ابزار سئو ایرانی؛ زانکو سئو رنک ترکر

Xaankoo SEO Rank Tracker

اگر یک سئوکار هستید، به ابزاری نیاز دارید بسیاری از کارهای خودتان را با آن انجام دهید. از تحقیق کلمه کلیدی تا پیداکردن مشکلات سرعت سایت و ساختن یک فایل ربات برای سایت… همه با ابزاری که اینبار برای شما ساخته دشه است.

پنل کاربری ترکر

چرا یک ابزار سئو ایرانی نیاز دارید؟

دسترسی به ابزار های بزرگ و محبوب سئو و دیجیتال مارکتینگ دنیا مثل SEMRush و Ahrefs  و MOZ شاید برای همه میسر نباشد. از طرفی، این ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، برای بازار کارا ایرانی و ادبیات وب فارسی کارایی لازم را ندارند و فقط در حوزه لینک سازی کاربرد دارند. چه بهتر که شما بتوانید از یک ابزار برای سئو در فضای وب فارسی استفاده کنید که توسط یک تیم ایرانی توسعه پیدا کرده و بشما کمک میکند کارهای سئو خودتان را تا حد بسیار زیادی پیش ببرید.

 • توسعه ایرانی و کم هزینه

  شما هم به یک ابزار حرفه‌ای نیاز دارید که هزینه‌های زیادی را برایتان جبران کند و البته توانایی زیادی به تیم شما اضافه کند.

 • آمار تازه و همیشه بروز

  آمارهای صحیح هستند که شما را برای رسیدن نتایج ایده آل راهنمایی می‌کنند، پس بهتر است همیشه آمار صحیح و تازه داشته باشید.

demo-image-00007-960x720-1.jpg
 • ساده سازی فرایند کار

  فرایند کار شما بسیار ساده تر میشود وقتی بجای هر روز وارسی دستی بتوانید لیستی از کلمات کلیدی را همیشه زیر نظر بگیرید.

 • گزارش گیری ساده تر از پیشرفت کار

  از کمپین های سئو یا قراردادها و کلمات کلیدی در دست کار خودتان به سادگی و یکجا از همه آنها گزارش تهیه کنید.

 • صرفه جویی در زمان

  بجای جستجوی دستی و اتلاف زمان زیادی در طول روز یا هفته برای سنجیدن رتبه کلمات کلیدی و یادداشت کردن آنها، زمان را وقف کارهای مهم‌تر کنید.

 • در اختیار داشتن داده ها

  شما همیشه به این داشبورد برای نمایش عملکرد یا دیدن وضعیت سئو و رتبه سنجی کلمات کلیدی دسترسی دارید و میتوانید قبل و بعد از اتفاقات و آپدیت ها را مشاهده کنید.

امکانات ترکر؛ چطور بشما کمک میکند؟

خودکار بودن بسیاری از کارهای شما در سئو میتواند بسیار بشما کمک کند! تمام چیزی که امروز به آن نیاز دارید، یک ابزار است که مهم ترین کار شما را بصورت روزانه برایتان گزارش کند.

آنالیز سرعت سایت شما یا حتی روش های رفع مشکل هر یک از مشکلات فنی سایت شما میتواند بسیار مهم باشد و اینکه یک راهنما کنار خودتان داشته باشید یا ابزاری برای سنجش سرعت سایت، پیداکردن مشکلات فنی و همینطور پیداکردن مسیرهای جدید تولید محتوا و استراتژی سئو کمکتان میکند بهترین نتیجه را در سئو کسب کنید.

تشخیص آسان پیشرفت پروژه

کمک میکنیم بتوانید افت و خیزهای رتبه سئو سایت خودتان و لیست کلمات کلیدی پروژه هایتان را داشته باشید.

گزارش ساده تر به کارفرما

میتوانید به کارفرما گزارش ساده تری ارائه کنید و بهترین کلمات و بییشترین پیشرفت ها را با یک کلیک در اختیار داشته باشید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

بدون نیاز به جستجوی دستی، در هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ، رتبه سئو سایت و کلمات کلیدی را وارسی کرده و بدست بیاورید.

سنجش پیشرفت بدون نیاز به تخصص

بدون اینکه تخصص کافی داشته باشید از پیشرفت پروژه هایی که به مجری سئو و متخصص های استخدام شده سپرده اید اطلاعات کسب کنید.

این ابزار چطور باعث پیشرفت سئو میشود؟

این ابزار باعث پیشرفت سئو نمیشود، این ابزار باعث پیشرفت شما میشود. اگر شما میخواهید سریع تر به نتایج برسید این ابزار برای شما مناسب است.

چطور میتوان انتظار نتایج ایده آل داشت؟

نتایج ایده آل با کار مستمر و تصمیم درست بدست می آیند و ترکر بشما داده هایی را ارائه میکند که بتوانید قدم های بعدی خودتان را به شکل صحیح بردارید.

آیا میتوانیم از این ابزار نتیجه بگیریم؟

نظارت بر پروژه کمکتان میکند همیشه مشکلات را پیدا کرده و برای رفع مشکلات و تقویت کردن سایت یک دید کلی داشته باشید و کلی نگری در کنترل پروژه مفید است.

چطور میتوانیم به موفقیت در سئو برسیم؟

موفقیت در سئو فقط در اختیار کسانی هست که تصمیمات درست میگیرند و به اندازه کافی تلاش میکنند. اگر واقعا میخواهید یک پروژه موفق در سئو داشته باشید بهتر هست با آسان ترین کلمات کلیدی شروع کنید و پیشرفت خودتان را وارسی کنید.

چرا باید برای پروژه های سئو کلمه کلیدی در نظر بگیریم؟

از نظر یک متخصص سئو همه چیز فقط کلمه کلیدی نیست اما از نظر کارفرما و شرکت ها که کارهای خودشان را به متخصص های سئو و دیجیتال مارکتینگ می سپارند، کلمه کلیدی یک نشان برجسته و یک دلیل شفاف برای پروژه های سئو هست که باید سئوکار در آنها موفق شود.

چرا کلمات کلیدی تا این حد مهم هستند؟

کلمات کلیدی همان واژه هایی هستند که برای کسب و کارها کلید تبدیل کاربر به مشتری به حساب می آیند. اگر یک کسب و کار کلمات کلیدی خودش را درست شناسایی نکند نمیتواند به بهترین شکل ممکن به نیاز کاربرانش پاسخ دهد و حتی محصولاتش را در بازار عرضه کند.

Screenshot_442.png
Screenshot_443.png
Screenshot_444.png
Screenshot_445.png
Screenshot_446.png

آیا شما واقعا به چنین ابزاری نیاز دارید؟

مسئله اصلا این ابزار نیست، شما باید یک ابزار داشته باشید که با آن بتوانید مسیر درآمدزایی و پیشرفت سئو سایت خودتان یا مشتریان تان را پیدا کنید یا اینکه اگر یک شرکت هستید که پروژه سئو را به یک مجری خدمات سئو و یا شرکت دیجیتال مارکتینگ واگذار کرده است، بهتر هست بدانید که پیشرفتی که در پروژه ها برای شما حاصل شده است چقدر است.

آیا نیاز داریم رتبه کلمات کلیدی را مرتب وارسی کنیم؟

فکرش را بکنید که در ابتدای یک کار هستید و تازه یک پروژه سئو را شروع کرده اید یا اینکه تازه در یک شرکت استخدام شده اید، بهتر نیست گزارشی روزانه از پیشرفت ها و نقاط قوت ها داشته باشید؟ برای اینکه بتوانید همیشه یک خروجی از کار خودتان داشته باشید، بهتر هست اینکار را با یک شیت اکسل انجام دهید. البته اگر میخواهید یک دستیار برای اینکار داشته باشید ابزار زانکو ترکر میتواند بشما کمک کند.

چرا ابزارهای سئو خیلی محبوب هستند؟

ما برای تمام کارهای دیجیتال مارکتینگ به ابزارهایی نیاز داریم که بتوانیم از آنها برای تحلیل داده ها و پیگیری ها استفاده کنیم، با این حال، توسعه چنین ابزاری برای تمام دیجیتال مارکترهای ایرانی احساس میشد و اکنون زانکو سئو رنک ترکر اینجاست که بشما در کارهایتان کمک کند.

امکانات زانکو سئو رنک ترکر چیست؟

خبر خوب اینست که ما کار روی آن را هرگز متوقف نخواهیم کرد و سعی داریم آن را به یک ابزار بسیار قدرتمند تبدیل کنیم. در حال حاضر روی کاربردهای کلیدی بیشتر متمرکز هستیم.

ابزار سئو زانکو ترکر میتواند رهگیری کلمات کلیدی و سنجش رتبه های کلمات هدف شما در پروژه های سئو را بصورت 24 ساعته زیر نظر گرفته و آمار تازه و جدید بشما ارائه کند. اگر میخواهید رتبه واقعی کلمات کلیدی خودتان در صفحه نتایج گوگل را بدست بیاورید زانکو سئو رنک ترکر بشما کمک میکند.

رهگیری کلیدواژه برای تمامی دامین ها

شناسایی و مشاهده بهترین و بدترین کلمات کلیدی سایت

مشاهده مسیر پیشرفت یا افت کلمات کلیدی بر اساس تاریخ و لینک

لیست کلمات کلیدی و تاریخ افزوده شدن آنها به لیست ترکینگ

ارائه بهترین لینک ها برای کلمات کلیدی سایت شما

داشبورد کاملا بصری و ایده آل برای تحلیل رشد و پیشرفت پروژه

و امکانات جدید دیگری که به زودی از راه خواهند رسید.

بتا

رایگان

30 روز استفاده رایگان

دلتا

20.000

20 هزار تومان ماهانه

امگا

40.000

40 هزار تومان ماهانه

آلفا

80.000

80 هزار تومان ماهانه

بتا

رایگان

30 روز استفاده رایگان

دلتا

20.000

20 هزار تومان ماهانه

امگا

40.000

40 هزار تومان ماهانه

آلفا

80.000

80 هزار تومان ماهانه

ویدیو ی آموزشی زانکو سئو رنک ترکر

ترکر رشد Growth Tracker

همین امروز در ترکر ثبت نام کنید و با اضافه کردن تمام کلمات کلیدی سایت خودتان در سئو به موفقیت دست پیدا کنید. اگر ترافیک سایت شما پول ساز نیست، پس یاد بگیرید محتوایی تولید کنید که بشما کمک میکند بهترین نتیجه را در تبدیل ترافیک به پول کسب کنید.

معرفی ترکر
امکانات
تماس با ما