افزونه fluent support pro سیستم تیکت پیشرفته وردپرس

خانه / افزونه وردپرس / افزونه کاربردی / افزونه fluent support pro سیستم تیکت پیشرفته وردپرس
5 / 5
4
افزونه fluent support pro وردپرس

افزونه fluent support pro سیستم تیکت پیشرفته وردپرس

قیمت 159 تومان
نسخه محصول 1.5.5
5 / 5
4

معرفی افزونه تیکت فلوئنت

پشتیبانی تیکت fluent support pro یکی از سریع ترین، بهترین و کامل ترین افزونه و سیستم پشتیبانی تیکت مشتری وردپرس است. درخواست های تیکت مشتری خود را از کانال های مختلف مانند فرم تماس، فرم تیکت پشتیبانی، ایمیل یا از وب سایت دیگر به صورت ریموت مدیریت کنید.

علاوه بر مدیریت تیکت ها، می توانید چندین کارمند پشتیبانی با سطوح دسترسی مختلف برای هر بخش اختصاص دهید. گزارش‌های جزئی و دقیق در مورد مشتریان، کارکنان خود و و نحوه پشتیبانی آن ها دریافت کنید. در صفحه پاسخ تیکت، می‌توانید نمای 360 درجه مشتری خود مانند تیکت های قبلی، آدرس، سابقه خرید، سطوح عضویت و غیره مشاهده کنید. زمانی که تمام داده‌های یک مشتری به همراه درخواست او را داشته باشید، می‌توانید کارهای بیشتری با سریع بالا انجام دهید.

Fluent Support یک سیستم پیشرفته تیکتینگ با تیکت های نامحدود، کارکنانپشتیبانی، کاربران، محصولات، برچسب ها، پاسخ های آماده و… است! هیچ محدودیتی وجود ندارید زیرا شما مالک سیستم و داده های خود هستید و اطلاعات سیستم شما فقط در دیتابیس سایت شما ذخیره میشود. با پشتیبانی تیکت فلوئنت، می توانید تمام سوالات مشتریان خود را متمرکز کنید و به آنها پاسخ دهید، آنها را به طور موثر پیگیری کنید. همچنین می‌توانید داده‌ها، یادداشت‌های اضافی مشتری خود را نگه دارید و آمار کلی آنها را پیگیری کنید.

پشتیبانی تیکت ووکامرس و edd

پلاگین پشتیبانی وردپرس افزونه وردپرس پشتیبانی تیکت fluentsupport افزونه Fluent Support حرفه ای

تقسیم بندی تیکت ها و گزارش دهی

 • امکان تقسیم بندی بلیط ها بر اساس محصول
 • انتخاب اولویت تیکت توسط مشتری و کارکنان پشتیبانی به صورت مجزا
 • اختصاصی تکی، گروهی یا خودکار تیکت ها
 • اضافه کردن یادداشت برای استفاده داخلی نیروهای پشتیبانی
 • گزارش های دقیق از عوامل پشتیبانی و مشتریان
مطلب پیشنهادی  افزونه داشبورد متریال وردپرس Material WP

ابزارهای بهره وری داخلی

پاسخ را به چند تیکت به طور همزمان و گروهی ارسال کنید، این ویژگی برای سوالات مشابه بسیار مفید و کاربردی است. گردش کار های سفارشی و دلخواه ایجاد کنید. تیکت ها را با فیلتر کردن به صورت خودکار تغییر دهید، به عنوان مثال تیکت هایی که بیش از 20 روز قدیمی هستند. به سرعت اطلاعات مشتری را از صفحه تبکت ویرایش کنید یا یادداشتی را برای استفاده بعدی اضافه کنید.

سرعت و بهره وری بالا

افزونه Fluent Support برای صرفه جویی در زمان و لذت بخشیدن به تجربه پشتیبانی مشتریان شما ساخته شده است. فلوئنت با استفاده از VueJS و REST API به عنوان یک برنامه تک صفحه ای ساخته شده است. برای هر انتقال صفحه، صفحه کامل رفرش نمی شود. این فقط داده های مورد نیاز را از طریق AJAX دریافت می کند و فوراً رابط کاربری شما را بارگیری می کند. این عملکرد صفحات تیکت های شما حتی در صورتی که چند هزار تیکت داشته باشید همانند جت در کسری از ثانیه لود میکند. ما همچنین UX را فوق‌العاده، آسان، ساده و حرفه ای ساخته‌ایم و مشتریان شما برای ارسال تیکت نیاز به هیچ گونه راهنمایی ندارند.

سازگاری پیشرفته با ووکامرس و EDD

 • به مشتریان خود اجازه دهید در مقابل یک سفارش، تیکت پشتیبانی را باز کنند تا دقیقاً بدانید در مورد چه چیزی صحبت می کنند.
 • به مشتریان خود اجازه دهید یک محصول فروشگاهی را برای درخواست انتخاب کنند.
 • سفارشات مشتری و سابقه خرید خود را از صفحه تیکت مشاهده و مدیریت کنید.

سازگاری با پلاگین عضویت ویژه شما

در صورتی که از پلاگین های عضویت ویژه وردپرس مانند Restrict Content Pro / Paid Membership Pro / Wishlist Member استفاده میکنید، هیچ جای نگرانی نیست. افزونه تیکت fluent support pro فکر همه جا رو کرده! به راحتی سیستم پشتیبانی تیکت خود را به افزونه عضویت ویژه‌ای که استفاده میکنید متصل کنید تا به راحتی اطلاعات عضویت تاریخ پایان و… را در صفحه تیکت مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی  افزونه EDD Discounts Pro تخفیف پیشرفته ایزی دیجیتال دانلود

افزونه تیکتینگ Fluent Support افزونه فلوئنت ساپورت افزونه وردپرس پشتیبانی وردپرس فلوئنت سازگاری fluent support pro با افزونه های محبوب وردپرس

اتصال به افزونه های آموزشی

اگر یک سایت LMS یا آموزش آنلاین دارید که روی LearnDash / LifterLMS / TutorLMS اجرا می شود، پشتیبانی تیکت فلوئنت یک راه حل عالی برای شما است. با ادغام اصلی با داده های سیستم LMS خود، می توانید هنگام پشتیبانی از دانش آموزان و دانشجوهای خود، تمام جزئیات مربوط به دانشجو خود را مشاهده کنید.

پشتیبانی از buddypress و buddyboss

با ادغام BuddyPress / BuddyPress، می توانید از همان صفحه مشاهده کلی تیکت خود، مروری کلی درباره اعضای انجمن خود دریافت کنید. بنابراین می توانید همیشه با پیام مناسب مرتبط با کاربر پاسخ دهید!

خودکارسازی کارها

هوشمندانه عمل کنید و کارهای بیشتری را در زمان کمتر انجام دهید. با ویژگی قدرتمند گردش‌کار و پاسخ های آماده Fluent می‌توانید به‌طور خودکار پاسخ‌ها را ارسال کنید، یادداشت‌های داخلی اضافه کنید، اولویت را تعیین کنید، عامل پشتیبانی مناسب را اختصاص دهید و ….. همچنین با گردش کار دستی، می‌توانید مجموعه‌ای از کارها را ایجاد کنید و آن وظایف را روی تیکت‌های فیلتر شده انتخاب‌شده اجرا کنید. بنابراین می توانید کار چندین تیکت را با یک کلیک انجام کنید.

فیلدهای سفارشی نامحدود

Fluent Support انوع مختلف فیلدهای سفارشی مانند چک باکس، انتخاب رادیویی، فیلد متنی تک یا چند خطی، فیلد عددی، فیلد محصولات و… به شما ارائه میدهد که میتوانید به صورت هوشمند با منطق‌های شرطی در تیکت نمایش دهید. به عنوان مثال میتوانید تنظیم کنید در صورتی که در عنوان یا محتوای تیکت “درخواست نصب” وجود داشت فیلدی جهت گرفتن مشخصات هاست مشتری در صفحه تیکت اضافه شود.

پیشنهاد آخرین آموزش ها

امکان نمایش تعداد دلخواه از آخرین آموزش یا مطالب یک پست تایپ خاص در صفحه تیکت به عنوان پایگاه دانش یا محتوای آموزشی

افزونه سیستم تیکت وردپرس افزونه وردپرس فلوئنت پرو فارسی پلاگین وردپرس Fluent Support Fluent Support pro فلوئنت ساپورت پرو افزونه تیکت حرفه ای وردپرس سیستم تیکت فلوئنت پرو وردپرس افزونه Fluent تیکت افزونه fluent support pro وردپرس fluent support pro افزونه جامع تیکت وردپرس پشتیبانی تیکت وردپرس با fluent support pro پلاگین fluentsupport پرو

سیستم آپدیت خودکار قالب و افزونه وردپرس

به همراه لایسنس نامحدود و قانونی فونت ها

دیجی وردپرس اقدام به تهیه مجوز قانونی و نامحدود فونت‌های محبوب فارسی به ارزش بیش از 2 میلیون تومان کرده است.
لایسنس قانونی فونت‌ها در محصولات باعث عدم ایجاد مشکلات حقوقی در کسب و کار آینده شما خواهد شد.
با خرید هر یک از محصولات دیجی وردپرس، به عنوان هدیه از این لایسنس برای کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و تهیه مجوز قانونی این فونت‌های محبوب نخواهید داشت.

لایسنس نامحدود فونت ایران سنس دیجی وردپرس

نام فونت: ایران سنس
کد لایسنس: 5XT2A9

نوع: نامحدود

لایسنس نامحدود فونت ایران یکان دیجی وردپرس

نام فونت: ایران یکان
کد لایسنس: 975M9X

نوع: نامحدود

اشتراک گذاری

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *