افزونه داپلیکیتور پرو duplicator pro پشتیبانی گیری از سایت

خانه / افزونه وردپرس / افزونه کاربردی / افزونه داپلیکیتور پرو duplicator pro پشتیبانی گیری از سایت
1.6 / 5
83
پلاگین بکاپ گیری از وردپرس

افزونه داپلیکیتور پرو duplicator pro پشتیبانی گیری از سایت

قیمت 83 تومان
نسخه محصول 4.0.6
پیش نمایش ها پیش نمایش فارسی
1.6 / 5
83

افزونه duplicator pro یا همان داپلیکیتور پرو محبوب مناسب برای مدیرانی بوده که قصد پشتیبان گیری مداوم را از سایت خود دارند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نمایند. این پلاگین دارای توانایی و امکانات بخصوصی بوده که در ادامه به ارائه توضیحاتی درباره آن خواهیم پرداخت. با استفاده از افزونه داپلیکیتور می توانید بهترین کیفیت مربوط به بک آپ و انتقال را تجربه نمایید.

در صورتی که بخواهید با اطمینان وب سایت خود را به هاست دیگری انتقال داده و یا به تهیه بک آپ مورد اطمینان از وب سایت خود بپردازید، این افزونه بکاپ گیری وردپرس به سادگی این کار را برای شما انجام خواهد داد. افزونه Duplicator Pro از جمله افزونه های انتقال سایت وردپرس محبوب و حرفه ای بوده که در سراسر دنیا وب سایت های گوناگونی برای انتقال وب سایت و یا پشتیبان گیری به صورت دستی یا خودکار با اطمینان از آن استفاده می کنند.

افزونه duplicator pro چگونه پشتیبان گیری می کند؟

در ابتدا هاست شما می بایست دارای فضای کافی به منظور انجام این کار باشد سپس با استفاده از این افزونه شما می توانید به آسانی به تهیه بک آپ و یا انتقال اطلاعات به هاست دیگر بپردازید. هم اکنون نسخه با زبان فارسی در وب سایت ابزار وردپرس قابل تهیه می باشد.

با استفاده از پشتیبان گیری منظم می توانید به برقراری امنیت و پایداری در سایت خود بپردازید. این امر سبب خواهد شد در صورتی که زمانی وب سایت شما دچار مشکل شده و یا هک گردید نگرانی برایتان وجود نداشته و بتوانید به آسانی و در زمانی کوتاه سایت خود را به حال قبلی بازگردانی نمایید.

افزونه وردپرس duplicator pro

داپلیکیتور پرو چه مزایایی دارد؟

در صورتی که می خواهید برای سایت و یا قالب خود به طراحی بسته نصبی بپردازید (این بسته ها بصورت فایل ZIP بوده که در آن کلیه افزونه ها، وردپرس ها و قالب ها و نیز تمام محتویات دیتابیش نگهداری می شوند و پس از آن شما توانایی انتقال آن بر روی دیگر سایت های نصب شده را با استفاده از یک کلید بر روی دامنه و یا هاست خواهید داشت). به عنوان مثال قصد طراحی سایت روی لوکال هاست را داشته که  پس از آن تصمیم به انتقال بر روی سایت اصلی خواهید داشت. در این صورت به منظور انتقال سایت از روی لوکال هاست بر روی هاست اصلی این روش از جمله بهترین روش های بوده که می توانید به آسانی با نصب بسته نصبی وردپرس و با کلیک قالب، افزونه و وردپرس را نصب نمایید.

مطلب پیشنهادی  افزونه EDD All Access اشتراک ویژه ایزی دیجیتال دانلود

افزونه Duplicator Pro به شما امکان ساخت چنین بسته های را داده بصورتی که تاکنون بیشتر از یک میلیون بار این افزونه در سراسر دنیا نصب و فعالسازی شده است.

چرا افزونه پشتیبان گیری داپلیکیتور را انتخاب کنیم؟

شما با استفاده از پلاگین بکاپ گیری وردپرس می توانید بدون این که نیازی به شروع مجدد نصب در هر بار داشته باشید از وب سایت خود یک بسته نصبی به آسانی تهیه نموده و چندین کپی از وب سایت خود را بر روی یک دامنه و در هر زمان داشته باشید. با استفاده از قابلیت پشتیبان گیری شما می توانید به آسانی این افزونه را همانند دیگر افزونه ها از قسمت افزونه ها>افزودن> بارگذاری به نصب  و فعالسازی آن بپردازید.

بر خلاف دیگر افزونه ها این افزونه قابلیت پشتیبان گیری در ظرف چند دقیقه را برای شما فراهم می نماید. همچنین با استفاده از افزونه Duplicator Pro شما می توانید بصورت اتوماتیک و خودکار و یا بصورت دستی زمانی را برای تهیه پشتیبان گیری اختصاص دهید.

پشتیبانی گیری خودکار و ابری

با استفاده از این افزونه شما می توانید در زمان کوتاه به تهیه یک نسخه پشتیبان از سایت خود بصورت دستی پرداخته و به ذخیره آن بپردازید. همچنین قابلیت پشتیبان گیری به صورت خودکار وجود داشته به صورتی که شما می توانید نسخه پشتیبان وب سایت خود را در فضای ابری مانند آمازون، گوگل درای و FTP به منظور ذخیره سازی ارسال نمایید.

انتقال آسان وردپرس

در صورتی که شما قصد انتقال سایت خود از یک دامنه به دامنه ای دیگر و یا انتقال آن از سرویس میزبان به هاستی دیگر را داشته باشید این افزونه گزینه مناسبی برای انجام کلیه این فعالیت ها خواهد بود.

تهیه نسخه نصب آسان وردپرس

تاکنون مطمئنا برای شما آشنایی با نسخه نصب آسان پیش آمده. از افزونه Duplicator Pro این قابلیت را دارد که شما بتوانید به آسانی به تهیه نسخه های نصب آسان پرداخته به صورتی که این محتواها و افزونه ها به آسانی نصب گردند.

فوق العاده ساده

استفاده از افزونه پشتیبان گیری داپلیکیتور بسیار آسان بوده به طوری که شما با هر سطح از توانایی و مهارت می توانید به آسانی از وب سایت خود به تهیه نسخه پشتیبان بپردازید. این امر به دلیل ظرافت مهندسی شده و نیز سادگی در طراحی افزونه می باشد که بدون نیاز به وارد کردن موارد گیج کننده و غیر ضروری تهیه شده است.

مطلب پیشنهادی  افزونه بوستر پلاس Booster Plus افزایش امکانات ووکامرس

پشتیبانی از سایت های چند گانه

با استفاده از این افزونه شما می توانید به آسانی به افزودن یک زیر مجموعه به سایت خود بپردازید. این قابلیت که در سایت های استاندارد دیده می شود در افزونه Duplicator نیز شما قادر به پشتیبانی گیری از وردپرس چند سایته خواهید بود.

 بازنویسی سایت های فعال

شما می توانید با استفاده از این افزونه به آسانی به کپی برداری از وب سایت فعال خود پرداخته و به نصب بکاپ های خود بر روی هاست جدید و یا لوکال هاست جدید بپردازید.

پشتیبانی از وب سایت های حجیم

با استفاده از این افزونه امکان پشتیبان گیری از هاست های بیشتر از 10 گیگابایت اطلاعات برای سایت های با حجم اطلاعات بالا وجود دارد.

بسته های فایل تکی

این افزونه بر خلاف افزونه های دیگر که به ایجاد فایل ها به تعداد زیاد می پردازد، شما می توانید پروفایل های خود را به صورت آرشیو ذخیره سازی کنید.

محدودیت های پشتیبان گیری

به منظور عدم ذخیره سازی نسخه های پشتیبان قدیمی شما می توانید با استفاده از این افزونه میزان پشتیبان گیری فایل ها را محدود نمایید.

پشتیبانی از دیتابیس های بزرگ

با توجه به اینکه شما توانایی وارد کردن فایل SQL را به صورت دستی دارید به همین خاطر می توانید از پایگاه داده های بزرگ به آسانی پشتیبانی نمایید.

فیلتر اطلاعات

در نسخه های پشتیبانی گیری قابلیت فیلتر نمودن فایل ها، دایرکتوری ها و جداول پایگاه داده وجود دارد.

اعلان های ایمیل

بلافاصله بعد از تهیه نسخه پشتیبان ایمیل برای مدیر ارسال شده که وی را از انجام پشتیبان گیری مطلع می سازد.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس پلاگین فول بکاپ پیشرفته وردپرس افزونه وردپرس duplicator pro پلاگین بکاپ گیری داپلیکیتور پرو افزونه وردپرس duplicator pro افزونه ساخت بکاپ از وردپرس افزونه وردپرس duplicator pro

امکانات افزونه Duplicator PRO

 • پشتیبان گیری آسان از اطلاعات در زمان کوتاه
 • زمان کوتاه برای انتقال وب سایت از یک دامین به دامین دیگر!
 • امکان زمانبندی به منظور پشتیبان گیری اتوماتیک و خودکار
 • امکان ارسال مستقیم فایل پشتیبانی به سایت های: گوگل، آمازون و FTP
 • قابلیت پشتیبان گیری بصورت دستی
 • امکان پشتیبان گیری بصورت اتوماتیک
 • قابلیت و توانایی در پشتیبان گیری بر روی هاست های رایگان !
 • امکان انتقال و پشتیبان گیری دیتابیس
 • دارا بودن قابلیت پشتیبانی از وردپرس چند سایته
 • امکان ارسال ایمیل به صورت خودکار در صورت بروز خطاهای احتمال و یا در خصوص بک آپ های گرفته شده به مدیر وب سایت
 • امکان پشتیبان گیری از سایت های حجیم با استفاده از موتور ساخت پیشرفته تر از نسخه های رایگان و نیز امکان ایجاد بسته بک آپ تا حجم حدود 1 گیگابایت بر روی هاست های معمولی و نیز امکان اشتراک فایل ها تا حجم 10 گیگابایت بر روی هاست های حرفه ای
سیستم آپدیت خودکار قالب و افزونه وردپرس

به همراه لایسنس نامحدود و قانونی فونت ها

دیجی وردپرس اقدام به تهیه مجوز قانونی و نامحدود فونت‌های محبوب فارسی به ارزش بیش از 2 میلیون تومان کرده است.
لایسنس قانونی فونت‌ها در محصولات باعث عدم ایجاد مشکلات حقوقی در کسب و کار آینده شما خواهد شد.
با خرید هر یک از محصولات دیجی وردپرس، به عنوان هدیه از این لایسنس برای کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و تهیه مجوز قانونی این فونت‌های محبوب نخواهید داشت.

لایسنس نامحدود فونت ایران سنس دیجی وردپرس

نام فونت: ایران سنس
کد لایسنس: 5XT2A9

نوع: نامحدود

لایسنس نامحدود فونت ایران یکان دیجی وردپرس

نام فونت: ایران یکان
کد لایسنس: 975M9X

نوع: نامحدود

اشتراک گذاری

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *