منو

نوشتن کد های php در وردپرس

خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / نوشتن کد های php در وردپرس
php-code-on-wp

نوشتن کد های php در وردپرس

برخی از کاربران حرفه ای و مسلط به زبان php ممکن است بخواهند از مهارت خود در سایت وردپرس خود استفاده نمایند، و برای سایدبار خود در وردپرس کد وارد نمایند، اما انجام این کار و این قابلیت در وردپرس برای آنها به صورت پیشفرض فراهم نشده است، اگر میخواهید در سایت خود به نوشتن کد های php بپردازید حتما این مطلب آموزش وردپرس را مطالعه نمایید.

نوشتن کد های php با افزونه PHP Code Widget

افزونه وردپرس بهترین و راحت ترین راه برای توسعه کارایی وردپرس هستند، برای نوشتن کد های php در وردپرس نیز نیاز به افزونه خواهید داشت، شما میتوانید از افزونه PHP Code Widget در سایت خود استفاده نمایید و با استفاده از آن به سادگی در سایدبار وردپرس خود کد های php وارد نمایید. این افزونه تا کنون بیش از 200000 بار نصب و فعالسازی داشته است و این عدد نشان دهنده آن است که این افزونه قابل اعتماد است.

این افزونه با وردپرس نسخه 2.3 به بالا سازگار است و در نسخه های پایین تر به خوبی کار نمی کند.

شروع کار با افزونه

برای شروع نیاز است تا افزونه PHP Code Widget را در سایت خود نصب و سپس آن را فعالسازی نمایید. پس از فعالسازی وارد بخش نمایش»ابزارک ها شوید.

widgets

در این صفحه یک ابزارک جدید با نام php code اضافه شده است، آن را به سایدبار مورد نظر خود اضافه نمایید و کد php خود را در آن وارد نمایید.

php-code

پس وارد نمودن کد در این بخش بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید و وارد صفحه اصلی سایت خود شوید، مشاهده خواهید نمود که خروجی کد php شما در ابزارک قابل مشاهده است.

مطلب پیشنهادی  دانلود وردپرس فارسی نسخه 4.8

digiwp-welcome-echo

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =