09108670913 09199912950

نمایش ابزارک ها در صفحات دلخواه وردپرس

خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / نمایش ابزارک ها در صفحات دلخواه وردپرس
display-widgets

نمایش ابزارک ها در صفحات دلخواه وردپرس

در برخی مواقع ممکن است که نیاز داشته باشید تا ابزارک های مختلفی را در صفحات خود استفاده نمایید تا ابزراک های موجود در صفحات شما با یکدیگر متفاوت باشند. با استفاده از افزونه وردپرس ی که در این مطلب قصد معرفی آن را دارم میتوانید به سادگی ابزارک های متفاوتی را در صفحات مختلف استفاده نمایید. با استفاده از این افزونه میتوانید با ایجاد شرط های مختلف برای نمایش ابزارک ها بر روی آنها مدیریت بیشتری داشته باشد. پس در این مطلب با ما همراه باشید.

نمایش ابزارک ها در صفحات با Display Widgets

plugin-banner

Display Widgets تا کنون تواسنته بیش از ۲۰۰۰۰۰ نصب و فعالسازی داشته باشد. این نشان آن است که این افزونه کاملا قابل اعتماد است و شما میتوانید به آن اطمینان کامل داشته باشید

شروع کار با افزونه

ابتدا باید افزونه Display Widgets را نصب و سپس آن را بر روی سایت خود فعالسازی نمایید. سپس وارد بخش نمایش»ابزارک ها شوید سپس ابزارک را در سایدبار خود اضافه نمایید. در تنظیمات ابزارک خود متوجه گزینه های اضافه شده خواهید شد که در ادامه به شرح آنها خواهم پرداخت.

widget-settings

  • Show widgets for: در این بخش میتوانید مشخص نمایید که ویجت برای چه اشخاصی نمایش داده شود. که خود شامل ۳ گزینه است، با انتخاب گزینه اول ویجت برای همه نمایش داده خواهد شد. با استفاده از گزینه دوم ویجت برای افرادی که از حساب خود خارج شده اند نمایش داده خواهد شد، با استفاده از گزینه سوم ویجت برای افرادی که در حساب خود وارد شده اند نمایش داده خواهد شد.
  • در بخش بعد میتوانید با انتخاب گزینه اول از لیست مشخص نمایید که ویجت در صفحات انتخاب شده در لیست بعدی نمایش داده نشود، و با استفاده از گزینه دوم در لیست ویجت در صفحات انتخاب شده نمایش داده خواهد شد.

با استفاده از این قابلیت ها شما میتوانید مدیریت بیشتری بر روی ابزارک های سایت خود داشته باشید.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (شما اولین نفر باشید)
Loading...

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *