افزونه پاپ آپ Convert Plus کانورت پلاس فارسی

خانه / افزونه وردپرس / افزونه مارکتینگ / افزونه پاپ آپ Convert Plus کانورت پلاس فارسی
4.4 / 5
9
افزونه پاپ آپ کانورت پلاس فارسی

افزونه پاپ آپ Convert Plus کانورت پلاس فارسی

قیمت 89 تومان
نسخه محصول 3.5.24
4.4 / 5
9

بررسی افزونه کانورت پلاس

افزونه Convert Plus یک پلاگین همه کاره وردپرس در زمینه طراحی انواع پاپ آپ است که وب سایت شما را به یک نیروگاه تولید بازدید کننده به مشتری هدف تبدیل می کند. افزونه پاپ آپ کانورت پلاس کمک میکند لیست ایمیل خود را بزرگتر، سریعتر و هدفمندتر از همیشه بسازید. می توانید در عرض چند دقیقه پاپ آپ های زیبا ایجاد کنید و شروع به تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت خود به مشترکین، دنبال کنندگان اجتماعی و مشتریان کنید.

چرا پلاگین کانورت پلاگ ConvertPlug

قدرتمند ترین پلاگین ساخت پاپ آپ پیشرفته وردپرس با بیش از 10 موقعیت نمایش پاپ آپ، 12+ محرک و فیلتر رفتار بازدیدکنندگان مختلف. بهترین ویژگی در مورد پلاگین پاپ آپ Convert Plus این است که دارای یک کتابخانه عظیم با بیش از 100 قالب زیبا طراحی شده و با قابلیت نرخ تبدیل بالا است. ویژگی هایی مانند پاپ آپ حین خروج کاربر از صفحه، پاپ آپ با کلیک، پاپ آپ به صورت اسلایدر به داخل، پاپ آپ با حالت ویدیویی، پاپ آپ بازشو پس از اولین کلیک، پاپ اپ شبکه های اجتماعی، پاپ آپ با فرم های پیشرفته، جعبه ابزارک، پاپ آپ چند مرحله ای، نوار اطلاعات و… که  منجبر شده تا به قوی ترین افزونه پاپ آپ وردپرس تبدیل شود.

افزونه وردپرس کانورت پلاس فارسی پلاگین Convert Plus فارسی افزونه کانورت پلاگ ConvertPlug

بهترین افزونه پاپ آپ وب سایت وردپرسی!

Convert Plus یک افزونه همه کاره و مقرون به صرفه وردپرس است که به شما کمک می کند تا کمپین های بیشتری ایجاد و مشترکین ایمیل بیشتری دریافت کنید. با عناصر مختلف، مانند پاپ آپ مدال، پاپ آپ اسلاید، نوارهای اطلاعات، جعبه‌های اسکرول، فرم‌های درون خطی، نوار اعلان‌های شناور و موارد دیگر. کانورت پلاگ (ConvertPlug) به شما این آزادی را می دهد که از قالب ها یا طرح بندی های آماده استفاده کنید که 100٪ قابل تنظیم هستند، یا یکی را از ابتدا طراحی کنید.

کانورت پلاس برای پیاده‌سازی ساده‌ترین و در عین حال پیشرفته ترین افزونه انتخابی وردپرس است که فهرست ایمیل شما را ایجاد می‌کند و نرخ تبدیل‌های شما را دو برابر می‌کند.

افزونه Convert Plus چگونه کار می کند؟

کار کردن با کانورت پلاس نیازی به تجربه کدنویسی یا طراحی ندارد. این همان چیزی است که آن را به بهترین و آسان پلاگین مارکتینگ وردپرس تبدیل می کند. فقط چند مرحله ساده را دنبال کنید و در عرض چند دقیقه آماده نمایش در سایت خواهید شد!

یک کمپین ایجاد کنید، طرحی را انتخاب کنید و آن را بر اساس نیاز خود سفارشی کنید، انیمیشن‌ها و فیلترها را اضافه کنید، ماژول را منتشر کنید و بنشینید و عملکرد آن را تماشا کنید.

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس افزونه پاپ آپ فارسی وردپرس افزونه مارکتینگ کانورت پلاس افزونه جمع آوری ایمیل Convert Plus

طراحی و موقعیت

پاپ آپ مدال

معمولاً به عنوان پاپ آپ لایت باکس شناخته می‌شوند، می‌توانید از آن ها برای نمایش پیشنهادات یا اصلاح پاپ آپ های بازشو برای گرفتن آدرس‌های ایمیل با استفاده از محرک‌هایی مانند؛ قصد خروج، پس از اسکرول، عدم فعالیت و موارد دیگر… نیز میتوان استفاده کرد.

جعبه های ویجت

می‌توانید ویجت خبرنامه، ویجت اشتراک‌گذاری اجتماعی، ویجت‌های op-tin، جعبه بنر یا فرم‌های ساده سایدبار را نمایش دهید، جعبه‌های ویجت را می‌توان به طور یکپارچه برای اجرای همه آنها استفاده کرد.

فرم های درون خطی

فرم های اشتراک را در صفحه خود جاسازی کنید. از کدهای کوتاه یا تنظیمات یک کلیک برای نمایش فرم های درون خطی قبل، بعد یا درون یک پست در یک صفحه استفاده کنید.

نوارهای اطلاعات

از نوارهای اطلاعات مانند نوارهای اعلان، نوارهای فوتر، نوارهای اشتراک یا اضافه کردن دکمه های اجتماعی برای افزایش اشتراک گذاری و لایک های اجتماعی خود استفاده کنید.

پاپ آپ های اسلایدی

از پاپ آپ های بازشوی Slide-in یا جعبه‌های اسکرول استفاده کنید، فرم‌های بسیار مؤدبانه و مؤثری که از گوشه‌های صفحه کاربر به داخل می‌روند.

پاپ آپ های ویدیویی

پاپ آپ های ویدیویی جذابی ایجاد کنید که بازدیدکنندگان را مجبور به توقف کند. فرمی را اضافه کنید که آن را به عنوان یک انتخاب ویدیویی انتخاب کنید، که به ایجاد یک لیست ایمیل نیز کمک می کند.

پاپ آپ های تمام صفحه

آیا پاپ آپ های عادی برای شما خیلی کوچک است؟ آن را به حالت تمام صفحه تبدیل کنید که کل صفحه را پوشش می دهد. علاوه بر این، از آن به عنوان دروازه خوش آمدگویی یا دروازه خروج با استفاده از شناساگزها استفاده کنید.

فرم ساز برای صفحه ساز WPBakery (ویژوال کامپوزر)

با در نظر گرفتن سهولت اجرای Convert Plus و WPBakery Page Builder، افزونه کانورت پلاس برای WPBakery Page Builder به ایجاد فرم های درون خطی با عناصر فرم ساز برای استفاده شما کمک می کند. برای جذب مشترک، فرم‌های درون خطی یا صفحات انتخابی ایجاد کنید.

پاپ آپ های خروج

از تریگر قصد خروج استفاده کنید که تعامل کاربر را ردیابی می کند و یک پاپ آپ را در زمان دقیق زمانی که کاربر می خواهد صفحه وب را ترک کند، نمایش می دهد. از پاپ آپ های بازشو قصد خروج می‌توان برای اجرای هدف‌گیری مجدد در محل، یعنی جذب مجدد بازدیدکنندگان رها شده استفاده کرد.

پاپ آپ های شمارش معکوس

پاپ آپ های بازشو تایمر شمارش معکوس ایجاد کنید تا پیشنهادات زمان محدودی را نمایش دهید که کاربران را تشویق می‌کند تا سریع عمل کنند. سبک شمارش معکوس را انتخاب کنید، یک تایمر آنلاین خودکار تنظیم کنید و آن را با توجه به نیاز خود طراحی کنید.

فرم های نظرات

از فرم نظر وردپرس برای گرفتن مشتری هدف استفاده کنید. با افزودن نظر دهندگان، فعال ترین کاربران وب سایت خود، یک لیست ایمیل موثر بسازید.

فرم های تماس

از فرم‌های تماس پرکاربرد می‌توان برای رشد لیست ایمیل‌های شما استفاده کرد. افزونه Convert Plus را با فرم تماس 7 ادغام کنید تا از طریق فرم تماس در وب سایت خود، سرنخ ها را جذب کنید.

فرم های ثبت نام

ثبت نام در خبرنامه خود را از طریق فرم ثبت نام وردپرس افزایش دهید. به کاربران فرصت دهید فرم ثبت نام را پر کنند و در خبرنامه هایی که قصد ارسال آن را دارید مشترک شوند.

فرم های پرداخت

از فرم های Checkout برای گرفتن ایمیل استفاده کنید. اطلاعات مشتری را حفظ کنید و یک لیست ایمیل از خریدارانی بسازید که تراکنشی را در سایت شما انجام داده اند. یکی از بهترین فرم های تبدیل کننده که به خوبی جواب میدهد!

افزونه جمع آوری ایمیل Convert Plus معرفی افزونه وردپرس کانورت پلاس Convert Plus پلاگین وردپرس کانورت پلاس

تریگر یا حالت های نمایش کانورت پلاس

پلاگین پاپ آپ Convert Plus به شما کنترل کاملی بر رفتار ماژول ها می دهد. با طرح‌های 100% قابل تنظیم، می‌توانید زمان بیشتری را برای کاربران تعیین کنید. با محرک هایی مانند هدف خروج، پس از اسکرول، محرک عدم فعالیت، پس از ارسال، راه اندازی زمان بندی شده و موارد دیگر، می توانید روی کانورت پلاس 110% به عنوان بهترین سازنده لیست ایمیل وردپرس حساب کنید.

برخی از نمونه های محرک عبارتند از:

 • قبل از خروج کاربر
 • پیغام خوش آمدگویی
 • بعد از تاخیر زمانی
 • وقتی کاربر درصدی از صفحه را اسکرول می کند
 • نمایش پس از (x) ثانیه از عدم فعالیت
 • در انتهای صفحه یا پست
 • با کلیک روی یک دکمه، متن یا تصویر
 • قبل یا بعد از پست (فرم های درون خطی)
 • راه اندازی با کد کوتاه

شما می توانید هر عاملی را انتخاب کنید که مناسب پیام شما باشد یا چندین محرک را ترکیب کنید و امکانات خلاقانه نامحدودی را طراحی کنید!

آیا پاپ آپ ها آزاردهنده هستند؟

هنگامی که کاربران را در حالی که در انجام کاری هستند، متوقف می کنید، پاپ آپ ها مزاحم هستند. تصور کنید، در حال خواندن یک پست وبلاگ عالی هستید و یک پنجره بازشو بدون هیچ زمینه ای ظاهر می شود. چنین وقفه‌هایی بد هستند و کاربران تمایل دارند فوراً چنین پاپ آپ هایی را ببندند، زیرا می‌خواهند به کاری که انجام می‌دادند برگردند. این مشکل را می‌توان با پاپ آپ های خروج، کوکی‌ها و انتخاب دو مرحله‌ای حل کرد.

کانورت پلاس فارسی

ConvertPlug Popup wordpress plugin

خروج از هدف / پاپ آپ خروج

پاپ آپ های خروج به مراتب کمتر مزاحم هستند. وقتی فعال باشد، افزونه Convert Plus حرکات نشانگر موس را ردیابی می کند و به محض اینکه کاربر می خواهد از مرز بالای پنجره مرورگر عبور کند یا متوجه شود که به سمت دکمه بستن حرکت می کند، یک پاپ آپ راه اندازی می کند. از پاپ آپ های خروجی می توان برای جذب مجدد بازدیدکنندگان رها شده و ارائه ارزش اضافی به آنها استفاده کرد تا دوباره آنها را به دست آورد.

به کمک این ویژگی می توان یک کوپن تخفیف، پیشنهاد کتاب الکترونیکی، آخرین پست وبلاگ شما، و پیوندهایی به کانال های رسانه های اجتماعی شما  باشد که بازدیدکنندگان به دنبال آن هستند. هدف گذاری مجدد در محل تا حد زیادی بهترین تکنیک برای جلوگیری از رفتن بازدیدکنندگان و گرفتن آدرس های ایمیل است!

پاپ آپ های بازشونده به موقع

زمانی که به پاپ آپ های بازشونده فکر می کنید زمان بندی نقش مهمی ایفا می کند. شما باید تصمیم بگیرید که یک پاپ آپ بازشنده بسته به پیامی که دارد چه زمانی نمایش داده شود.

پاپ‌آپ‌های با زمان‌بندی مناسب یا فرم‌های انتخابی آن‌هایی هستند که می‌توانند در زمان دقیق زمانی که کاربر به تازگی وارد صفحه شده است، زمانی که کاربر برای مدت زمان معینی در حال تعامل با صفحه بوده نمایش داده می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که زمان مناسب برای نمایش پیشنهادات مناسب برای مخاطبان خود را تنظیم کنید.

تریگر اسکرول

محرک‌های اسکرول دوباره آنهایی هستند که بسته به زمان و محتوایی که کاربران شما به آن مراجعه می‌کنند، می‌توانند در کانورت پلاس تنظیم شوند. تریگر اسکرول به هدف قرار دادن مناطق خاصی در صفحه کمک می کند. از پاپ آپ های اسکرول یا جعبه‌های اسکرول برای نمایش پیام‌های مرتبط یا پاپ آپ های بازشونده که با محتوایی که کاربران شما در آن زمان می‌خوانند مطابقت دارد، استفاده کنید.

تریگر عدم فعالیت کاربر

این یک سناریوی رایج است که کاربران اغلب یک سایت را باز می کنند و سپس بدون هیچ گونه تعاملی سریع آن را رها می کنند. از پاپ آپ های عدم فعالیت کاربر یا پاپ آپ های تایمر بی‌حرکت می‌توان برای نمایش پیام‌های جذابی استفاده کرد که کاربران را وادار می‌کند همانطور که شما می‌خواهید رفتار کنند.

از این ویژگی افزونه کانورت پلاس فارسی برای نمایش ماژول هایی استفاده کنید که کاربران را به صفحه دیگری هدایت می کند، آنها را با پیشنهادات پرطرفدار معرفی می کند یا به سادگی یک پاپ آپ نمایش می دهد. از کاربرانی که برای مدت کمی بدون انجام کار مفیدی در سایت شما می مانند، چه نتیجه ای خواهید داشت؟ به آنها فرصتی برای انجام این کاری هدفمند و مفید بدهید.

تریگر اجرا پس از یک محتوای خاص

کاربران عاشق خواندن مطالب جالب هستند. اما، پس از پایان خواندن آن چه اتفاقی می‌افتد؟ هنوز فرصتی برای جلب توجه آنها دارید. از آنجایی که آنها فقط زمان کافی را صرف خواندن محتوای شما کرده اند، ممکن است بخواهند در خبرنامه شما مشترک شوند یا پست های مشابه بیشتری را مطالعه کنند.

از این فرصت استفاده کنید تا پس از پاپ آپ محتوا به کاربران آنچه را که به دنبال آن هستند ارائه دهید. آنها را به مشاهده پست های مشابه تشویق کنید، راهنمای مفصلی در مورد موضوع به آنها بدهید یا از آنها بخواهید به لیست مشترکان شما بپیوندند.

هدف گذاری کاربران و صفحات خاص

هر صفحه در وب سایت شما هدف قرار دادن مخاطبان مختلف است. در حالی که هر کاربر ممکن است انتظارات متفاوتی داشته باشد. این نکته مهم است که پاپ آپ ها به گونه‌ای سفارشی شوند که با صفحه‌ای که در آن نمایش داده می‌شوند مرتبط باشند و آنچه را که کاربر می‌خواهد ارائه دهند. افزونه Convert Plus به خوبی در این زمینه همه امکانات را فراهم کرده است.

افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus افزونه پاپ آپ کانورت پلاس ConvertPlus Popup

افزونه پاپ آپ فارسی وردپرس افزونه کانورت پلاگ (ConvertPlug) افزونه پاپ آپ کانورت پلاس ConvertPlus Popup افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی ConvertPlus دانلود پلاگین convert plus افزونه پاپ آپ کانورت پلاس ConvertPlus Popup افزونه پاپ آپ حرفه ای کانورت پلاس فارسی افزونه Convert Plus پاپ آپ حرفه ای در وردپرس افزونه پاپ آپ کانورت پلاس افزونه ConvertPlus

سازگاری افزونه Convert Plus با ابزارهای محبوب

یک افزونه قدرتمند که به  شما امکان اتصال به بسازی از ابزار های محبوب مارکتینگ نیز میدهد. کانورت پلاس می تواند به طور یکپارچه با بسیاری از نرم افزارهای بازاریابی ایمیلی و اتوماسیون، پلاگین های وردپرس و CRM ها ادغام شود.

Active Campaign Aweber Benchmark Email
Campaign Monitor ConvertKit Campayn
Constant Contact GetResponse HubSpot
iContact InfusionSoft MailJet
MailPoet Mad Mimi MailChimp
MyEmma MyMail RapidMailer
SendinBlue SendReach Sendy
TotalSend WooCommerce Contact Form plugins

 

سیستم آپدیت خودکار قالب و افزونه وردپرس

به همراه لایسنس نامحدود و قانونی فونت ها

دیجی وردپرس اقدام به تهیه مجوز قانونی و نامحدود فونت‌های محبوب فارسی به ارزش بیش از 2 میلیون تومان کرده است.
لایسنس قانونی فونت‌ها در محصولات باعث عدم ایجاد مشکلات حقوقی در کسب و کار آینده شما خواهد شد.
با خرید هر یک از محصولات دیجی وردپرس، به عنوان هدیه از این لایسنس برای کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و تهیه مجوز قانونی این فونت‌های محبوب نخواهید داشت.

لایسنس نامحدود فونت ایران سنس دیجی وردپرس

نام فونت: ایران سنس
کد لایسنس: 5XT2A9

نوع: نامحدود

لایسنس نامحدود فونت ایران یکان دیجی وردپرس

نام فونت: ایران یکان
کد لایسنس: 975M9X

نوع: نامحدود

اشتراک گذاری

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *