منو

بهترین افزونه پشتیبانی و چت آنلاین در وردپرس

خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / بهترین افزونه پشتیبانی و چت آنلاین در وردپرس
بهترین افزونه پشتیبانی و چت آنلاین در وردپرس

بهترین افزونه پشتیبانی و چت آنلاین در وردپرس

Zendesk for WordPress

 ما در این مقاله قصد داریم آموزش چت کردن با کاربران را بصورت آنلاین  به شما وبمستران عزیز بدهیم  حتما شما وبمستران  عزیز می دانید که پشتیبانی کاربران یک سایت و یا فروشگاه اینترنتی از روش های مختلف صورت میگیرد .ما در این مطلب قصدداریم یک افزونه حرفه ای برای وردپرس را  که توسط آن قادر به چت و پشتیبانی آنلاین از کاربران و مشتریان سایت و فروشگاه خود خواهید بودبه شما عزیزان معرفی کنیم این افزونه  محیطی را ایجاد می‌کند که کاربران بتوانند مانند ارسال تیکت در آن پرسش‌های خود را بپرسند و شما به آن‌ها جواب دهید. هم‌چنین با خرید نسخه‌های پرو می‌توانید خدمات بهتر و کامل‌تری داشته باشید.

بهترین افزونه پشتیبانی و چت آنلاین در وردپرس

پشتیبانی و چت آنلاین با کاربران در وردپرس با افزونه Live Chat WordPress

 .باید به شما دوستان گرامی بگوییم که این افزونه Live Chat WordPress یک افزونه حرفه ای برای پشتیبانی و چت آنلاین با کاربران سایت و فروشگاه اینرنتی می باشد که شما  توسط آن قادر به ایجاد محیطی برای چت و گفتگو آنلاین با کاربران سایت خود خواهید بود و از این طریق با آنها به گفتگو و پاسخ به سوالات خود خواهید بود .  نکته قابل توجه این است که این افزونه به زبان فارسی ترجمه شده است و از زبان فارسی نیز به صورت کامل پشتیبانی می نماید .اگر بخواهیم از ویژگی های این افزونه برای شما عزیزان بگوییم باید گفت که   این افزونه  قابلیت این را دارد که  با چندین کاربر گفت وگو کند  ، همچنین این افزونه می تواند بی نهایت اپراتور در سیستم پشتیبانی را ایجاد کند  ، این افزونه می توانددر هنگام دریافت پیام در وضعیت آفلاین بودن اپراتور ها ایمیل نیز ارسال کند ، ما می توانیم به  سیستم لاگ گفتگوی اپراتور ها و کاربران و ظاهر زیبا و کاربرپسند آن اشاره نمود .

افزونه قدرمند چت و پشتیبانی زنده در وردپرس با افزونه WP Flat Visual Chat که به جرا میشه گفتم یکی از محبوب ترین ها در زمینه هست.

چت و گفتگوی آنلاین با کاربران در وردپرس با افزونه iSupport

 افزونه وردپرس دیگری که می خواهیم درباره ی آن با شما وبمستران عزیز صحبت کنیم  این افزونه  حرفه ای می باشدکه توسط آن قادر به پشتیبانی کاربران از طریق گفتگوی زنده و آنلاین با کاربران سایت خود خواهید بود . دوباره تاکیید میکنیم که افزونه iSupport یک افزونه حرفه ای برای وردپرس می باشد که توسط آن قادر به پشتیبانی آنلاین کاربران سایت وردپرسی خود خواهید بود .حال باید به شما عزیزان بگوییم که  این افزونه با امکانات فراوانی که در اختیارشما وبمستران  قرار گرفته است ، اگر بخواهیم از امکانات این افزونه با شما صحبت کنیم باید بگوییم که  یکی از کامل ترین و بهترین افزونه های موجود در زمینه گفتگوی آنلاین با کاربران می باشد . همچنین این افزونه با انواع قالب ها ، با تمامی نسخه های وردپرس سازگاری دارد ،همچنین این افزونه  قابلیت تعریف اپراتور ، تعریف وضعیت های مختلف اپراتور را دارا می باشد ، این افزونه می تواند فقط کاربران عضو و …را پشتیبانی  می کند  تنها بخشی از ویژگی های این افزونه حرفه ای می باشد .

از دیگر مزایای این افزونه باید بگوییم که این افزونه  قابلیت تعریف دپارتمان های پشتیبانی , تعیین وضعیت های مختلف ( آنلاین ، مشغول ؛ آفلاین و … )را دارد و  با وردپرس و قالب وردپرس سازگاری  کامل را دارد این افزونه قابلیت گفتگو با بی نهایت کاربر به صورت همزمان وتنظیم رنگ بندی ,تنظیم نوع اطلاع رسانی را دارا می باشد این افزونه گفتگوی ajax و سازگاری با انواع مرورگر ها را دارد و در اخر قابلیت تعیین تصویر اپراتور ها را دارا می باشد .

اگرشما وبمستران عزیز  به فکر ایجاد بخش پشتیبانی آنلاین کاربران سایت وردپرسی خود هستید ، پیشنهادما به شما عزیزان استفاده از افزونه حرفه ای iSupport می باشد .

Casengo Live Chat Support

افزونه بعدی که درباره ی آن می خواهیم صحبت کنیم افزونه یCasengoاین افزونه ، یک چت زنده را در سایت شما می‌سازد که می‌توانید از آن استفاده کنید، و اگر بخواهیم از قابلیت های این افزونه بگوییم باید گفت که این افزونه قابلیت وارد کردن ایمیل را نیز داراست. یعنی در زمانی که شما آنلاین نبودید پیام‌ها به ایمیل‌تان فرستاده می‌شود. شما می‌توانید رنگ، اندازه، مکان و لوگوی چت باکس را تغییر دهید و به سبک خود درآورید. همچنین شما وبمستران عزیز می توانید پیام‌های سیستم خود را که به صورت پیش‌فرض در اول چت می‌آیند تغییر دهید. البته با خرید نسخه پرو می‌توانید امکانات بیشتری داشته باشید.

مطلب پیشنهادی  افزونه پیامک وردپرس WP SMS

ایجاد سیستم چت آنلاین در وردپرس با Live Chat by Supsystic

 افزونه بعدی که می خواهیم درباره ی آن به شما وبمستران عزیز توضیحاتی بدهیم افزونه ایجاد سیستم چت آنلاین در وردپرس و از مجموعه افزونه های حرفه ای تیم Supsystic می باشد که ما در همیار وردپرس افزونه های دیگر این تیم را بصورت کامل آموزش داده ایم، می توانید با یک جستجوی ساده در سایت به تمامی آن ها دسترسی داشته باشید

نصب و راه اندازی افزونه

 خب در این مرحله می خواهیم آموزش نصب این افزونه را برای شما عزیزان مطرح کنیم برای شروع کاردر  ابتدا افزونه را دریافت نموده و از بخش افزونه های سایت خود آن را نصب کنید. بعد از نصب در بخش تنظیمات پیشخوان سایت وردپرسی بخشی با عنوان Live Chat by Supsystic جهت ایجاد سیستم چت آنلاین در وردپرس ساخته شده است.

افزودن فرم جدید

بهترین افزونه پشتیبانی و چت آنلاین در وردپرس

در این قسمت از نصب بر روی گزینه ی Settings کلیک کنید تا به تنظیمات بروید.

همانطور که مشاهده می کنید در این صفحه شما تنظیمات کلی افزونه را مشاهده می کنید. این افزونه چند تب مجزا برای تنظیمات هر بخش خود دارد که به ترتیب به معرفی هر تب می پردازیم:

تب Design

توضیحی که درباره ی این تب می خواهیم به شما عزیزان بدهیم این است که در این تب زیر مجموعه ی دیگر نیز مشاهده می کنید شما که به ترتیب یکی برای ظاهر سیستم چت آنلاین در وردپرس می باشد و دیگر مربوط به متن های نمایشی سیستم شما می باشد.

Appearance

Chat Position: بااستفاده از این گزینه  می توانیدمحل نمایش را  تعیین کنید

Width: بااستفاده از این گزینه عرض چت را می توانید با واحد درصد یا پیکسل تعیین کنید.

Height of Messages box: بااستفاده از این گزینه همچنین می توانید ارتفاع را با واحد درصد یا پیکسل تعیین کنید.

Chat Bar padding: بااستفاده از این گزینه مقدار فاصله از درون چت را می توانید در این قسمت به مقدار پیکسل تعیین کنید.

Main Theme Color: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانیدرنگ اصلی سیستم چت را می توانید تعیین کنید.

Main Theme Titles Color: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانیدرنگ متن عناوین مختلف چت را می توانید تعیین کنید.

Main Background Color: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید همچنین بک گراند چت را می توانید شخصی سازی کنید.

Main Text Color: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید رنگ متون اصلی موجود در چت را می توانید تعیین کنید.

Draggable: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید خاصیت کشیدن چت و بردن با مأوس به قسمت دیگر را می توانید فعال یا غیر فعال کنید.

Enable Agent avatar: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید بطور پیش فرض یک گراواتار نمایش داده می شود اما به محض آنلاین شدن یکی از پشتیبان های سایت، تصویر گراواتار به تصویر پشتیبان اصلی تغییر پیدا می کند.

تب When Show

 توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است که در این تب تنظیمات مربوط به چه زمانی سیستم چت نمایش داده شود را می توانید انجام دهید.

Whom to show: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانید  تعیین کنید که به چه کسانی نمایش داده شود.

Show on next pages: بااستفاده از این گزینه شما وبمستران عزیز میتوانیدتعیین کنید در چه صفحاتی نشان داده شود که نمایش در تمامی صفحات، نمایش در برگه یا نوشته های بعدی یا نمایش ندادن در برگه یا نوشته های بعدی از گزینه های این بخش می باشد.

تب Pre-Chats Triggers

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است   در این تب می توانید یک تصویر را تعیین کنید تا زمانی که در گفتگوی کاربر آنلاین می شوید آن تصویر در بالای چت به کاربر نمایش داده شود و از وجود شما با خبر باشد. حتی می توانید زمان نمایش تصویر را نیز به دلخواه خود تغییر دهید.

تب User Registration

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدهیم این است در این تب هم می توانید تعیین کنید که به چه نوع از کاربرانی این چت آنلاین نمایش داده شود. در تصور بالا ما تعیین کرده ایم که به تمامی کاربران نمایش داده شود.

تب Notifications

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است  در این تب می توانید هشدار صوتی را فعال کنید تا وقتی کاربری وارد سایت شد و پیامی ارسال کرد،

تب Agents

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است  در این تب هم می توانید تیم پشتیبانی خود را تکمیل کنید. می توانید بر روی دکمه ی Add New Agents کلیک کنید تا یک عضو دیگر را نام نویسی و آن را به این بخش اضافه کنید. شما وبمستران عزیز می توانید هر تعداد که می خواهید اضافه کنید

تب Code

توضیحاتی که درباره ی این تب به شما دوستان عزیز میخواهیم بدیم این است در این تب هم اگر با کد های HTML و CSS آشنایی دارید می توانید به شخصی سازی قالب سیستم چت آنلاین در وردپرس بپردازید.

تست خروجی افزونه

خب بعد از تعریف کلی درباره ی این تب ها و  تنظیم کردن تمامی موارد حالا می توانید بصورت مخفی وارد سایت خود شوید تا عملکرد افزونه را چک کنید.

افزونه Q and A Focus Plus FAQ

 درباره ی این افزونه باید بگوییم که این افزونه  به شما  وبمستران عزیز اجازه می‌دهد که یک‌سری پرسش‌های پیش‌فرض را برای کاربران‌تان ایجاد کنید و شورت‌کد آن را در برگه مورد نظر خود قرار دهید.همچنین قابل توجه شما وبمستران عزیز  این افزونه دسته‌بندی و برچسب نیز دارد. هم‌چنین این افزونه ویجت نیز دارد که می‌توانید آن را در هر جای سایت خود قرار دهید.  و از خصوصیت این افزونه باید گفت که کار با این افزونه بسیار راحت است و بسیاری از امکاناتش را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

مطلب پیشنهادی  ایجاد سیستم چت و پشتیبانی آنلاین در ووکامرس

افزونه WP Support Plus Responsive Ticket System

درباره ی این افزونه باید بگوییم که این افزونه امکانات فراوان رایگانی را به همراه دارد، علاوه بر این کارکردن با این افزونه نیز راحت است. تیکت‌های ارسال شده می‌تواند به کنترل پنل بیاید اما شما می‌توانید با تنظیم این افزونه تیکت‌ها را به ایمیل خود بفرستید. اگر بخواهیم از ویژگی های این افزونه بگوییم باید گفت که  یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این افزونه جستجو در تیکت‌ها می‌باشد، زیرا شاید موضوعی برای شما مهم باشد و به دنبال آن بگردید. شما وبمستران عزیز  می‌توانید یک برگه به نام تماس با ما ایجاد کنید و شورت کد این افزونه را درون آن قرار دهید.

Zopim Live Chat

 افزونه بعدی که می خواهیم درباره ی آن باشما وبمستران عزیز صحبت کنیم افزونه یZopim Live Chatاین افزونه یک چت باکس زیبا در گوشه صفحه سایت شما ایجاد می‌کند که تنظیمات خوبی دارد. در ابتدا باید  به شما وبمستران عزیز بگوییم که در سایت Zopim نام‌نویسی کنید و سپس می‌توانید از این افزونه استفاده نمایید. کاربران می‌توانند با حساب فیسبوک و گوگل پلاس نیز وارد چت شوند. شما می‌توانید در کنترل پنل تعداد بازدید، دسته بندی‌ها و… را تماشا کنید، هم‌چنین می‌توانید گروه‌هایی را ایجاد نمایید.

ClickDesk Live Support

باید درباره ی این افزونه بگوییم که این افزونه یک چت‌باکس زیبا دارد که شامل چت، چت صوتی و نوار ابزار شبکه‌های اجتماعی است.

افزونه Awesome Live Chat

افزونه ای که می خواهیم درباره ی آن صحبت کنیم یک افزونه ی  حرفه ای چت آنلاین و پشتیبان سایت وردپرسی است که  Awesome Live Chat نام دارداین افزونه چت زنده هم از امکانات فراوان و دارای زیبایی خاصی بود و از سوی سایت سازنده بروز رسانی های بعدی صورت می گرفت و مهمتر از همه چیز مدیریت و گفتگو از طریق پیشخوان وردپرس صورت می گرفت شدیم.که آن را خریداری و به فارسی ترجمه و راستچین کریم

اگر بخواهیم از مزیت های این افزونه صحبت کنیم باید بگوییم که این جز محبو ترین ها می باشد همچنین این افزونه جدیدترین نسخه و دارای بروز رسانی های بعدی می باشدو دارای فونت ایران سنس ,بسیار زیبا و دارای رنگ بندی شیک می باشد وامکان چت با مشتریان و کابران سایت از طریق پیشخوان وردپرس را دارا می باشد این افزونه دارای پنل تنظیماتی فارسی و حرفه ای است این افزونه امکان سفارشی سازی دارد دارای دو حالت گفتگو و امکان اضافه کردن دپارتمان پشتیبانی را دارد امکان استفاده از گراواتار مدیر و نمایش گراواتار کاربران را دارد دارای پشتیبانی حرفه ای و رایگان از سوی آپ تم  و قابلیت ارائه بروز رسانی های بعدی به خریداران از آپ تم را نیز دارا می باشد.

برای دریافت افزونه چت و پشتیبانی آنلاین Awesome live chat می تونید به این لینک مراجعه کنید.

افزونه پشتیبانی و چت آنلاین با Screets Live Chat

افزونه ای که می خواهیم درباره ی آن صحبت کنیم یک افزونه ی  حرفه ای چت آنلاین و جهت پشتیبانی از محصولات یک سایت زیاد است اما هرکدام دارای یک خصوصیات و یا مشکل و یا کاربرد آنها سخت می باشد وجود دارد باید به شما وبمستران عزیز بگوییم که این افزونه ای Screets Live Chat با همه این پلاگین ها متفاوت است هم کاربرد آن راحت و همچنین دارای قابلیت های ویژه و مهمتر از همه بانصب افزونه در پنل کاربری همان پیشخوان سایت خود به مدیریت آن و پشتیبانی خواهید نشست.

اگر بخواهیم از ویژگی های این افزونه صحبت کنیم باید بگوییم که دارای امکان فعال سازی قسمت تماس در صفحه اصلی یا کل صفحات سایت می باشد همچنین قابلیت غیر فعال کردن برای دستگاه موبایل به صلیقه خود را دارد  این افزونه می تواند تعداد افرادی که بتوان به صورت همزمان با شما در ارتباط باشند را تنظیم کندهمچنین دارای استایل های زیبا و حرفه ای می باشد این افزونه کاملا فارسی سازی و راستچین می باشد و از سرعت بالای انتقال پیا بین مدیر و کاربران برخوردار می باشد .

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =