحیه متنی نقل قول
 • متن های چندستونه
 • توزیع بهینه نواحی ابزارکی
 • ناحیه ویژه ایجاد شعار و لینک
 • اسلایدر متن و عکس
 • و…

پیشنمایش قالب spacious

فیلم آموزش کار با قالب spacious

دانلود قالب + فایل های درون ریزی دمو

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (1 رای, میانگین 5٫00 از 5)

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *