خط مشی

خانه / خط مشی

خط مشی

خط مشی
خط مشی

ما در دیجی وردپرس خط مشی های خاصی را اصول کار خود قرار دادیم. موضوع رازداری و حریم خصوصی کاربران و همچنین سیاست کاری در مجموعه ما جزو مهمترین نکات محسوب می شود. هدف از ایجاد بخش خط مشی و رازداری این است که ما به شما اطمینان دهیم در سیاست کاری خود مهمترین مورد حفظ حریم خصوصی شماست. ما باید در مرحله اول احساس امنیت برای کاربران خود ایجاد کنیم , چرا که خدمات مختلف ما در برخی قسمت ها نیاز به ارائه یک سری اطلاعات می باشد .

خط مشی و رازداری دیجی وردپرس Digiwp

چرا ما برخی اطلاعات لازم را از شما می خواهیم ؟ دلیل جمع آوری اطلاع برای بهبود کیفیت و ایجاد راه های ارتباطی با کابران عزیز می باشد. ما در گام اول برای عضویت از شما نام و نام خانوادگی , ادرس ایمیل و شماره تماس می خواهیم. همچنین اطلاعاتی چون آدرس محل زندگی و … که الزامی نمی باشد . ما این اطمینان را به شما می دهیم که در نگه داری اطلاعات شخصی شما تملم سعی لازم خود را بکنیم.

ما سعی داریم با جمع آوری اطلاعات خاص چون زمینه کاری , موقعیت جغرافیایی و … بتوانیم خدمات بهتر و مهمتر از همه مواردی که شما به آن نیاز دارید را به شما نمایش دهیم. اینکه شما چه نوع محصولات , آموزش ها و مواردی که به زمینه فعالیت شما مرتبط باشد دوست دارید.

دیجی وردپرس برای برخی اطلاع رسانی ها از طریق ارسال ایمیل اقدام می کند. ما اطلاع رسانی های لازم همچون محصولات جدید , تخفیفات و تازه ترین موارد لازم را به آدرس ایمیل شما ارسال خواهیم کرد. جز این مورد از ایمیل شما هیچ استفاده دیگری نخواهد شد.

تیم ما در تلاش است تا بتواند سیاست های لازم را برای ارائه خدمات کاملا متفاوت و با کیفیت به کار ببرد. تمام سعی خود را برای رشد در راستای هدف ها  و برنامه ریزی های خود خواهیم کرد.

ما از اطلاعات شخصی و محرمانه شما به طور ایمن و امن محافظت می کنیم و این اطمینان را به شما میدهیم که کنترل آنها را در دست داشته باشیم و تا جای ممکن تلاش خود را برای نگه داری حریم خصوصی شما خواهیم کرد.

تغییرات خط مشی ما

ممکن از برخی موارد از سیاست های ما در بازه زمانی های خاص و فواصل مختلف تغییراتی داشته باشد. اما این تغییرات می تواند بسیار جزئی باشد که ما کلیه موارد مربوط به خط مشی و رازداری را در همین صفحه اعلام می کنیم. همچنین اگر تغییرات زیادی داشته باشیم حتما یک اطلاعیه از طری ایمیل یا ارسال پیامک به موبایل شما , شما را از تغییرات مطلع خواهیم کرد

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.