منو

ایجاد محصولات ویژه با کمک دسته ها در وردپرس

خانه / وردپرس / افزونه وردپرس / ووکامرس / آموزش ووکامرس / ایجاد محصولات ویژه با کمک دسته ها در وردپرس
special-products

ایجاد محصولات ویژه با کمک دسته ها در وردپرس

یکی از روش های جلب نظر مشتریان جهت خرید محصولات شما ایجاد محصولات ویژه در فروشگاه ووکامرس است، با استفاده از این قابلیت میتوانید به سادگی محصولات خود را با قیمتی کمتر به بیشترین تعداد به فروش برسانید. در این مطلب با استفاده از افزونه قدرتمند  WP woocommerce featured product by category آموزش خواهم داد تا به سادگی به ایجاد محصولات ویژه با کمک دسته ها در وردپرس بپردازید.

ایجاد محصولات ویژه در ووکامرس با WP woocommerce featured product by category

featured-product-by-category

افزونه WP woocommerce featured product by category یکی از افزونه وردپرس قدرتمندی است که با استفاده از آن میتوانید به سادگی به ایجاد محصولات ویژه در ووکامرس بپردازید، این افزونه در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و کافیست نام آن را در مخزن وردپرس جستجو نمایید تا آن را پیدا کنید. این افزونه تا کنون ۱۰۰۰ نصب و فعالسازی داشته است و این عدد به آن معنا است که میتوانید به این افزونه اعتماد داشته باشید.

شروع کار با افزونه

برای شروع استفاده از افزونه باید آن را نصب و فعالسازی نمایید. پس از فعالسازی دیگر نیازی به پیکربندی تنظیمات افزونه نخواهید داشت! برای استفاده از این افزونه کافیست از شورت کد های ارائه شده در آن استفاده نمایید، برایی مثال میتوانید به کد زیر توجه نمایید:

[featured_product_categories cats=”CATEGORY_ID” per_cat=”۶″ columns=”۳″]

در این کد باید بجای عبارت “CATEGORY_ID” آی دی دسته مورد نظر خود را قرار دهید. برای بدست آوردن آیدی دسته، میتوانید وارد دسته مورد نظر خود در سایت شوید و در نوار آدرس مقدار رو به روی ID  را کپی نمایید، این مقدارر همان آی دی دسته شما است. اکنون میتوانید آن را در شورت کد بالا قرار دهید.

مطلب پیشنهادی  آموزش طراحی سایت با وردپرس تصویری

id

پس از استفاده از کد کوتاه در صفحه محصولات میتوانید به صفحه محصولات خود مراجعه نمایید تا نتیجه  را مشاهده نمایید.

result-woocommerce-featured-product

همانگونه که مشاهده می نمایید میتوانید به سادگی با استفاده از کد های کوتاه ارائه شده توسط افزونه با استفاده از دسته ها محصولات ویژه خود را در ووکامرس نمایش دهید.

امیدواریم با استفاده از آموزش ووکامرس این بخش از دیجی وردپرس توانسته باشید آمار فروش محصولات فروشگاه خود را افزایش دهید.

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دوازده =