افزونه WP Hide & Security Enhancer PRO مخفی ساز وردپرس

خانه / افزونه وردپرس / افزونه امنیتی / افزونه WP Hide & Security Enhancer PRO مخفی ساز وردپرس
4.7 / 5
3
افزونه مخفی کننده وردپرس WP Hide & Security Enhancer

افزونه WP Hide & Security Enhancer PRO مخفی ساز وردپرس

قیمت 79 تومان
نسخه محصول 2.9.9
4.7 / 5
3

افزونه WP Hide & Security Enhancer PRO راهی آسان برای مخفی کردن کامل فایل های اصلی وردپرس، صفحه ورود، قالب و مسیرهای پلاگین از نمایش در فرانت. این یک پیشرفت بزرگ نسبت به امنیت سایت است، هیچ کس نمی داند که شما واقعاً از وردپرس استفاده می کنید. افزونه مخفی ساز وردپرس WP Hide pro یک راه ساده برای پاکسازی html با حذف تمام اثر انگشت وردپرس ارائه میدهد.

بدون تغییر فایل و دایرکتوری!

هیچ فایل و دایرکتوری در جایی تغییر نمی کند، همه چیز به صورت مجازی پردازش می شود! پلاگین امنیتی و مخفی ساز وردپرس WP Hide & Security Enhancer PRO از تکنیک‌های بازنویسی URL و فیلترهای وردپرس برای اعمال تمام عملکردها و ویژگی‌های داخلی استفاده می‌کند. همه چیز به طور خودکار انجام می شود، اصلاً نیازی به دخالت کاربر نیست.

پنهان کردن واقعی فایل ها و افزونه های هسته وردپرس

افزونه مخفی ساز حرفه ای وردپرس نه تنها اجازه می دهد تا آدرس های پیش فرض وردپرس خود را تعییر دهید، بلکه امکان مسدود سازی درخواست های پیشفرض را نیز فراهم میکند. سایر پلاگین های مشابه، فقط Slug ها را تغییر دهید، اما موارد پیش فرض ها همچنان در دسترس هستند، و بدیهی است که سایت شما را به عنوان CMS وردپرس نشان می دهد.

URL های پیش فرض ورود به وردپرس را از wp-admin و wp-login.php به چیزی کاملاً دلخواه تغییر دهید. هیچ‌کس نمی‌داند از کجا باید ورود و هک سایت شما را حدس بزند. کاملا نامرئی!!

افزونه مخفی کننده وردپرس افزونه فارسی WP Hide & Security Enhancer دانلود افزونه WP Hide Pro برای وردپرس افزونه مخفی کننده وردپرس WP Hide & Security Enhancer بهتر شدن امنیت وردپرس با WP Hide & Security Enhancer افزونه مخفی کننده وردپرس WP Hide & Security Enhancer PRO افزونه WP Hide & Security Enhancer PRO افزونه وردپرس WP Hide PRO مخفی کننده وردپرس افزونه وردپرس WP Hide PRO افزونه WP Hide & Security Enhancer PRO فارسی پلاگین وردپرس WP Hide & Security Enhancer PRO افزونه وردپرس WP Hide & Security Enhancer PRO افزونه امنیتی WP Hide PRO افزونه مخفی کننده وردپرس افزونه فارسی WP Hide & Security Enhancer افزونه افزایش امنیت وردپرس افزونه بهبود امنیت وردپرس WP Hide & Security Enhancer پلاگین وردپرس مخفی کننده حرفه ای وردپرس افزونه وردپرس WP Hide PRO مخفی کننده وردپرس افزونه پیشرفته افزایش امنیت وردپرس افزونه وردپرس WP Hide PRO مخفی کننده وردپرس افزونه هایت وردپرس پرو

ویژگی های پلاگین WP Hide & Security Enhancer PRO

هویت وب سایت خود را مخفی کنید تا از هرگونه حمله ای مانند XSS، XSRF، SQL Injection، brute-force و غیره جلوگیری کنید. هکرها نمی توانند از موارد نقض امنیتی در سایت استفاده کنند، زیرا نمی توانند کد آسیب پذیر را پیدا کنند.

عدم نیاز به تغییر در سرور

هیچ فایل و دایرکتوری روی سرور شما تغییر نمی کند، همه چیز به صورت مجازی پردازش می شود! الگوریتم افزونه از تکنیک های بازنویسی URL و فیلترهای وردپرس برای اعمال تمام عملکردها و ویژگی ها استفاده می کند.

مطلب پیشنهادی  افزونه داپلیکیتور پرو duplicator pro پشتیبانی گیری از سایت

سازگاری با تمام قالب و افزونه ها

کدنویسی استاندارد پلاگین سبب شده به خوبی با تمام پلاگین و قالب ها سازگاری کامل داشته باشد و پس از فعال کردن هیچ مشکلی در سایت رخ ندهد.

سازگار با وردپرس شبکه

پشتیبانی از محیط وردپرس شبکه که می توان آن را برای کار در هر راه اندازی سایت (تنظیمات جداگانه برای هر سایت در شبکه) یا به صورت عمومی (تنظیمات سوپرادمین) استفاده کرد.

آدرس ورود سفارشی

همه سایت‌ها بازدیدهایی فیکی را در صفحه ورود توسط ربات‌هایی که تلاش می‌کنند Brute Force را انجام دهند دریافت میکنند. این نیاز به قدرت پردازش بالایی از CPU به دلیل تعداد تلاش دارد که منجر به کاهش چشمگیر سرعت سایت و زمان پاسخ می شود. با مسدود کردن URL ورود پیش‌فرض، ربات‌ها فقط به صفحه خطای کش 404 ضربه می‌زنند، بنابراین هیچ منبعی استفاده نمی‌شود.

سازگار با هر هاست / سرور

تست شده و 100% سازگار با پیکربندی سرور میزبانی مختلف مبتنی بر سیستم عامل لینوکس و ویندوز.

سازگار با Nginx

پشتیبانی کامل از Nginx، LEMP Stack. موتور جستجوهای بازنویسی پیشرفته گنجانده شده است که کارآمدترین و سبک ترین داده های بازنویسی را ارائه می دهد.

استقرار بازنویسی خودکار / دستی

داده های بازنویسی به طور خودکار با استفاده از Apache و IIS روی سرور مستقر می شوند. اگر این امکان پذیر نیست، یک راهنمای رابط کاربری گرافیکی در طول فرآیند نیز برای تنظیم در اختیار شماست. در صورت نیاز، به‌روزرسانی‌های بازنویسی خودکار را می‌توان برای انجام به‌روزرسانی دستی خاموش کرد.

مسدود کردن و بازنویسی مسیرهای پیش‌فرض

این افزونه به تغییر URL های پیش فرض وردپرس شما کمک می کند، اما مسیرهای پیش فرض ها را نیز پنهان/مسدود می کند! همه پلاگین های مشابه دیگر، فقط Slugs را تغییر دهند!

سفارشی سازی URL پلاگین

مسیر پوشه و هر URL خاص را برای یک افزونه جداگانه با گزینه مسدود کردن همه پیش‌فرض‌ها تنظیم کنید.

پاکسازی متا

پاکسازی متا HTML برای Meta Generator، wlwmanifest، feed_links، rsd_link، adjacent_posts_rel، لینک پروفایل، کنونیکال لینک و موارد دیگر.

تغییر WP Ajax calls

استفاده پیش فرض run-ajax.php را تغییر دهید و موارد پیش فرض را مسدود کنید.

درون ریزی و برون ریزی تنظیمات

تنظیمات زیادی در پلاگین وجود دارد و کار دشواریست که در هر کدام از سایت هایتا جداگانه موارد را انجام دهید. به کمک این بخش میتوانید تنظیمات یکی از سایت هایتان را به راحتی در سایت جدید درون ریزی کنید.

سازگاری با PHP mod_rewrite و web.config

یکپارچه سازی یکپارچه با افزونه های PHP mod_rewrite یا IIS web.config برای ایجاد تغییرات سریع و کارآمد URL.

مطلب پیشنهادی  افزونه Blog Designer PRO طراحی بلاگ حرفه ای برای وردپرس

تغییر پوشه های پیشفرض وردپرس

دایرکتوری های سفارشی وردپرس ایجاد کنید که جایگزین wp-content، wp-include، wp-admin شوند. همه چیز به صورت مجازی تغییر میکنند، هیچ پوشه واقعی روی سرور تغییر نمی کند.

مخفی سازی قالب

برای جلوگیری از نمایش نام قالب، نسخه، نویسنده و غیره، همه ارجاعات به قالب یا چایلد تم را مخفی کنید.

پاکسازی HTML

پاک کردن نظرات HTML تولید شده توسط پلاگین ها و قالب، کلاس های تولید خودکار هسته وردپرس مانند page-template-x، format-x، wp-image-x، و غیره برای body، پست، تصاویر و غیره

پردازش اطلاعات ارسالی با جایگزین ها

هر چیزی را در سایت خود جایگزین کنید، داخل HTML و assets های سایت (CSS، متغیرهای جاوا اسکریپت)

پاکسازی هدرها

هدرها را از پاسخ های سرور حذف کنید که شامل X-Powered-By، X-Pingback و غیره است.

کنترل XML-RPC API

کنترل کامل بر روی XML-RPC API با تغییر مسیر و مسدود کردن مسیر پیش فرض (مسیر xml-rpc.php، غیرفعال کردن احراز هویت XML-RPC، حذف پینگ بک).

کنترل API JSON REST

کنترل کامل بر کنترل JSON REST V1 و V2 API با غیرفعال کردن و مسدود کردن URL پیش‌فرض. خروجی تگ پیوند REST API را در هدر صفحه غیرفعال کنید، نقطه پایانی JSON REST WP RSD را غیرفعال کنید،

گزینه های پیشرفته CSS

کنترل کامل بر داده های CSS و موارد مرتبط (کلاس های Html و شناسه ها) را ارائه می دهد. همه assets و CSS را در یک فایل واحد ترکیب کنید. پردازش برای حذف بخش های کامنت شده، فشرده سازی، جایگزینی کلاس‌ها و شناسه‌های در CSS و HTML.

پردازش جاوا اسکریپت

کنترل کامل بر assets های JS و الحاق کد درون خطی به یک فایل، پاکسازی کد، فشرده سازی، جایگزینی متغیرهای جاوا اسکریپت.

مسدود سازی دسترسی به فایل های اصلی پیش فرض

دسترسی مستقیم به هر یک از فایل های ریشه وردپرس را به عنوان License.txt، wp-load.php، wp-settings.php مسدود کنید.

کنترل خروجی HTML

غیرفعال کردن شکلک، پاکسازی منابع سبک‌ها و اسکریپت‌ها، حذف نسخه از URL، حذف ویژگی ID

دیواره آتش

محافظت نهایی از یک وب سایت با استفاده از راه حل امنیتی فعال. یک لایه حفاظتی اضافه می کند، از رسیدن بدافزارها و بدافزارها به سمت سرور جلوگیری می کند.

CDN

پشتیبانی و رابط اختصاصی را برای ادغام با یک شبکه توزیع محتوا (CDN) فراهم می کند.

نقشه URL های سفارشی

URL های نقشه سفارشی که می توانند جایگزین هر لینک موجود در HTML شوند. این قابلیت همچنین می‌تواند کل مسیرها/دایرکتوری‌های فرعی را دوباره نقشه‌برداری کند.

اختصاصی سازی قالب و افزونه ها

جایگزین سازی متن دلخواه در خروجی نهایی فایل های assets قالب و افزونه ها از جمله افزونه های محبوب Elementor، WPBakery Page Builder جهت تغییر و اختصاصی سازی

سیستم آپدیت خودکار قالب و افزونه وردپرس

به همراه لایسنس نامحدود و قانونی فونت ها

دیجی وردپرس اقدام به تهیه مجوز قانونی و نامحدود فونت‌های محبوب فارسی به ارزش بیش از 2 میلیون تومان کرده است.
لایسنس قانونی فونت‌ها در محصولات باعث عدم ایجاد مشکلات حقوقی در کسب و کار آینده شما خواهد شد.
با خرید هر یک از محصولات دیجی وردپرس، به عنوان هدیه از این لایسنس برای کسب و کار خود بهره‌مند می‌شوید و دیگر نیاز به پرداخت هزینه گزاف و تهیه مجوز قانونی این فونت‌های محبوب نخواهید داشت.

لایسنس نامحدود فونت ایران سنس دیجی وردپرس

نام فونت: ایران سنس
کد لایسنس: 5XT2A9

نوع: نامحدود

لایسنس نامحدود فونت ایران یکان دیجی وردپرس

نام فونت: ایران یکان
کد لایسنس: 975M9X

نوع: نامحدود

اشتراک گذاری

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *