دانلود قالب وردپرس شرکتی tracks + فیلم

خانه / وردپرس / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / دانلود قالب وردپرس شرکتی tracks + فیلم

دانلود قالب وردپرس شرکتی tracks + فیلم

قالب شرکتی tracks با ساختار شبکه بندی طراحی شده است که در ان نوشته ها و تصاویر ان ها به حالت گالری گونه در یک صفحه قرار می گیرند, به گونه ای که با قرار گرفتن ماوس بر روی انها افکت های زیبایی بر روی تصاویر ایجاد می شود و بر روی تصاویر زوم می شود. می توان طراحی ان را گونه جدید تری و پیشرفته تری از قالب های وردپرس تک صفحه ای و فرم خلاقانه تری از سایت های دارای اسکرول بینهایت به شمار اورد.از قسمت دمو می توانید با زیبایی های این قالب بهتر اشنا شوید.فیلم اموزشی رایگان را نیز در پایین مطالب می توانید مشاهده کنید و در نهایت با دانلود فایل قالب و استفاده از فایل های درون ریزی سایتی که مدنظر شماست را به اسانی بسازید.

قالب وردپرس رایگان شرکتی tracks

کار قالب وردپرس شرکتی ترکس بسیار ساده است می توان ان را از راحت ترین قالب های شرکتی به شمار اورد, در عین این که به زیبایی هرچه تمامتر المان ها و ایتم های یک سایت شرکتی را در خود جای داده است و خواهید توانست با استفاده از ان در زمینه حرفه و کار خود به زیبایی بدرخشید.ایجاد متن ها در صفحه اصلی ان به این صورت است که تماما از نوشته هایی که قبلا ایجاد کرده اید استفاده می شود و نیازی به ایجاد ناحیه های متن ها و تصاویر به صورت جدا نیست.این سبک طراحی کاربر را مستقیما با متن های موجود در دیگر صفحات سایت مواجه می کند و دسترسی او را به محتواهای موجود سرعت می بخشد.

قالب رایگان وردپرس
تنظیمات نوشته

تنظیمات نوشته

گزینه های متعددی نیز برای تنظیم متن و عکس نوشته ها در برگه اصلی سایت نیز وجود دارد که با تغییر انها می تواند نحوه نمایش نوشته ها را به سلیقه خود سفارشی سازی کنید.می توانید انتخاب کنید که تعدادکلمات گزیده ای از متن هر نوشته که در بلوک مربوط به ان نوشته نشان داده می شود , چقدر باشد. تعیین عبارت لینک به صفحه نوشته موردنظر در دست شماست و همچنین نمایش اطلاعات نویسنده نیز قابل انتخاب است و می توانید با غیر فعال کردن گزینه مربوط به ان را حذف کنید.می توانید با فعال سازی گزینه مربوطه کاری کنید که تصاویر شاخص هر نوشته در هنگام بارگذاری صفحه با این افکت جذاب لود شوند و یا اگر ترجیح می دهید صورت پیشفرض و بدون هیچ افکتی لود بشوند این گزینه را می توانید در حالت غیر فعال باقی بگذارید.

مطلب پیشنهادی  دانلود قالب وردپرس خبری maxwell+ فیلم آموزشی
قالب رایگان وردپرس
چینش یک و دو ستونه مطالب

چینش یک و دو ستونه مطالب

انعطاف این پوسته بسیار بالاست و در ان برای هر کدام از نوشته ها به طور مجزا می توان این نحوه نمایش را انتخاب کرد و شما ملزم به انتخاب کلی هر کدام از این دو نوع طراحی برای همه نوشته ها به صورت یکسان نمی باشید. هرچند اگر تمایل داریدکه همه برگه ها نمایش یکسانی داشته باشند این نیز قابل انجام است ویکی از این دو سبک را می توانید برای همه نوشته ها انتخاب کنید.هرچند برای نمایش یک نوشته به صورت یک ستونه و تمام صفحه باید ان نوشته فاقد تصویر شاخص باشد.

قالب رایگان وردپرس
انعطاف پذیری بالا

انعطاف پذیری بالا

ویژگی بسیار جالب پوسته شرکتی tracks تنظیم تک تک ایتم های مربوط به پست می باشد.برای هر کدام از قسمت های تاریخ ایجاد پست ها , اطلاعات نویسنده , دسته بندی مطالب و نمایش تصویر , نمایش تعدادکلمات و تعیین عبارت لینک به صفحه موردنظر, تنظیمات مربوط به تصاویر و .. به صورت مجزا تنظمیاتی وجود دارد و به صورت جداگانه می توان نمایش انها را فعال و غیرفعال کرد.یعنی ساختار طراحی در این قالب حالت خشک و غیر قابل انعطافی ندارد و کاملا پویا و انعطاف پذیر است.نحوه نمایش متن ها در صفحه اصلی به دو صورت تمام صفحه بدون تصویر شاخص و یا به صورت دوستونه در دو بلوک به همراه تصویر شاخص می تواند باشد.

اسکرول بی نهایت

این قالب تک صفحه ای نیست اما طراحی صفحه ی اول ان به شکلی است که شما می توانید به عنوان یک قالب تک صفحه ای از ان استفاده کنید و سایتی یک صفحه ای با استفاده از ان ایجاد کنید و یا اگر می خواهید سایت شما مانند سایت هایی مدرن و جدیدی که صفحه اولی با اسکرول بی نهایت دارند باشد این نیز توسط این پوسته رایگان امکان پذیر است. زیرا این امکان برای شما وجود دارد که به تعداد نامحدود, از نوشته هایی که ایجاد می کنید در اولین برگه سایت خود قرار بدهید که با اسکرول برگه متن و عکس های هر نوشته با افکت جذاب Lazy load بارگزاری می شوند و اسکرول بی نهایتی که مد نظر شماست را ایجاد می کنند.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس فروشگاهی ایمارکت Emarket
قالب رایگان وردپرس
تلفیق چینش های مختلف

تلفیق چینش های مختلف

با ایجاد برخی از نوشته ها بدون تصویر شاخص می توان ترکیبی از این دو نوع نمایش را در صفحه استفاده کرد و فرم زیبایی به صفحه بخشید.مشاهده می کنید که شما هر انتخابی داشته باشید نتیجه زیبا خواهد بود و این به طراحی شیک و منعطف این پوسته برمی گردد که با هرنوع هرنوع سبک و استایلی خود را تطبیق می کند و هماهنگ می سازد.

قالب رایگان وردپرس
رنگبندی فوق العاده

رنگبندی فوق العاده

برخلاف اکثر قالب های شرکتی و تجاری که زمینه روشنی دارند , قالب tracks کاملا منحصر بفرد بوده و از زمینه تیره برای اثرگذاری بیشتر و جلوه بخشیدن به تصاویر به خوبی استفاده و در این زمینه کاما موفق عمل کرده است. این زمینه تیره هرگز کاربر را دلزده نمی کند و برعکس موجب می شود تا تمرکز بر روی محتوا و عکس های استفاده شده بیشتر شده و بازدید کننده را به نحو موثری جذب کند.برعکس صفحه اصلی , صفحات دیگر سایت زمینه روشنی دارند و تمام صفحه هستند که زیبایی و سادگی در طراحی انان کاملا به اوج خود رسیده و ایجاز و اختصار و استفاده بهینه از عناصر مهم در طراحی این بارنیز به هرچه جذاب تر شدن صفحات بسیار کمک کرده است.

قالب رایگان وردپرس
شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

استفاده از شبکه های اجتماعی در این قالب شرکتی نیز به خوبی رعایت شده و در دو قسمت اصلی و مهم صفحه یعنی هدر و فوترقرار داده شده است.نحوه کار با ان نیز بسیار راحت است و کافی است لینک شبکه اجتماعی مورد نظر خود را در فیلد های مربوط به هرکدام از شبکه های اجتماعی موجود قرار بدهید و تغییرات را ذخیره کنید.ایکون مربوط به هرکدام از فیلدها که دارای لینک هستند در هردو قسمت هدر و فوترظاهر می شود و با استفاده از انان می توانیدکاربران را به پیج هایی که در دنیای مجازی ساخته اید بکشانید و در بهبود سئوی سایت خود اقدامی مفید انجام دهید.

ویژگی کلیدی قالب شرکتی وردپرس  tracks

 • طراحی تک صفحه ای
 • امکان اسکرول بی نهایت
 • شبکه های اجتماعی در هدر و فوتر
 • رنگبندی فوق العاده صفحات
 • امکان تلفیق چینش های مختلف
 • انعطاف پذیری بالا در تنظیمات
 • امکان چینش یک و دو ستونه مطالب
 • تنظیمات مختلف نوشته ها
 • ریسپانسیو
 • و…

پیشنمایش قالب tracks

ویدیو کار با قالب tracks

دانلود قالب همراه با فایل های درون ریزی

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *