قالب خبری وردپرس Goodnews حرفه ای

خانه / قالب وردپرس / قالب وردپرس مجله خبری / قالب خبری وردپرس Goodnews حرفه ای
قالب وردپرس Goodnews
قالب خبری وردپرس Goodnews حرفه ای

قالب خبری وردپرس Goodnews حرفه ای

نامقالب وردپرس مجله خبری Goodnews معروف به خبر خوب
قیمت99000 تومان
نسخه محصول 5.9.14
پیش نمایش ها پیش نمایش فارسی پیش نمایش انگلیسی

قالب Goodnews وردپرس از جمله برترین و فوق العاده ترین سایت هایی خبری که در دنیای قالب های وردپرس وجود دارد می باشد. قالب گودنیوز یا goodnews وردپرس که به جادوگر سایت های مجله خبری نیز شهرت یافته است.این قالب فوق پیشرفته قادر است برای شما حرفه ای ترین و کاربر پسند ترین سایت هایی با سبک و استایل خبری و کجله ای ایجاد کند و موجب به چشم امدن سایت خبری شما در میان ده ها نوع سایت مشابه و در بین رقبا شود.شما با استفاده از این قالب وردپرس خبری بسیار عالی و امکانات شگفت امگیز ان در دنیای وب می توانید سرامد شوید و از همه پیشی بگیرید.

سایت سازنده این قالب طراح قالب مجله خبری Multi news که جزو پرفروش ترین قالب هاست نیز می باشد که یکی دیگراز قالب های پرظرفدار خبری است.کافی است تا با مشخصات و امتیازات پوسته خبری Good news که توضیح خواهیم داد , اشنا شوید تا ان را به عنوان بهترین قالب برای ساخت سایت خود انتخاب کنید.

قالب وردپرس مجله خبری goodnews گود نیوز

در این مطلب می‌خوانید:

قالب وردپرس مجله خبری goodnews گود نیوز

در مورد اهمیت و کاربرد پذیری فوق العاده قالب Good news همین بس که قسمت دیجی مگ از سایت معروف دیجی کالا با قالب وردپرس Good news ساخته شده است.شما می توانید از طریق مشاهده دموی انلاین این پوسته نیز با دیگر قابلیت های این پوسته فوق العاده بیشتر اشنا شوید.

قالب گود نیوز به قالب خبر خوب نیز معروف است

قالب وردپرس حرفه ای  Goodnews یا قالب خبر خوب علاوه براین که اختصاصا برای سایت های خبری و مجله ای طراحی شده است اما دارای انعطاف ویژه ای در ساختار نیز می باشد .به وطری که برای ساخت انواع سایت های مختلف با زمینه های موضوعی گوناگون نیزمورداستفاده قرارگیرد.امکانات شگفت انگیز پوسته خبری Goodnews در حدی است که هر مدیر سایتی ان را مناسب کار خود خواهد یافت. مفید واقع شود .از نمونه های موفق و اشنای کاربرد قالب گود نیوز در دیگر زمینه ها می توان به سایت دیجی مگ اشاره کرد که با اینکه یک سایت خبری نیست اما Good news را از بین تمامی قالب های موجود برگزیده و استفاده نموده است.

دارای ویژگی چینش چند ستونه مطالب در صفحات

قالب گود نیوز
قالب وردپرس مجله خبری goodnews گود نیوز

اکثر اوقات نیاز به چینش چند ستونه نوشته ها در صفحات سایت می باشد تا بتوان انواع مختلف زمینه های موضوعی را به طور همزمان در صفحه نمایش داد.از این رو داشتن امکانات ایجاد و ستون های متعدد و انتخاب تعداد ان ها امری ضروری و مهم به شمار می رود.قالب خبری Good news دارای ویژگی تغییر ستون های موجود در یک صفحه و تعیین تعداد ان ها می باشد که یک امتیاز برای یک قالب خبری محسوب می شود.با استفاده از تنظیمات مخصوص درج ستون ها در این قالب می توانید هر تعداد دلخواه از ستون ها را در صفحه قرار داده و در هرزمان ان ها تغییر داده و به دلخواه سفارشی سازی کنید.

امکانات درج و نمایش تبلیغات در قالب وردپرس Good news فوق العاده پیشرفته و جذاب است .شما به سادگی می توانید در قسمتی از صفحات سایت خود تبلیغات موردنظر خود را قرار دهید و ان ها در معرض نمایش بگذارید. طراحی قالب وردپرس حرفه ای گودنیوز به گونه ای می باشد که دارای امتیازات بسیار عالی برای یک قالب خبری که جزو قسمت های مهم یک سایت خبری به شمار می رود و شما می توانید از ان برای اهداف موردنظر خود استفاده کنید.
بخش تنظیمات قالب وردپرس Good news که سیستم تبلیغات نام گذاری شده است از کاربری و امکانات فوق حرفه ای برخودار است و شما در هنگام کار با ان هیچ محدودیتی نخواهید داشت و می توانید انواع مختلف سایزبنرهای تبلیغاتی را در این بخش استفاده کنید.علاوه براین این امکان را برای مدیر سایت فراهم می کند که تبلیغات متعدد در یک قسمت سایت در فواصل زمانی مشخص نمایش داده شوند که این یک حالت پویایی را در سایت شما ایجاد می کند و یک ویژگی بسیار جذاب و عالی است.

مطلب پیشنهادی  قالب مجله خبری وردپرس SITEBOX پوسته تکنولوژی

بخش تنظیمات پیشرفته قالب فوق حرفه ای خبر خوب با اپشن های عالی

قسمت تنظیمات قالب وردپرس مجله خبری Good news با استفاده پلتفرم پیشرفته و جدید ایجاد شده است که مخصوص قالب های وردپرسی می باشد.در پنل تنظیمات قالب گزینه ها و امکانات فراوانی قرار دارد که مدیریت و تنظیمات بخش های مختلف سایت شما را بسیار ساده کرده و دسترسی سریعی به فراهم میکند.

همراه با صفحه ساز کشیدن و رها کردن برای طراحی صفحات مختلف

قالب خبر خوب شامل افزونه صفحه ساز گرافیکی ویژوال کامپوسر است که با استفاده از ان می توانید تنها با کشیدن عناصر مورد نظر به محل مشخص و سپس رها کردن انواع مختلف طرح های مد نظر خود را در برگه ها پیاده سازی کنید.ورژن اصلی و ارجینال افزونه صفحه ساز گرافیکی پریمیوم و پیشرفته در این قالب قرار دارد و به خوبی می توانید از امکانات متعدد ان استفاده کنید.

قالب وردپرس مجله خبری goodnews گود نیوز
قالب وردپرس مجله خبری goodnews گود نیوز

بخش پیشرفته درج امتیاز برای نوشته ها

درج امتیاز برای مطالب و نوشته های سایت در اکثر سایت ها امری مرسوم و گاهی لازم و ضروری می باشد تا بتوان محصول خاص و یا مطالب خاصی در یک سایت را رتبه بندی کرد و امتیازاتی برای انها قائل شد.قالب خبری Good news از این ویژگی نیز به خوبی پشتیبانی کرده و امکان امتیاز دهی را برای شما فراهم می کند و نیای به نصب افزونه های اضافی در سایت خود نخواهید داشت.

امکان نمایش مطالب دارای امتیاز به صورت ستاره دار در نتایج جستجو گوگل

نوشته ها در سایتی که با قالب حرفه ای خبری Goodnews ایجاد شده باشد , در نتایج جستجوی موتورجستجوی گوگل به صورت ستاره دار نمایش داده می شوند.البته لازم به ذکر است که نمایش تعداد ستاره ها بستگی به میانگین امتیازاتی که کاربران به ان مطلب موردنطر داده اند دارد و برحسب ان هر تعداد ستاره مشخص در کنار عنوان و کلمات ان مطلب در نتایج جستجو قابل نمایش و مشاهده است.

همراه با ابزارک های ویژه و سازگار با انواع ابزارک های مختلف

قالب فوق العاده خبر خوب دارای ابزارک های متعدد و عالی ای است که با استفاده از ان ها می توانید بخش های مختلف صفحات سایت را به دلخواه خود سفارشی سازی کنید.این ابزارک ها انعطاف پذیری قالب را دوچندان کرده و دست شما برای ایجاد تغییرات مورد نیاز باز می گذارند.

شامل بیش از 60 موردعنصر ویژه در قسمت صفحه ساز گرافیکی

المان ها و عناصر صفحه ساز گرافکی پیشرفته ویژوال کامپوسر به طور پیشفرض تعدا مشخص و محدودی هستند .اما در این قالب بیش از 60 مورد متعدد عنصر به برگه ساز گرافیکی اضافه شده تا هیچ مشکلی در ایجاد طح مورد نظر خود در برگه های سایت نداشته باشید.

امکان شخصی سازی گروه بندی به صورت ویژه

در قالب پیشرفته خبر خوب حتی قسمت دسته بندی موضوعی نیز به صورت پیشرفته می باشد که در ان نمایش مطالب مربوط به بعضی از دسته بندی ها را می توان سفارشی سازی کرده و از دیگر دسته بندی ها متمایز ساخت که این ی امکان جدید و فوق العاده در نمایش مطالب سایت به صوزتی جذاب و حرفه ای می باشد.

امکانات فوق العاده مگامنو با قابلیت نمایش نوشته در منو

قالب خبری وردپرسی Good news از امکان ساخت مگامنو نیز به خوبی پشتیبانی می کند و شما م یتوانید در این قالب مگامنوهای پیشرفته و وزیبایی را برای سایت خود بسیازید و در ان متن ها و تصاویر در عرض های مختلف قرار داده و نمایش دهید.در قسمت دموی املاین این پوسته خبری نمونه های از مگامنوهای قابل ساخت درقالب خبر خوب رانیز می توانید مشاهده کرده و از ان برای سخت منوی اسیت خود الهام بگیرید.

مطلب پیشنهادی  قالب Publisher مجله خبری وردپرس پابلیشر

شامل بخش شبکه های اجتماعی و اشتراک گذاری و لایک کردن نوشته ها

امروزه کاربرد شبکه های اجتماعی در سایت های اینترنتی موضوعی بسیار تاثیر گذار شده است و سایتی که بتواند از این امکان به نحو موثری استفاده کندوبا اشتراک گذاری مطالب در انها بازدید کنندگان را به سایت خود اورده و برتعداد انان بیافزاید موفق تر عمل کرده و از رقبای خود برتر خواهد بود.قالب وردپرسی دارای تنطیماتی اختصاصی و ویژه برای اشتراک گذاری نوشته ها و همچنین شمارش و نمایش تعداد اشتراک گذاری و لایک مطلب درشبکه های اجتماعی و .. می باشد که به سئوی سایت شما کمک فوق العاده ای می کند.

قالب خبری حرفه ای Good news
قالب خبری حرفه ای Good news

همراه با ویژگی ایجاد بلوک های مجزا در صفحه نخست

در سایت های خبری نمایش مطالب در بلوک های متعدد و متمایز یک امتیاز ویژه محسوب می شود .تب بندی مطالب با دسته بندی های مختلف نیز دسترسی را برای بازدید کنندگان سایت سریعتر و راحت تر کرده و از این رو داشتن این ویژگی یک مولفه مهم در اتخاب یک قالب خبری به شمار م یورد.قالب خبری حرفه ای Good news تنها با استفاده از دراگ و دراپ این قابلیت را به سادگی برای شما فراهم کرده و بلوک بندی و تب بندی مطالب و موضوعات مختلف را در صفحه نخست سایت شما به سرعت ایجاد می کند.

همراه با الگوهای ویژه طراحی صفحات با سئو عالی ستاره دار

قالب خبری حرفه ای Good news
قالب خبری حرفه ای Good news

قالب خبر خوب دارای الگوهای متعددی برای طراحی صفحات و بخش های مختلف سایت شما می باشد که هرکدام از چینش و ساختار منحصر بفردی برخوردار هستند و می توانید هرکدام از ان ها را بنا به سلیقه خود انتخاب و استفاده کنید و از انعظاف بالای ان لذت ببرید.

با قابلیت ایجاد تعداد بی شماری طراحی و پدیمان صفحه اصلی

انعطاف این پوسته خبری به قدر یزیاد است که شما می توانید هرگونه مدل و طرح و چینشی را که در ذهن دارید با استفاده از ان در سایت خود پیاده کرده و تنوعی بی نظیر را در طراحی داشته باشید.شما حتی می توانید از ان برای ساخت سایت های تجاری, شرکتی و فروشگاهی نیز استفاده کنید.در دموی انلاین این پوسته شما به تنها نمونه ای از از چیدمان قابل ایجاد در این پوسته برخواهید خورد که نمایان دهنده تنها قسمتی کوچک از امکانات فراوان و نامحدود قالب خبر خوب است.

امکان ایجاد بخش وبلاگ به شکل ها و شمایل مختلف

قالب خبری وردپرس Goodnews دارای دموهایی اماده است که می تواند برای درج و نمایش مطالب و تصاویر در صفحات ساییتان بیک منبع الهام باشد , در عین انکه قابلیت ها و بخش های مختلف قالب را برای شما بهتر نمایان خواهد کرد.شما در این قالب می توانید هر نوع محتوایی از قبیل گالری تصاویر , نوشته , ویدیو , فایل صوتی و…را در نیز درج کرده و در معرض نمایش بگذارید.

رنگبندی نامحدود و قابل تنظیم

قالب فوق پیشرفته Good news شامل 7 مدل و اسکین اماده و پیش فرض در انواع مختلف رنگبندی است که به صورت اماده در قالب تعبیه شده و شما می توانید در صفحات سایت خود خود رنگبندی بخش های مختلف را تغییر داده و شخصی سازی کنید.

همراه با بیش از 60 نوع فونت مختلف به زبان فارسی

سایت دیجی وردپرس بیش از 60 نوع فونت مختلف فارسی به این قالب خبری حرفه ای اضافه کرده و در اختیار شما خریداران محترم قرارداده است.که این امکان باعث می شود بتوانید فونتی متفاوتی بنا به سلیقه و نظر خود در سایتتان داشته باشید.شما در بخش تنطیمات قالب خبرخوب به بخش فونت های فارسی سری B دسترسی حواهید داشت که شما را از خرید و نصب فونت های جدید فارسی بی نیاز می کند.

همراه با بی شمار امکانات و ویژگی های فوق العاده دیگر…

مطمئنا بعد ازبرشمردن این همه قابلیت و امکانات مختلف قالب Good news باید از انتخاب خود برای خرید این پوسته خبری مطمئن شده اید.قالب شگفت انگیزخبر خوب یک پیشنهاد منحصربه فرد و ویژه از طرف ما به شماست!

قالب Goodnews
قالب Goodnews
پشتیبانیدارای پشتیبانی و ارائه نسخه های آپدیت شده برای مشتریان دیجی وردپرس به صورت رایگان
بسته نصبیدارای بسته نصبی برای راه اندازی سایت شبیه به پیش نمایش در 2 دقیقه
سیستم آپدیت خودکار قالب و افزونه وردپرس

به همراه لایسنس نامحدود و قانونی فونت ها

دیجی وردپرس اقدام به تهیه مجوز قانونی و نامحدود فونت‌های محبوب فارسی به ارزش بیش از 2 میلیون تومان کرده است.
لایسنس قانونی فونت‌ها در محصولات باعث عدم ایجاد مشکلات حقوقی در کسب و کار آینده شما خواهد شد.
با خرید هر یک از محصولات دیجی وردپرس، به عنوان هدیه از این لایسنس برای کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و تهیه مجوز قانونی این فونت‌های محبوب نخواهید داشت.

لایسنس نامحدود فونت ایران سنس دیجی وردپرس

نام فونت: ایران سنس
کد لایسنس: 5XT2A9

نوع: نامحدود

لایسنس نامحدود فونت ایران یکان دیجی وردپرس

نام فونت: ایران یکان
کد لایسنس: 975M9X

نوع: نامحدود

اشتراک گذاری

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

7 دیدگاه

 1. احمد

  ایا این قالب دیگه آپدیت نمیشه

 2. محمد

  سلام،
  من این قالب را تهیه کردم و هر کار می‌کنم نمی‌تونم صفحه اصلی رو شبیه به صفحه اصلی دمو در بیارم.
  تنظیمات اولیه خود این طوری نیست. توی visual composer چه تنظیماتی باید گذاشت؟ ابزارک‌های صفحه home جای دیگه هم تنظیمات دارند؟ تغییرات من در visual composer روی صفحه اصلی اعمال نمیشوند؟
  متشکرم

  • هادی قربانی

   سلام محمد عزیز
   تو بخش پشتیبانی تیکت بزنید دسترسی بفرستید صفحه اصلی رو براتون تنظیم کنیم.
   پشتیبانی : crm.digiwp.cpm

 3. تدریس کنکور

  خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب مفید

 4. تاپ زنانه

  بهترین وبسایتی که تاحالا دیدم.ازتون متشکرم

 5. دانلود آهنگ جدید

  سلام مطالب خوبی دارید مرسی از قالب goodnews وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *