قالب وردپرس تجاری Perth + ویدیو آموزشی

خانه / وردپرس / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / قالب وردپرس تجاری Perth + ویدیو آموزشی

قالب وردپرس تجاری Perth + ویدیو آموزشی

قالب وردپرس تجاری Perth یک قالب واقعا شگفت انگیز است که توسط سایت دیجی وردپرس فارسی سازی و ترجمه شده و در اختیارشما قرارگرفته است.این پوسته بی نهایت قدرتمند است و از تمامی امکانات و ویزگی های که یک قالب حرفه ای باید داشته باشد پشتیبانی می کند.با مشاهده دمو بیشتر با امتیازات ان اشنا خواهید شد. بعد ازنصب قالب , لینک نصب افزونه های مورد نیاز در بالای صفحه ظاهر می شودکه باید انها را نصب کنید. برای جلوگیری از سردرگمی حتما ابتدا قالب و افزونه ها را نصب و فعال کرده و سپس فایل های درون ریزی را که همراه فایل قالب دانلود میکنید , مطابق فیلم اموزشی در سایت خود درون ریزی کنید.

بعد از درون ریزی , به قسمت ” سفارشی سازی > برگه ی نخست ایستا ” رفته و برگه ی “خانه” را به عنوان برگه نخست انتخاب کنید.در فایل هایی که دانلود می کنید ,افزونه perth-portfolio اختصاصی قالب perth هم وجود دارد ,که باید ان را نیز درقسمت افزونه ها اپلود و نصب کنید.همچنین فایل درون ریزی افزونه Types Toolset Types را نیز برای شما قرار داده ایم و با درون ریزی ان در قسمت Toolset Types > Import/Export , تنظیمات اماده دمو را می توانید به سایت خود اعمال کنید و نیازی نیست که تنظیمات قسمت های مختلف ان را ابتدا انجام دهید.

قالب تجاری رایگان Perth

قالب وردپرس شرکتی perth دارای پنل بسیار حرفه ای و قدرتمندی برای ساخت انواع و اقسام ساختارها و طراحی هاست که مناسب ساخت سایت های شرکتی و همچنین دیگر سایت ها می باشد.سرتاسر قسمت های ان شامل افکت های اماده زیبا و جذاب است که به صورت خودکار به المان های مختلفی که در برگه های سایت خود قرار می دهید اعمال می شوند. افزونه Types یکی از مهمترین افزونه های موردنیاز این قالب است که قسمت های مشتریان, اعضای تیم, پروژه ها, سرویس ها و اسلایدر نظرات مشتریان را در سایت شما ایجاد می کند. برای این که سایتی مشابه دمو داشته باشید باید حتما ان را نصب و فعال کنید, توصیه می کنم که از فیلم اموزشی کار با قالب را مشاهده کنید تا کار با خودقالب وا فزونه های ان را به خوبی یاد گرفته و از تمام امکانات ان به بهترین نحو استفاده کنید.

قالب رایگان وردپرس
محیط ویرایش پیشرفته

محیط ویرایش پیشرفته

با نصب و فعال سازی افزونه Page Builder by SiteOrigin در قالب perth , ویرایشگر ان در قسمت ویرایش برگه ها قابل مشاهده و استفاده است و توسط ان می توانید المان های مختلف را در برگه های خود قرار دهید و حالت گرافیکی و مورب المان ها و همچنین افکت های پارالکس تصاویر پس زمینه را به صفحات خود اعمال کنید.علاوه بر این می توانیدتعداد ستون ها رو به تعداد دلخواه افزایش و گسترش داده و المان ها را در ۱ , ۲ , ۳ یا هر تعداد ستون دلخواه کنار هم قرار دهید و ساختارهای مورد نظر خود را ایجاد کنید. از ویژگی های عالی ان گزینه “Live Editor ” یا “ویرایشگر همزمان” می باشد که با کلیک بر روی ان , می توانید پیش نمایش تغییرات را قبل از این که ذخیره کنید , در ویرایشگر مشاهده کنید و برای دیدن تغییرات نیازی به به روزسانی برگه و صفحه مرورگر نمی باشد.

قالب رایگان وردپرس
تنظیمات سربرگ

تنظیمات سربرگ

در هنگام لود قالب perth در مرورگر اولین تصویری که به چشم می خورد, تصویر قسمت سربرگ به همراه متن و باتن های موجود در ان می باشد که با افکت زیبای پارالکس در هنگام اسکرول تصویر نقش مهمی در جذابیت سایت شما و جلب مخاطب دارد وهمچنین با متن و باتن های راهنما در درون خود بازدیدکنندگان را به نحو موثری هدایت و راهنمایی می کند.شما می توانید شعار اصلی سایت خود را در این قسمت قرار داده و با تغییر متن ولینک باتن های ان و همچنین تصویر پس زمینه ان رامطابق میل خود سفارشی سازی کنید.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس خبری newsanchor + فیلم اموزشی

قسمت سرویس ها و ویژگی ها

توسط قسمت سرویس ها می توانیدخدمات و محصولاتی که ارائه می دهید را به نحوی زیبا و موثر به مخاطبانتان معرفی کنید. سرویس ها را در قسمت Services که بعد از نصب و فعال سازی افرونه Toolset Types , درستون سمت راست پیشخوان سایت قابل مشاهده است , می توانید بسازید.در هنگام ساخت هر سرویس در قسمت ویرایش , برای نمایش ایکون, کد ایکون مورد نظر را در ناحیه Service icon کپی کرده و دکمه به روز رسانی را بزنید و همچنین برای نمایش سرویس ها در یک برگه , در قسمت ویرایش برگه موردنظر ,دکمه Page Builder را کلیک کنید تا ویرایشگر پیشرفته فعال شود.سپس یکی از دو بلوک A Services Type یا Services Type را به برگه اضافه کنید , بعد از ان با تغییر تنظیمات بلوک و به روز رسانی برگه , سرویس ها را می توانید در برگه مشاهده کنید. شما به دو نحو می توانید سرویس های خود را ایجاد کنید. با انتخاب بلوک A Services Typ سرویس ها در یک ردیف افقی نشان داده می شوند و با انتخاب بلوک B Services Type سرویس ها در ستون های که شما تعداد انها را می توانید افزایش یا کاهش دهید , نمایش داده می شوند.

قالب رایگان وردپرس
قسمت سرویس ها و ویژگی ها

قسمت درباره ما

ناحیه درباره ما امکانی ویژه است که اماری کاربردی و مفید از نحوه خدمات و فعالیت ها و موفقیت های شما را به نحوی گرافیگی و جذاب و با افکت هایی مناسب به کاربران ارائه می دهد.شما می توانید همانند دمو برای این قسمت و یا سایر قسمت های دیگر یک تصویر پس زمینه برای تاثیر گذاری بیشتر بر روی بازدید کنندگان سایت انتخاب کنید و افکت های متنوعی را به ان اعمال کنید.قسمت درباره ما هنگامی که افزونه Page Builder by SiteOrigin نصب و فعال باشد در قسمت ویرایش برگه قابل مشاهده و دسترسی است.

قالب رایگان وردپرس
قسمت درباره ما

گالری ماسونری نمونه کارها

نمایش نمونه کارها از قسمت های مهم یک سایت است که نحوه ارائه ان رابطه مستقیمی با تاثیر گذاری بر روی مخاطبان دارد.تم perth این موضوع را به بهترین نحو برای شما حل کرده و این امکان را توسط افزونه perth-portfolio برای شما فراهم ساخته که به سادگی گالری زیبا و اثرگذاری از نمونه کارهای خود ایجاد کرده و در سایت خود به نمایش بگذارید.این افزونه را اگر نصب و فعال کرده باشید, ازلیست پروژه های شما گالری مشبک می سازد که قابلیت مرتب سازی و انتخاب براساس دسته بندی های مختلف پروژه ها دارد. تنهاکافی است شورتکد مربوط به ایجاد گالری را در برگه مورد نظر خود کپی کنید. گالری در برگه موردنظر نمایش داده می شود. اگربا شورتکدها اشنایی ندارید , جای نگرانی نیست.اگر فایل های دمو را بعد از نصب و فعال سازی قالب و افزونه ها درون ریزی کرده باشید شورتکد در برگه اصلی سایت شما کپی شده و گالری ای مشابه گالری نمونه کارهای دمو در این برگه نمایش داده می شود.

قالب رایگان وردپرس
گالری ماسونری نمونه کارها

ناحیه معرفی اعضا

در این پوسته شما می توانید قسمت معرفی اعضای تیم را داشته باشید و دران تصویر , نام , تخصص اعضای تیم خود و همچنین ایکون شبکه های اجتماعی ای که در ان عضو هستند را قرار بدهید.این نحوه معرفی روشی متفاوت و موثر برای معرفی و اشنایی مخاطبان با اعضای تیم شماست.این قسمت هم توسط افزونه Toolset Types ایجاد می شود.شما باید ابتدا درقسمت Employees که در ستون سمت راست پشخوان سایت قابل مشاهده است , لیستی از اعضای خود بسازید و تصاویر انها را در قسمت تصویر شاخص اپلود کنید.سپس درقسمت ویرایش برگه ها با اضافه کردن بلوک Employees و تنظیم گزینه های ان اعضایی را که می خواهید در برگه نمایش دهید.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس شرکتی formation + آموزش ویدیویی
قالب رایگان وردپرس
ناحیه معرفی اعضا

نمودار مهارت ها و تخصص

گاهی اوقات یک تصویر می تواند گویاتر از هزاران کلمه باشد.این جمله را بسیار شنیده ایم.قسمت “مهارت ها ” در قسمت Page Builder ویرایش برگه ها و نوشته ها, نمونه ای از کاربرد این جمله در دنیای واقعی است. ارائه نموداری و درصدی از میزان مهارت ها و تخصص های شما می تواند بسیار گویاتر و واضح تر از توضیح دادن انها باشد و در مدت زمان کوتاه تری مفاهیم موردنظر شما را به بازدیدکنندگان سایت شما منتقل کند.برای ایجاد این قسمت دربرگه ها یا نوشته های خودکافی است بلوک Skills را در قسمت Page Builder برگه یا نوشته, اضافه کرده و ان را مطابق مهارت ها و تخصص هایی که می خواهید نمایش دهید تنظیم کنید.

قالب رایگان وردپرس
نمودار مهارت ها و تخصص

اسلایدر متن و عکس

قالب Perth با امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهد به شما کمک خواهد کردکه در اعتماد سازی برای مخاطبان سایت خود موفق عمل کنید.از جمله تسهیلاتی که در زمینه این موضوع برای شما درنظرگرفته , ساخت اسلایدر متن و عکس از نظرات مشتریان است که باعث می شود بازدید کنندگان سایت شما از رضایت مشتریان قبلی شما اگاه شوندو راحت تر به شما اعتماد کنند.اگر افزونه Toolset Types را نصب و فعال کرده باشید , درستون سمت راست پیشخوان سایت, قسمت Testimonials قابل مشاهده است. در این قسمت شما باید ایتم هایی را که می خواهید به عنوان اسلاید در اسلایدر نمایش دهید , با اپلود عکس و انتخاب نام مشتری و همچنین قرار دادن متن نظرات انان بسازید.سپس در قسمت Page Builder ویرایش برگه , با اضافه کردن بلوک Testimonials و تغییر تنظیمات ان , اسلایدری را که مدنظرتان است در برگه نمایش دهید.

قالب رایگان وردپرس
اسلایدر متن و عکس

نمایش اخرین نوشته ها

نمایش جدیدترین مطالب و نوشته های سایت شما در صفحه اصلی شما اقدامی مفید برای لینک سازی و ارجاع کاربران سایت به دیگر صفحات و نوشته ها می باشدکه هم می تواند برای دادن اطلاعات و توضیحات بیشتر در مورد زمینه کاری شما به مشتریان مفید باشد و هم به بازدید کنندگان کمک کند که راحت تر به دیگر صفحات و مطالب سایت دسترسی پیدا کنند.این کار به سادگی با اضافه کردن بلوک Latest News در قسمت Page Builder ویرایش برگه و تنظیم گزینه های ان انجام پذیر است.

قالب رایگان وردپرس
نمایش اخرین نوشته ها

ناحیه لوگوی مشتریان

اخرین موضوعی که باید در مورد این پوسته حرفه ای باید گفت قسمت نمایش لوگوی مشتریان است. این نیز اقدامی مفیدو کابردی برای نمایش سریع و تاثیر گذار از تجارب شما و نمایانگر تعداد نمونه کارهای شما در گذشته و همچنین میزان اعتبار شما و جلب اعتماد مشتریانتان است.در صورت نصب و فعال بودن افزونه Toolset Types , قسمت Clients را در ستون سمت راست پیشخوان سایت وردپرسی خود می توانید مشاهده کنید.بایستی ابتدا در این قسمت برای هر مشتری با درج نام تجاری مشتری و اپلود لوگو در قسمت تصویرشاخص , Clients مربوط به هرکدام ازمشتریان خود را بسازید .سپس با اضافه کردن و تغییر تنظیمات بلوک Clients , در قسمت Page Builder ویرایش برگه , ناحیه ای که را می خواهید, در برگه نمایش داده می شود.

قالب رایگان وردپرس
ناحیه لوگوی مشتریان

ویژگی های کلیدی و مهم قالب تجاری perth

 • ناحیه لوگوی مشتریان
 • نمایش جدیترین نوشته ها
 • اسلایدر نظرات مشتریان
 • نمودارهای میله ای مهارت ها
 • گالری نمونه کارها
 • معرفی اعضای تیم
 • قسمت درباره ما
 • امکانات سفارشی سازی
 • قسمت سرویس ها
 • ادیتور پیشرفته
 • تنظیمات سربرگ
 • و…

مشاهده پیش نمایش قالب perth

ویدیو آموزش قالب perth

دانلود فایل قالب + فایل های درون ریزی دمو

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *