نمایش جیمیل در پیشخوان وردپرس

خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / نمایش جیمیل در پیشخوان وردپرس
My-gmail

نمایش جیمیل در پیشخوان وردپرس

بسیاری از افرادی که در دنیای مجازی فعال هستند حتما یک جیمیل دارند. شما هم به عنوان صاحب یک سایت حتما یک حساب کاربری جیمیل دارید. احتمالا روزانه به دفعات زیادی جیمیل خود را چک مینمایید تا از نامه های جدید مطلع شوید در این مقاله آموزش وردپرس شما را با افزونه ای آشنا خواهم کرد که با استفاده از آن میتوانید gmail خود را در پیشخوان وردپرس نمایش دهید.

نمایش جیمیل در پیشخوان وردپرس با My Gmail

digiwp-img4-Recovered-2-600x254

با استفاده از افزونه My Gmail میتوانید به سادگی تمام ایمیل های خود را در صفحه پیشخوان وردپرس نمایش دهید. پس از استفاده از این افزونه میتوانید هنگام کار در سایت وردپرس خود در پیشخوان وردپرس نامه های خود را مشاهده نمایید و از آنها مطلع شوید. برای شروع افزونه My GMail را نصب و فعالسازی نمایید. سپس وارد بخش تنظیمات» My Gmail شوید. در این بخش تنظیمات افزونه را مشاهده خواهید نمود.

my-gmail

Gmail-settings

در این صفحه می بایست اطلاعات جیمیل خود را وارد نمایید؛ در فیلد اول جیمیل و در فیلد پس از آن رمز عبور جیمیل خود را وارد نمایید. در بخش های بعدی نیز میتوانید مشخصات ظاهر نمایش جیمیل را در صفحه پیشخوان وردپرس پیکربندی نمایید.

با استفاده از گزینه اول میتوانید مشخص نمایید که چه تعداد ایمیل در پیشخوان وردپرس نمایش داده شود، که مقدار پیشفرض آن بر روی ۵ عدد است. با استفاده از گزینه دوم نیز خلاصه متن ایمیل ها نمایش داده خواهد شد. و با استفاده از گزینه سوم میتوانید یک نام برای باکس نمایش gmail مشخص نمایید. پس از ورود اطلاعات میتوانید تغییرات را ذخیره سازی نمایید.

مطلب پیشنهادی  افزونه Fancy Admin UI برای تغییر رنگ محیط وردپرس

wp-myGmail

همانطور که مشاهده می نمایید میتوانید به پیشخوان وردپرس مراجعه نمایید و باکس جیمیل را مشاهده نمایید.

شما توانستید به سادگی این قابلیت را با افزونه وردپرس مای جیمیل برای سایت خود فراهم نمایید، با استفاده از این روش میتوانید در وقت خود صرفه جویی چشم گیری داشته باشید.

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *