چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

ورود هر کاربر فقط به وسیله یک سیستم در وردپرس

خانه / وردپرس / افزونه وردپرس / افزونه های کاربردی وردپرس ( رایگان ) / ورود هر کاربر فقط به وسیله یک سیستم در وردپرس
wp-bouncer-wordpress-digiwp

ورود هر کاربر فقط به وسیله یک سیستم در وردپرس

و باز هم مسئله امنیت، این بار با یک افزونه ای دیگر برای وردپرس، افزونه ای برای ورود هر کاربر فقط به وسیله یک سیستم در وردپرس شاید شما هم به همچین سایت های برخورده باشید که تنها از یک سیستم امکان ورود را دارند. این مسئله شاید در ابتدا اذیت کننده و غیر منطقی باشد اما اگر بیشتر روی این موضوع فکر کنیم به این نتیجه می رسیم که این مسئله فقط برای امنیت کاربران به وجود آمده چرا که شما فرض کنید به هر دلیلی نام کاربری و رمز عبورتان را به شخص دیگر گفته باشید و او می تواند از هر جایی و از هر سیستمی وارد اکانت شما شود و از سایت استفاده کند. اگر شما هم می خواهید چنین امکانی را برای وب سایت خود فراهم کنید که هر کاربر فقط از یک سیستم امکان ورود را داشته باشد در این مقاله مارا دنبال کنید.

افزونه امنیتی جلوگیری از ورود با هر سیستم WP Bouncer

wp bouncer-digiwp

امروز در دیجی وردپرس می خواهیم افزونه امنیت وردپرس به نام WP Bouncer را معرفی کنیم که شما با استفاده از این افزونه می توایند این امکان را فراهم کنید که هر کاربر فقط از یک سیتم امکان ورود داشته باشد که این مسئله از نظر امنیتی بسیار مفید می باشد چرا که همان طور که گفته شد اگر نام کاربری و رمز عبورتان به دست فرد دیگر و حتی افراد دیگر بیفتد آن ها به راحتی می توانند وارد حساب کاربری شما بشوند و از آن استفاده کنند که موضوع می تواند بسیار اذیت کننده باشد. معمولاً از این افزونه در روی وب سایت های دانشگاهی و یا هر وب سایتی که اطلاعات داخل حساب های کاربری آن محرمانه باشد مورد استفاده قرار می گیرد. برای این که شما هم بتوانید این امکان را برای وب سایت خود نیز فراهم کنید در ابتدا این افزونه را از انتهای همین مقاله دانلود و سپس از پیشخوان وردپرس به نصب و فعال سازی آن اقدام کنید.

مطلب پیشنهادی  معرفی شش افزونه که باید آن ها را نصب کنید

این افزونه بسیار افزونه ساده ای است، هیچ گونه تنظیمات خاصی نیاز ندارد. بعد از این شما عمل نصب و فعال سازی را به اتمام برسانید این افزونه به طور خودکار فعال شده و شروع به کار می کتد و شما برای این که صحت آن را تست کنید می توایند از یک سیستم دیگه جهت ورود به حساب کاربریتان استفاده کنید تا نتیجه را شاهد باشید.

کلام آخر

یکی از مسائلی که معمولاً مدیران و صاحبان سایت ها به آن بسیار توجه می کنند همان طور که گفتیم مسئله امنیت است چرا که حفط امنیت وب سایتشان دارای اهمیت است پس باید به آن توجه داشته باشند. افزونه ای که امروز به معرفی آن پرداختیم افزونه وردپرس WP Bouncer نام دارد، اگر شما هم می خواهید که امنیت وب سایتتان را تا حدی بالا ببرید به طوری که هر کاربر فقط از یک سیستم امکان ورود به حساب را داشته باشد حتماً از این افزونه استفاده کنید و به راحتی و بدون نیاز به هیچ تنظیماتی این امکان را برای وب سایت خود فراهم کنید.

امیدوارم از افزونه ای که امروز به معرفی آن پرداختیم لذت برده باشید.

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *