افزونه موبیتس Mobits ورود و عضویت با پیامک

خانه / افزونه وردپرس / افزونه عضویت / افزونه موبیتس Mobits ورود و عضویت با پیامک
5 / 5
7
افزونه وردپرس ورود و عضویت با پیامک موبیتس

افزونه موبیتس Mobits ورود و عضویت با پیامک

قیمت 89 تومان
نسخه محصول 2.2
پیش نمایش ها پیش نمایش فارسی
5 / 5
7

افزونه وردپرس موبیتس Mobits، یک پلاگین پیشرفته ورود و عضویت با پیامک است. ورود و ثبت نام با شماره موبایل یکی از جدیدترین روش های ورود و ثبت نام در سایت های ایرانی است که بشدت مورد استقبال کاربران سایت ها قرار گرفته است. موبیتس با هدف برخورداری سایت ها از یک سیستم سریع و مدرن و با کمترین تاثیر در پرفورمنس سایت، طراحی و تولید گردید.

اگر تا کنون از سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل استفاده نکردید و یا از یک افزونه موجود در حال استفاده هستید، وقت آن است از افزونه موبیتس استفاده کنید و یا به آن مهاجرت نمایید.

چرا افزونه موبیتس؟

پلاگین ایرانی Mobits حاصل زحمات یک تیم حرفه ای و با تجربه می باشد. ما تلاش کردیم همه چیز در موبیتس عالی باشد. مرکز توجه ما در موبیتس، پرفورمنس سایت و سرعت اجرای فرم ها می باشد.درصد کاهش سرعت سایت شما با موبیتس “صفر” خواهد بود. موبیتس هیچ تاثیری در عملکرد و سرعت سایت شما ندارد.

موبیتس در یک فضای مجزا از اجرای سایت شما لود می شود. لذا بر عملکرد هیچ یک از بخش های شما تاثیر منفی ندارد. همه چیز در طراحی فرم های موبیتس عالی است. در طراحی فرم ها از اصل ساده و در دسترس بودن استفاده شده است.

فرم هایی با طراحی و رنگ بندی جذاب ایجاد شده است که کاربر مستقیما و بدون مشکل به عمل ورود یا ثبت نام خود می پردازد. موبیتس به سرعت در حال بزرگ شدن است. به روز رسانی های متعدد در تایم های مشخص باعث بهبود امکانات و کامل شدن آن شده است.

Mobits وردپرس افزونه پیشرفته Mobits افزونه لاگین و ریجستر با پیامک افزونه عضویت پیامکی Mobits افزونه ورود پیامکی Mobits موبیتس افزونه ایرانی ورود و عضویت موبیتس Mobits افزونه وردپرس ورود و عضویت افزونه ورود با پیامک در وردپرس افزونه عضویت با پیامک موبیتس پلاگین وردپرس موبیتس موبیتس

پلاگین موبیتس

سرعت اجرای بالا، اصلی ترین ویژگی موبیتس

اصلی ترین ویژگی موبیتس “خیلی سریع” بودن آن است. ما برای اینکه موبیتس خیلی سریع اجرا شود بسیار تلاش کرده ایم. همه چیز در کدنویسی موبیتس بهینه است. اگر هاست خوب داشته باشید و اگر افزونه های فعلی شما در سرعت اجرای درخواست ها خللی وارد نکنند، موبیتس در یک چشم به هم زدن اجرا می شود.

موبیتس نه تنها سریع است، بلکه هیچ تاثیری در سرعت بارگذاری سایر صفحات ندارد. چون فرآیند اجرا و پیاده سازی فرم های موبیتس، خارج از فرآیند لود صفحات سایت شما می باشد.

اگر از افزونه هایی نظیر دیجیتس استفاده می کنید، مطمئنا متوجه تاثیر منفی آن بر سرعت سایت شده اید. موبیتس بهترین جایگزین برای چنین افزونه هایی است.

در رقابت کنونی سایت ها و با توجه به اهمیت دادن گوگل به سرعت بارگذاری صفحات، هیچ پلاگینی نباید باعث کاهش سرعت سایت شما شود. پس با اطمینان از موبیتس استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

موبیتس به سرعت در حال بزرگ شدن است!

افزونه Mobits با یک برنامه منظم در حال بروزرسانی است. ما در یک تایم خاص (جمعه ها) آپدیت جدیدی از موبیتس را ارائه می دهیم. در هر بروزرسانی ممکن است یک یا چند امکان جدید به موبیتس اضافه شود و یا مشکلات احتمالی آن که توسط مشتریان موبیتس گزارش می شود فیکس می شوذ.

اصل مهم در توسعه موبیتس، کارآمد بود جمعی با رعایت پرفورمنس افزونه می باشد. ما ایده های جدید مشتریان را دریافت می کنیم، آن ها را با دقت بررسی می کنیم و در صورتی که نیاز عمومی ببینیم، آن را به موبیتس اضافه می کنیم. در غیر اینصورت به صورت یک افزودنی برای موبیتس تهیه می کنیم تا مشتریان با نیازهای خاص از آن افزودنی در کنار موبیتس از آن استفاده کنند.

موبیتس Mobits همراه خوبی برای فروشگاه ووکامرسی

کاربران فروشگاه ووکامرسی باید بتوانند بدون درگیر شدن با فرآیند ورود و عضویت به خرید محصول خود بپردازند. به خاطر همین سایت های بزرگی مثل دیجی کالا از سیستم ورود با شماره موبایل استفاده می کنند. موبیتس طوری طراحی شده است که با فروشگاه ووکامرسی سازگار باشد. همانطور که می دانید فرم ورود و عضویت پیشفرض ووکامرس بسیار ساده بوده و همچنین قابلیت ورود و عضویت با شماره موبایل را ندارد.

با موبیتس قادر خواهید بود کاربران را از فرم پیشفرض ووکامرس به فرم موبیتس منتقل نمایید.

همچنین در افزونه ورود و عضویت Mobits این امکان فراهم شده است که بتوانید کاربران لاگین نشده در صفحه تسویه حساب ووکامرس را به صورت خودکار به فرم موبیتس منتقل کنید تا پس از ورود یا ثبت نام در سایت، به صفحه تسویه حساب برگردانده شده و سفارش خود را تکمیل گردانند.

مطلب پیشنهادی  افزونه دیجیتس digits عضویت و ورود با پیامک

افزونه ورود و عضویت Mobits پلاگین وردپرس Mobits افزونه وردپرس موبیتس افزونه ورود با پیامک موبیتس

سوالات متداول موبیتس

آیا موبیتس سرعت سایتم را کم می کند؟

به هیچ وجه. موبیتس طوری پیاده سازی شده است که هیچ تاثیری بر سرعت سایت شما نداشته باشد. در واقع صفحه ای که موبیتس در آن لود می شود، صفحه ای مستقل از صفحات دیگر است و هیچ وابستگی خاصی اعم از استفاده از استایل ها، اسکریپت ها، محتوا و هر چیز دیگر سایت ندارد. لذا تضمین می دهیم که درصد کاهش سرعت سایت شما توسط موبیتس “صفر” خواهد بود.

آیا می توانم موبیتس خریداری شده را در سایتی دیگر نصب کنم؟

خیر. شما فقط مجاز به استفاده از موبیتس برای یک سایت می باشید. ما برای عدم کاهش سرعت شما، از انکود شدن و لایسنس گذاری سورس افزونه منصرف شدیم. لذا شما نیز برای حمایت از ما، برای هر سایت خود یکبار آن را از ما خریداری نمایید. گفتنی است که ممکن است به دلیل سیاست های مجموعه، نسخه های بعدی دارای لایسنس شوند.

چطور از آپدیت های جدید موبیتس باخبر شوم؟

با هر بروزرسانی یا باگ فیکس ضروری، به شما پیامک ارسال می شود و شما می توانید با ورود به پنل کاربری و بخش سفارشات و ورود به جزییات سفارش، نسخه جدید را دانلود نمایید.

موبیتس چه سامانه های پیامکی را پشتیبانی می کند؟

با وجود سامانه های متعدد پیامکی، اما باید در نظر داشته باشید که اکثر آن ها نمایندگی ippanel هستند. لذا ما از قرار دادن سامانه های متعدد منصرف شدیم. معروف ترین سامانه های پیامک کشور در حال حاضر سه سامانه sms.ir و ippanel و melipayamak هستند که موبیتس از هر سه مورد آن پشتیبانی می کند. (بسیاری از سایت ها مانند فراز اس ام اس و… در دسته ippanel قرار میگیرند.)

آیا موبیتس باعث از کار افتادن بخش های سایتم می شود؟

به هیچ وجه. موبیتس نه تداخل ظاهری برای سایت شما ایجاد می کند، نه تداخل اسکریپتی و نه تداخل عملکردی. موبیتس را کنار هر افزونه ای که نیاز دارید نصب کنید. موبیتس برای هر قالب قابل استفاده است.

آیا امکان سفارشی سازی موبیتس وجود دارد؟

اگر قصد دارید تغییرات دلخواه خود را برای موبیتس ایجاد نمایید، کافیست لیست تغییرات مدنظر را فراهم کرده و برای ما ارسال کنید تا زمان و هزینه آن به شما اعلام گردد. گفتنی است که تغییرات جدید به صورت یک افزونه جانبی برای موبیتس نوشته خواهد شد و آپدیت های بعدی موبیتس را از دست نخواهید داد.

چطور می توانم خطای مشاهده شده در موبیتس را گزارش دهم؟

اگر در هنگام کار با موبیتس خطای ظاهری یا عملکردی مشاهده کردید یا توسط کاربران شما گزارش شده است، آن را از طریق واتسپ یا تلگرام به ما ارسال کنید تا سریعا مرتفع شود. با هر خطایی که به ما گزارش شود، یک کد تخفیف جهت هدیه برای موبیتس بعدی به شما تعلق می گیرد.

چطور می توانم ایده ها و نکات جذاب برای بهتر شدن موبیتس را ارائه دهم؟

اگر یک امکان ضروری و عمومی به ذهنتان رسید و یا توسط کاربران شما گزارش شد و مناسب می بینید که می تواند در موبیتس وارد شود، حتما ما را در جریان آن بگذارید. ما به صورت پیوسته در تلاشیم تا موبیتس بتواند به همه کسب و کارها کمک کند. با این حال امکاناتی هستند که از چشم ما پوشیده شده اند. البته لازم است گفته شود که موبیتس فقط شامل امکاناتی خواهد شد که بر روی پرفورمنس سریع آن تاثیری نگذارد. اگر امکاناتی که شما پیشنهاد داده اید از حوزه برنامه ریزی های موبیتس خارج بود، حتما در آینده به صورت یک افزودنی برای موبیتس ارائه خواهد شد.

چطور می توانم کار با موبیتس را یاد بگیرم؟

در موبیتس همه چی بسیار واضح است و احتمالا در هنگام کار با آن سوالی برای شما پیش نخواهد آمد. با این حال آموزش ویدیویی کار با بخش های مختلف موبیتس به زودی ارائه خواهد شد.

آیا موبیتس برای سایت انگلیسی نیز قابل استفاده است؟

نسخه انگلیسی موبیتس تا دو هفته آینده آماده می شود. همچنین یک یا چند سامانه معروف بین المللی نیز به آن وصل خواهد شد.

آیا موبیتس با ووکامرس سازگار است؟

بله. موبیتس بهترین گزینه برای سایت فروشگاهی ووکامرسی می باشد. ما از موبیتس در چندین سایت فروشگاهی استفاده کرده ایم و نتایج خوبی حاصل شده است. همچنین موبیتس دارای تنظیمات اختصاصی ووکامرس می باشد که تعامل با آن را راحت تر کرده است. شما می توانید کاربران لاگین نشده را از فرم ورود و ثبت نام پیشفرض ووکامرس و همچنین از صفحه تسویه حساب به فرم موبیتس منتقل نمایید.

مطلب پیشنهادی  افزونه WP Hide & Security Enhancer PRO مخفی ساز وردپرس

آیا موبیتس به صورت پاپ آپ قابل استفاده است؟

خیر. فرم موبیتس در یک صفحه مجزا و با نامک اختصاصی لود می شود. استفاده نشدن به عنوان پاپ آپ جهت کم نشدن سرعت صفحات می باشد.

آیا موبیتس شورتکد دارد تا در هر برگه قابل استفاده باشد؟

خیر، فرآیند بارگذاری موبیتس به آدرس و نامک اختصاص داده شده به آن وابسته است و نمی توان در هر جایی استفاده کرد. در نظر نگرفتن شورتکد به دلیل کم نشدن سرعت سایت می باشد.

آیا امکان افزودن پنل پیامکی جدید به موبیتس وجود دارد؟

اگر پنل پیامکی پیشنهاد شده دارای اعتبار بوده، عملکرد بسیار خوبی داشته باشد، و همچنین نمایندگی یکی از پنل های موجود موبیتس نباشد، امکان اضافه کردن آن وجود دارد.

اگر موبیتس را نصب کنیم، تکلیف کاربران قدیمی که با ایمیل یا نام کاربری عضو شده بودند چه می شود؟

در موبیتس امکانی در نظر گرفته شده است که می توانید با فعال کردن آن، به کاربران قدیمی اجازه دهید تا با وارد کردن نام کاربری یا ایمیل و رمز عبود خود و در صورت احراز هویت، شماره موبایل خود را وارد کرده و تایید کنند و از آن پس شماره موبایل آن ها به عنوان نام کاربری جایگزین شود و بتوانند با شماره موبایل وارد شوند.

آیا موبیتس از تم دارک پشتیبانی می کند؟

بله، اگر تم اصلی سایت شما تیره است، بهتر است فرم ورود و عضویت شما نیز تیره باشد. در موبیتس این امکان وجود دارد که حالت تم تیره را فعال کنید و تم فرم های موبیتس را دارک کنید.

آیا موبیتس از کپچا برای جلوگیری از ربات ها پشتیبانی می کند؟

ورود و ثبت نام موبایلی هیچ مشکل امنیتی ایجاد نمی کند. چون تا زمانی که شماره موبایل کاربر تایید نشود، هیچ کاربری ساخته نمی شود. همچنین به علت تاخیر 2 دقیقه ای پیشفرض در باز ارسال پیامک تایید، ربات ها نمی توانند درخواست های متعدد به سرور ارسال کنند. پس عملا کپچا کاربردی در این مدل فرم ها نخواهد داشت.

آیا می توانم از کاربران ثبت نام شده با موبایل خروجی بگیرم؟

یکی از امکانات ویژه موبیتس، خروجی اکسل گرفتن از شماره موبایل های کاربران عضو شده می باشد.این امکان در انتقال شماره های تماس به سامانه های پیامک انبوه مفید و بازاریابی پیامکی مفید می باشد. برای این کار ابتدا باید امکان خروجی اکسل در تنظیمات موبیتس فعال باشد. سپس باید به صفحه همه کاربران بروید و کاربران منتخب را سلکت کنید. و در نهایت از سلکت باکس بالا، اپشن خروجی اکسل را بزنید و خروجی اکسل را دریافت کنید.

چطور می توانم استایل فرم های موبیتس را شخصی سازی کنم؟

برای این کار حتما از چایلد تم استفاده کنید. با گرفتن کلاس ها و آیدی های فرم های موبیتس از سورس صفحه وب، به راحتی می توانید استایل دلخواه را به بخش های مختلف موبیتس بدهید. خیلی مهم است که به هیچ وجه سورس موبیتس را تغییر ندهید چون موبیتس به صورت پیوسته در حال توسعه است و بروزرسانی های متعددی می دهد و در اینصورت تغییرات شما از بین خواهد رفت

آیا با موبیتس می توانم محدودیت لاگین برای کل سایت ایجاد کنم؟

اگر می خواهید فقط کاربرانی بتوانند سایت شما را مشاهده کنند که در سایت لاگین شده باشند، موبیتس این امکان را فراهم کرده است. با فعال کردن این امکان در پنل تنظیمات موبیتس، کاربران لاگین نشده از همه صفحات به فرم موبیتس منتقل می شوند و بدون لاگین امکان مشاهده هیچ صفحه ای را ندارند.

گزارش تغییرات در آپدیت های مهم

نسخه 2.2 – 12 اردیبهشت 1401

1. حل مشکل تصویر پس زمینه
2. امکان برگشت به صفحه قبل بعد از لاگین یا رجیستر
3. تغییر متن ورود به ورود/ثبت نام اگر ثبت نام فعال نباشد
4. بهینه سازی و رفع مشکلات

نسخه 2.1 – 8 بهمن 1400
1. امکان ثبت نام کاربران از فرم ورود
2. امکان استفاده از کپچای گوگل در فرم ورود، ثبت نام و ریکاوری
3. بهینه سازی و رفع مشکلات
امکانات جدید نسخه 2.0
1.  امکان ریدایرکت از فرم ورود ادمین به موبیتس
2. امکان ذخیره موبایل کاربر در ووکامرس
3. امکان ذخیره نام و نام خانوادگی کاربر در ووکامرس
4. امکان ریدایرکت صفحات مختلف به موبیتس با شورتکد
5. امکان تغییر تایم باز ارسال کد
6. بهینه سازی و رفع مشکلات
امکانات اضافه شده در آپدیت 1.9
1.  امکان ریدایرکت از فرم ورود ادمین به موبیتس

 

 

سیستم آپدیت خودکار قالب و افزونه وردپرس

به همراه لایسنس نامحدود و قانونی فونت ها

دیجی وردپرس اقدام به تهیه مجوز قانونی و نامحدود فونت‌های محبوب فارسی به ارزش بیش از 2 میلیون تومان کرده است.
لایسنس قانونی فونت‌ها در محصولات باعث عدم ایجاد مشکلات حقوقی در کسب و کار آینده شما خواهد شد.
با خرید هر یک از محصولات دیجی وردپرس، به عنوان هدیه از این لایسنس برای کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و تهیه مجوز قانونی این فونت‌های محبوب نخواهید داشت.

لایسنس نامحدود فونت ایران سنس دیجی وردپرس

نام فونت: ایران سنس
کد لایسنس: 5XT2A9

نوع: نامحدود

لایسنس نامحدود فونت ایران یکان دیجی وردپرس

نام فونت: ایران یکان
کد لایسنس: 975M9X

نوع: نامحدود

اشتراک گذاری

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

3 دیدگاه

  1. سعید رستمی

    عالی مثل همیشه 😍
    خیلی جای پیشرفت داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *