طراحی افزونه وردپرس

خانه / خدمات / طراحی افزونه وردپرس

طراحی افزونه وردپرس

سفارش پلاگین نویسی وردپرس

طراحی افزونه وردپرس یکی دیگر از خدمات دیجی وردپرس می باشد. اگر سفارش افزونه وردپرس دارید می توانید پلاگین اختصاصی خود را برای طراحی به تیم پلاگین نویسی دیجی وردپرس بسپارید. تیم مجرب ما با بیش از 12 سال سابقه فعالیت در اینترنت و تسلط کامل بر روی طراحی افزونه وردپرس سفارش شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد.

طراحی افزونه وردپرس
سفارش طراحی افزونه وردپرس

سفارش طراحی افزونه وردپرس اختصاصی

همان طور که میدانید در دنیای وردپرس افزونه های زیادی داریم . افزونه های وردپرس به قدری زیاد هستند که می توانند نیاز های هر سایتی رو برطرف کنن. در این میان برخی پلاگین ها رایگان و برخی تجاری هستند . نکته مهم در این باره این است که اکثر افزونه های قدرتمند انگلیسی می باشد که نیاز به فارسی سازی افزونه دارند. در این میان برخی مدیران سایت ها نیاز به افزونه های سفارشی و اختصاصی دارند برای افزودن قابلیت خاصی به سایت وردپرس خود که باید دنبال افراد متخصص برای طراحی افزونه وردپرس باشند. برای سفارش ساخت افزونه ابتدا درخواست خود را باید برای تیم برنامه نویسی پلاگین ارسال کنید تا پروژه شما مورد بررسی و قرار گرفته و هزینه انجام پروژه برآورد  شود.

اگر برای سفارش طراحی افزونه وردپرس خود دنبال تیم متخصص هستید می توانید 5 دقیقه مشاوره با برنامه نویسان دیجی وردپرس داشته باشید تا شما را در ایت زمینه راهنمایی کنند.

طراحی افزونه وردپرس
طراحی افزونه وردپرس

طراحی افزونه حرفه ای استاندارد و اصولی

یکی از مهمترین اصولی که در طراحی و ساخت افزونه وردپرس مهم است کدنویسی اصوصلی و استاندارد پلاگین می باشد. چرا که وردپرس یک پلتفرم رایگان در حال توسعه می باشد و در کنار آن قالب و افزونه ها بروز سانی می شوند. پس اگر پلاگین نویسی به صورت استاندارد بر اساس تکنولوژی و بروز رسانی ها جدید وردپرس نیاشد بی شک در استفاده افزونه به مشکل خواهید خورد.  اما اگر موارد مهم مورد نیاز در ساخت افزونه وردپرس رعایت شود افزونه مورد نظر با اکثر افزونه ها و قالب ها سازگار بوده و هیچ تداخلی بین آنها پیش نخواهد اومد.

طراحی افزونه حرفه ای
طراحی افزونه حرفه ای استاندارد و اصولی

حال اگر برای برطرف کردن امکانات و قابلیت های سایت خود قادر به پیدا کردن افزونه مورد نظر خود نشدید کافیست درخواست خود را برای ما ارسال کنید یا برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا پروژه شما بررسی شده و موارد لازم در رابطه با افزونه اختصاصی به شما توضیح داده بشه.

سفارش افزونه وردپرس
سفارش افزونه وردپرس

چرا باید از افزونه استفاده کنیم ؟

حتما میدانید برای اضافه کردن هر امکانی می توان قابلیت مورد نظر را روی قالب وردپرس خود کدنویسی کرد بدون اینکه از افزونه استفاده بشه. نکته قابل توجه اینجاست که افزونه به صورت جدا بوده و هیچ ارتباطی با قالب نخواهد داشت پس اگر روزی تصمیم به تغییر قالب یا بروز رسانی قالب داشته باشید افزونه شما بدون تغییر سر جای خود خواهد بود. اما اگر روی قالب باشد باید حتما مجددا امکان مورد نظر را به قالب جدید اضافه کرد.

سفارش پلاگین نویسی وردپرس

سفارش پلاگین نویسی وردپرس

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *