افزونه پیشرفته امنیتی Wordfence Security Pro

خانه / افزونه وردپرس / افزونه امنیتی / افزونه پیشرفته امنیتی Wordfence Security Pro
2.8 / 5
24
افزونه وردفنس، افزونه Wordfence Security Pro

افزونه پیشرفته امنیتی Wordfence Security Pro

قیمت 80 تومان
نسخه محصول 7.5.7
2.8 / 5
24

افزونه Wordfence Security Pro یکی از محبوب ترین پلاگین های امنیتی در دنیای وردپرس است. در صورتی که شما به دنبال راهکاری برای افزایش افزایش امنیت سایت خود و نیز به دنبال به دنبال راهی برای جلوگیری از هک شدن سایتتان هستید لازم به ذکر است که افزونه امنیتی وردفنس قابلیت افزایش امنیت وب سایت شما را داشته به صورتی که گویی شما برای سایت خود یک بادیگارد استخدام کرده که به دلیل وجود آن هیچ کس توانایی هک سایتتان را نخواهد داشت.

چرا باید به افزونه Wordfence Pro اعتماد کنیم؟

از جمله نکات قابل توجه درباره پلاگین Wordfence رایگان بودن نسخه پایه آن و نصب بالای 3 میلیون بار در مخزن وردپرس می باشد. همچنین کسب امتیاز بالای 4.8 برای این افزونه رایگان از دیگر نکات قابل توجه آن می باشد. با توجه به اینکه نسخه پرمیوم نرم افزارها امکانات بیشتری نسبت به نسخه رایگان آن دارد لذا کسب این امتیاز برای نسخه رایگان افزونه از جمله نکات قابل تأمل می باشد چرا که در این صورت نسخه پرمیوم پلاگین ضد هک وردفنس از امکانات و قابلیت های فوق العاده برخوردار خواهد بود.

تفاوت‌های نسخه پریمیوم Wordfence با نسخه رایگان آن

 • امکان مبارزه با تروجان ها و ویروس ها بصورت آنلاین و در لحظه (Real Time)
 • قابلیت اتصال به شبکه قدرتمند IP های لیست سیاه
 • امکان تعیین اولویت پردازش برای کاربران پریمیوم از طرف سرور امنیتی
 • امکان ارائه خدمات کاملتر و بهتر به مشتریان پریمیوم توسط شرکت Wordfence

افزونه Wordfence Pro، پلاگین ضد هک وردفنس

افزونه افزایش امنیت وردپرس وردفنس چه بخش هایی دارد؟

افزونه Wordfence Security Premium شامل بخش های اسکن (به منظور پیدا سازی فایل های آلوده و مخرب)، ترافیک آنلاین (آنالیز نمودن کامل ترافیک و رفتار کاربران سایت شما) و فایروال (دیواره آتشین محافظ)، ابزار ها (احراز هویت پیامکی مدیران و دو عاملی)، مسدودیت (به منظور مسدود نمودن مهاجمان هکر و کاربران مخرب) و نیز دیگر تنظیمات می باشد. وردفنس مجموعه ای شامل دیگر ویژگی ها بوده که قابلیت دسترسی به جامع ترین راه حل امنیتی برای وردپرس را برای شما امکان پذیر می نماید.

فتح قله امنیت برای کسب و کارها

راه اندازی و همچنین ایجاد یک سایت وردپرسی یا ایجاد یک کسب و کار نمی تواند به تنهایی سبب موفقیت شود و اینکه کسب و کار شما بزرگ یا کوچک باشد نیز تفاوتی ندارد. چرا که تاکنون بسیار مشاهده شده است که سایت های بزرگ و کوچک زیادی در دنیا توسط هکرها نابود گشته اند.

لازم به ذکر است که در چنین شرایطی جای نگرانی وجود ندارد زیرا با استفاده از نسخه پرمیوم و نیز نسخه اصلی افزونه امنیتی Wordfence Security Pro که توسط طراحان این پلاگین جهانی و کاربردی تهیه شده می توانیداز نسخه فارسی و تمام قسمت های مختلف این افزونه استفاده نمایید.

افزونه وردفنس، افزونه Wordfence Security Pro

بررسی دیگر امکانات Wordfence Security Pro

فایروال

فایروال وب Wordfence Pro که توسط تیم بزرگی که 100% در امنیت وردپرس تمرکز داشته است، طراحی شده؛ قابلیت شناسایی ترافیک مخرب شما نیز مسدود نمودن آن را دارد. قوانین موجود در فایروال از طریق Feed Threat Defense و در زمان واقعی و به روزرسانی امضای نرم افزارهای مخرب وردفنس می توانید امنیت کامل را برای سایت شما ایجاد نماید.

در قسمت لیست سیاه مربوط به فایروال این افزونه شما می توانید IP های مخرب همزمان با محافظت کاهش بار سایت خود شناسایی و مسدود نمایید.

این افزونه قابلیت محافظت از سایت شما در نقطه پایانی را داشته و همچنین امکان ادغام عمیق با WordPress را ایجاد می نماید. این افزونه بر خلاف جایگزین های ابر رمزگذاری ناپذیری این قابلیت را داشته که دور از دسترس نبوده و امکان نشت اطلاعات در آن وجود ندارد.

از دیگر امکان افزونه پیشرفته امنیتی وردفنس این می باشد که بخش فایروال آن از وبسایت شما در برابر حملات مخرب جلوگیری نموده بدین صورت که از طریق محدود نمودن تلاش های مکرر برای ورود به سایت و یا از طریق اجرا نمودن کلمات عبور قوی با افزایش امنیت برای جلوگیری از ورود حملات مخرب به سایت شما می پردازد.

مطلب پیشنهادی  افزونه EDD Discounts Pro تخفیف پیشرفته ایزی دیجیتال دانلود

افزونه پیشرفته امنیتی وردفنس، افزونه Wordfence Security Pro

اسکنر امنیتی

فایل های اصلی موجود در این افزونه اقدام به بررسی دقیق و جزئی تم ها و همچنین پلاگین های دارای کدهای مخرب و نیز backdoors یا به اصطلاح درهای پشتی، هرزنامه های تبلیغاتی و نیز تزریق کدهای مخرب را شناسایی و به آسانی حذف می نماید.

پلاگین Wordfence فایل های اصلی به مقایسه پلاگین های شما با پلاگین های موجود در مخزن WordPress.org پرداخته و از این طریق با بررسی یکپارچگی میان آنها با تغییرات موجود این تغییرات را به شما گزارش می دهد. لذا از همین طرق شما می توانید آنالیز کاملی از تغییرات مربوط به سایت را در اختیار داشته باشید.

با استفاده از امکان اسکن نمودن فایل ها شما می توانید به تغییر فایل های اصلاح شده از طریق نوشتن آنها با یک نمونه از نسخه اولیه بپردازید. همچنین می توانید هر فایلی که رابطه Wordfence و وردپرس سایت شما وجود ندارد را حذف نمایید.

افزونه امنیتی وردپرس به اسکن سایت شما برای آسیب پذیری امنیتی احتمالی پرداخته و در این زمینه به شما هشدار خواهد داد. در صورتی که افزونه ای نصب و یا استفاده شود به شما درباره مسائل امنیتی سایتتان هشدار داده می شود. از طریق اسکن محتوای فایل ها و نیز نظرات و پست ها برای URL هایی که دارای محتوای مشکوک و یا خطرناک می باشند محتوای ایمنی سایت شما بررسی شده و از این طریق امنیت سایتتان تامین می گردد.

به منظور بررسی این که سایت و یا IP شما به لیست سیاه به منظور فعالیت های مخرب افزونه شده است یا خیر، به بررسی موارد امنیتی و یا هرزنامه بپردازید.

افزونه Wordfence Pro، پلاگین ضد هک وردفنس

مسدود سازی

این بخش دارای قوانین مهم و سخت گیرانه ای بوده که به کمک آن می توانید به مسدود نمودن IP های مخرب مربوط به سایت خود پرداخته و از حملات احتمالی به سایتتان جلوگیری نمایید. به عنوان مثال در صورتی که حملات زیادی از یک کشور به سایت شما زیاد باشد، پلاگین ضد هک وردفنس می توانید با مسدود نمودن ورود کلیه کاربران این کشور به سایت خود از بروز حملات احتمالی به سایت جلوگیری نموده و با خیالی آسوده از فعالیت هکرهای خارجی جلوگیری نموده در این صورت کاربران دیگر کشورها به آسانی و با خیالی راحت در سایت شما به فعالیت می پردازند و شما با خیالی آسوده به کار خود ادامه خواهید داد.

همچنین به عنوان مثال در صورتی که شخصی برای سایت شما مخرب بود و فعالیت های مخربی را انجام می دهد با مسدود نمودن IP مربوط به این کاربر می توانید به او هشدار داده که با سایت فوق امنیتی روبرو بوده و از ورود این کاربر به سایت جلوگیری نمایید.

افزونه Wordfence Security Premium

حفاظت از نشت رمز عبور

این قسمت از افزونه Wordfence Security Pro دارای دو بخش تایید ورود از طریق پیامک و نیز بخش احراز هویت دو عاملی به سایت شما می باشد، که شما با استفاده از آن میتوانید برای مسئولین وبسایت و نیز مدیران ارشد و خود امنیت فوق العاده را از طریق ایجاد رمز عبور آنها فراهم نموده و به این صورت از هک شدن احتمالی و نیز  دسترسی به رمز عبور مربوط به مسئولین و مدیران و همچنین از بروز فعالیت های مخرب توسط هکرها جلوگیری نمایید.

افزونه اسکن سایت ویروسی وردفنس ، افزونه افزایش امنیت وردپرس

ترافیک زنده (Live Traffic)

به کمک این بخش می توانید بصورت آنلاین به مشاهده فعالیت های سایت خود در زمان واقعی بپردازید. فعالیت هایی شامل ترافیک هایی که توسط جاوا اسکریپت ها و نیز توسط گوگل آنالیتیک نشان داده نمی شوند را می توانید تماشا نمایید. همچنین به کمک افزونه وردفنس می توانید به تماشای هکرهایی که به شکستن سایت شما مشغول هستند بپردازید.

بررسی تلاش های هک و نظارت نمودن بازدیدها و نیز تجزیه و تحلیل هایی که نمایش داده نمی شود، هم چنین تلاش ها در زمان های واقعی که مشاهده می شوند، از مکان هایی می باشد که مشخص می نماید کاربر از چه مکان و چه صفحاتی از سایت شما بازدید نموده است.

افزونه پیشرفته امنیتی وردفنس امکان مشاهده زمان واقعی ورود و خروج بازدیدکنندگان سایت شما. سناریوهای زیادی برای پی بردن به زمان ورود و یا خروج بازدیدکنندگان سایت شما وجود دارد. اگر این احتمال را می دهید که سایت شما هک شده می توانید زمان ورود کاربران را مشاهده نموده و با تشخیص زمان فعالیت مخرب امکان تشخیص ورود کاربران برای شما وجود دارد. همچنین در صورتی که شما برای ورود به سیستم در حال تلاش هستید می توانید به منظور ایجاد استراتژی مسدودسازی اطلاعات از قابلیت ترافیک آنلاین استفاده نمایید. دیدگاه های که مهاجمان از نام کاربری استفاده می نمایید در زمان حملات هشداردهنده برای شما رمز عبور آنها نمایش داده می شود لذا شما می توانید به تغییر نام کاربری مورد نیاز در صورت لزوم بپردازید.

مطلب پیشنهادی  افزونه Media Cleaner pro پاکسازی حرفه‌ای رسانه‌های بی‌استفاده وردپرس

افزونه Wordfence Pro، پلاگین ضد هک وردفنس افزونه وردفنس، افزونه Wordfence Security Pro

مرور کلی ویژگی های افزونه امنیتی وردفنس

 • وجود فایروال قدرتمند
 • آنتی ویروس و اسکنر قوی
 • امکان مسدود نمودن IPهای خاص ، یا IP های مربوط به کشورهای خاص مناطق جغرافیایی
 • محافظت پویا و زنده در مقابل تهدیدات احتمالی
 • جلوگیری از دسترسی خزنده ها و رباط ها
 • قابلیت مشاهده نمودن ترافیک سایت و نیز ارائه گزارش های جامع به همراه با جزئیات بیشتر در این مورد
 • امکان تایید هویت دو عاملی با استفاده از سیستم های مبتنی بر TOTP به عنوان مثال استفاده از تایید هویت گوگل
 • شناسایی لیست رمز عبورهای لو رفته به منظور جلوگیری از ورود کاربران دارای این رمزهای عبور مشخص
 • امکان مجبور نمودن کاربران سایت به منظور استفاده از رمزهای عبور قوی
 • قابلیت مدیریت گروهی امنیت سایت ها در مرکز Wordfence
 • دارا بودن تنظیمات متنوع به منظور استفاده بهینه و بهتر از این افزونه
 • قابلیت استفاده در شبکه وردپرس

افزونه وردفنس بهتر است یا آیتمز سکیوریتی؟

افزونه Wordfence و افزونه Ithemes Security Pro هر دو توسط شرکت های خارجی معروفی ساخته شده است. هر دو دارای تنظیمات برابر بوده و به ارائه راهکارهای امنیتی مناسب می پردازند. به همین جهت نمی توان از میان این یکی را برتر دانست چرا که هر دو به یک اندازه پلاگین امنیتی قدرتمندی می باشند.

دلیل اهمیت انتخاب فایروال حرفه ای مانند Wordfence Security Pro و افزونه امنیتی:

افزونه Wordfence Security Pro با دیگر افزونه های امنیتی و فایروال هال ابری متفاوت می باشد. وردفنس به صورت مستقیم روی هاست و سرور شما قرار می گیرد این امر نشان دهنده این موضوع می باشد که هیچ راهی برای دور زدن این سیستم امنیتی وجود دارد.

شما می توانید در این پلاگین وردپرس بر روی فایروال به صورت کامل تسلط داشته و به کنترل آن بپردازید. لذا این تفاوت سبب تمایز این پلاگین با دیگر افزونه های مشابه می باشد. به دلیل وجود پلاگین Wordfence شما نیازی به در اختیار گذاشتن سرورهای خود با سایر اشخاص و نیز با دیگر سیستم های ابری محافظ نخواهید داشت.

نحوه عملکرد به چه صورت است؟

این افزونه همه فایل ها، قالب ها و فایل های اساسی را برای تشخیص فایل های مخرب و مشکوک و نیز هرزنامه های تبلیغاتی بررسی می نماید. به علاوه سایر فایل های سایت شما را با آنچه در مخزن وردپرس وجود دارد مقایسه نموده و در صورت وجود تغییر مهم، موضوع را به شما گزارش می دهد.

در صورتی که به تهیه نسخه کامل افزونه امنیتی Wordfence  که توسط تیم دیجی وردپرس تهیه و آزمایش شده است در ادامه به بیان دیگر ویژگی های مهم این افزونه خواهیم پرداخت.

افزونه Wordfence Security برای افزایش امنیت وردپرس افزونه پیشرفته امنیتی Wordfence Security Pro دانلود افزونه وردفنس سکوریتی Wordfence افزونه وردفنس، پلاگین امنیتی Wordfence افزونه پیشرفته امنیتی Wordfence Security Pro افزونه امنیتی Wordfence Security Pro وردفنس نسخه پرو افزونه امنیتی وردفنس افزونه امنیتی وردفنس پرو – Wordfence Security Pro افزونه ضد هک امنیتی وردفنس پرو، پلاگین Wordfence pro افزونه امنیتی Wordfence Security Pro

گزارش بررسی

ما در این افزونه به شناسایی آدرس های مخرب و نیز تروجان ها و قوانین امنیتی که سبب به خطر انداختن امنیت سایت شما می شوند را به خوبی شناسایی نموده و اطلاعات مربوط به آنها را بروزرسانی می نمایید. هم چنین اطلاعات بی‌حد و مرزی مربوط به نحوه هک شدن و حملات احتمالی را در اختیار داشته که به همین دلیل می توانید وجود کدهای مخرب را شناسایی نماییم. تحلیلگرهای امنیتی ما به صورت صد درصد برای امنیت وردپرس تخصص داشته و به بررسی خطرات احتمالی می پردازند. چرا که وجود بیشتر از 2 میلیون کاربر استفاده کننده از افزونه امنیتی ما برای ما بسیار حائز اهمیت می باشند. به صورتی که اعضای تیم ما برای این کاربران همواره پشتیبان قوی بوده و با استفاده از بروزرسانی  های قوی و منظم سایت شما را از بروز احتمال حملات موجود و خطرات احتمالی دفع می نماید.

سیستم آپدیت خودکار قالب و افزونه وردپرس

به همراه لایسنس نامحدود و قانونی فونت ها

دیجی وردپرس اقدام به تهیه مجوز قانونی و نامحدود فونت‌های محبوب فارسی به ارزش بیش از 2 میلیون تومان کرده است.
لایسنس قانونی فونت‌ها در محصولات باعث عدم ایجاد مشکلات حقوقی در کسب و کار آینده شما خواهد شد.
با خرید هر یک از محصولات دیجی وردپرس، به عنوان هدیه از این لایسنس برای کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و تهیه مجوز قانونی این فونت‌های محبوب نخواهید داشت.

لایسنس نامحدود فونت ایران سنس دیجی وردپرس

نام فونت: ایران سنس
کد لایسنس: 5XT2A9

نوع: نامحدود

لایسنس نامحدود فونت ایران یکان دیجی وردپرس

نام فونت: ایران یکان
کد لایسنس: 975M9X

نوع: نامحدود

اشتراک گذاری

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

4 دیدگاه

 1. mehdibinam

  سلام این افزونه رو خریداری کردم ولی قسمت پرمیومش قفله چرا؟

  • علی غلامی

   سلام جناب
   محصولات قبل از انتشار و آپدیت از هر نظر بررسی می شوند. هم اکنون نیز چک شد و مشکلی نداشت.
   ضمنا ایمیل شما جز خریداران نبود. در صورتی که با ایمیل دیگه ای تهیه کردید و مشکل دارید، تیکت ارسال بفرمایید حتما بررسی میشه
   موفق باشید

 2. امیر

  سلام خسته نباشید
  آیا دارای لایسنس میباشد ؟
  و اینکه در تصاویر دمو دیدم پنل مدیریت با فونت ایران یکان میباشد ایا با افزونه این کار صورت گرفته یا به صورت دستی ؟

  • علی غلامی

   سلام، سلامت باشید
   خیر لایسنس قرار ندادیم و کاملا اوپن سورس ارائه شده.
   پنل مدیریت برخی قالب/افزونه ها چپ چین هستند. به همین خاطر راست به چپ سازی و همچنین فونت ایران یکان نیز جهت خوانایی بهتر به پنل افزونه اضافه شده.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *