بهترین قالب های رایگان وردپرس – 44 قالب

خانه / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / بهترین قالب های رایگان وردپرس – 44 قالب
wp-theme

بهترین قالب های رایگان وردپرس – 44 قالب

آیا به دنبال قالب های رایگان وردپرس هستید؟ هزاران قالب رایگان و مناسب در وردپرس وجود دارند که ممکن است انتخاب یکی از آنها کار بسیار دشواری باشد و مجبور شوید صدها قالب را تست کنید و دوباره حذف کنید. ما برای شما کار را ساده نموده ایم تا شما بتوانید راحت تر انتخاب نمایید. در این مطلب بهترین قالب های رایگان وردپرس را به شما معرفی خواهم کرد.

معرفی 44 قالب از بهترین قالب های رایگان وردپرس 

اول باید مطمئن شوید که از یک پلتفرم مناسب استفاده میکنید. از آنجایی که در دیجی وردپرس هستید حتما در حال استفاده از پلتفرم وردپرس هستید. باید بدانید که انتخاب درستی داشته اید زیرا وردپرس بسیار گسترده و کاربر پسند است و استفاده از آن کار بسیار ساده ای است.

وردپرس منبع باز است و هزاران قالب و افزونه رایگان را پشتیبانی میکند، با استفاده از وردپرس میتوانید سایت خود را به سرعت گسترش دهید. اگر هنوز وردپرس را برای سایت خود راه اندازی ننموده اید میتوانید به مطلب “راه اندازی یک سایت وردپرس” مراجعه نمایید.

وقتی که سایت خود را با وردپرس راه اندازی نمودید، وقت آن رسیده است که یک قالب مناسب برای سایت خود انتخاب نمایید. اگر انتخاب یک قالب مناسب برای شما به کار دشواری تبدیل شده است میتوانید این مطلب را به طور کامل مطالعه نمایید و انتخابی مناسب داشته باشید.

Bento

bento

Bento یک قالب وردپرس مناسب و چند منظوره است. یک قالب با ویژگی های گسترده. دارای سازگاری با تمام افزونه های صفحه ساز. پس از نصب این قالب به شما از سوی توسعه دهنده توصیه خواهد شد تا یک افزونه صفحه ساز در سایت خود داشته باشید. یک قالب رایگان دارای ویژگی های سفارشی سازی گسترده. به سادگی میتوانید قالب را از طریق سفارشی ساز وردپرس سفارشی سازی نمایید.

Modernize

modernize

به یک قالب کم حجم و مناسب نیاز دارید؟ میتوانید از قالب Modernize استفاده نمایید. این قالب بسیار ساده و کم حجم است و دارای چیدمان دو ستونی است. این قالب بیشتر برای سایت هایی توصیه میشود که مطالب مهمی برای مطالعه دارند، زیرا در این قالب بیشتر به تایپوگرافی اهمیت داده شده و تصاویر شاخص در این قالب جلوه زیبایی دارند.

Nisarg

nisarg

Nisarg یک قالب زیبا و رایگان است و دارای چیدمان بسیار مناسبی است. این قالب دارای قابلیت استفاده از تصاویر هدر تمام عرض است و از تصاویر پس زمینه و رنگ های سفارشی پشتیبانی میکند. با استفاده از سفارشی ساز وردپرس میتوانید به سادگی تمام عناصر قالب را سفارشی سازی نمایید. این قالب از انواع پست های سفارشی مانند، ویدئو، گالری، صدا، گفتگو، و… پشتیبانی میکند.

Hueman

hueman

Hueman یکی از قالب های محبوب و رایگان وردپرس است. این قالب دارای چیدمان چند ستونی است و برای سایت های مجله ای بسیار مناسب به نظر می آید. این قالب از هدر های سفارشی، چیدمان دو ستونی، چیدمان تمام عرض، و سفارشی سازی های دیگر کاملا پشتیبانی میکند.

Juno

juno

Juno یک قالب رایگان با ظاهر هوشمندانه است. به شما اجازه میدهد تا رنگ ها و فونت ها را سفارشی سازی نمایید. Juno دارای ویژگی هایی مانند اسلایدر، استایل بنایی، طراحی ریسپانسیو، و محیط های چندگانه برای ابزارک ها است. این قالب از افزونه ووکامرس نیز پشتیبانی میکند.

Peaceful

peaceful

Peaceful یک قالب کم حجم دارای چیدمان تک ستونی و تصویر هدر بزرگ است، و تصاویر شاخص در آن جلوه زیبایی دارند. راه اندازی این قالب کار بسیار ساده ای است و در تمام دستگاه ها زیبا به نظر میرسد.

Ajaira

ajaira

Ajaira یک قالب رایگان و ساده برای وردپرس است. این قالب کم حجم است و توجه زیادی در آن به تایپوگرافی و تصاویر شاخص شده است. این قالب دارای منوی هدر شبکه های اجتماعی، نوار جستجو، تصویر زمینه سفارشی، هدر سفارشی، و ویژگی های سفارشی سازی مناسبی است.

Wisteria

wisteria

Wisteria یک قالب ساده و رایگان است که بر روی تایپوگرافی و محتوا توجه زیادی دارد. این قالب دارای ویژگی هایی مانند استفاده از تصویر پس زمینه سفارشی، رنگ های سفارشی، هدر سفارشی است. Wisteria دارای یک منو و صفحه خانگی زیبا است که خلاصه مطالب شما و تصاویر شاخص را نمایش میدهد.

Ribosome

ribosome

Ribosome یک قالب رایگان مخصوص سایت های مجله ای است. این قالب وردپرس مجله خبری دارای هدر سفارشی و رنگ های بسیار متنوعی است. Ribosome دارای چیدمان دو ستونی است و یک سایدبار در سمت راست دارد، دارای 6 نوع فونت گوگل متفاوت است، تصاویر شاخص را به صورت گوشه گرد نمایش میدهد که جلوه زیبایی را به قالب بخشیده است، دارای دو محیط ابزارک در ابتدا و انتهای پست است. این قالب برای نمایش تبلیغات و پست های مرتبط بسیار مناسب است.

مطلب پیشنهادی  دانلود رایگان قالب شرکتی Ultimate+ فیلم اموزشی

Poseidon

poseidon

Poseidon یک قالب رایگان و چند منظوره و دارای یک چیدمان عجیب و زیبا است، دارای سایدبار تمام عرض میباشد، با استفاده از ابزارک ها میتوانید صفحه خانگی را به صفحه ای بسیار چشم نواز تبدیل نمایید.

SiteOrigin Unwind

unwind

SiteOrigin Unwind یک قالب چند منظوره وردپرس رایگان با پشتیبانی کامل از ووکامرس است. این قالب دارای حجم بسیار پایینی است که سرعت مناسبی را به سایت شما میبخشد. این قالب دارای قابلیت سفارشی سازی مناسبی است و با استفاده از افزونه صفحه ساز SiteOrigin میتوانید این قابلت را به نهایت خود برسانید. این قالب دارای چیدمان های چندگانه، هدر سفارشی، تصویر و رنگ پس زمینه سفارشی است.

Hemingway

hemingway

Hemingway یک قالب ساده، دارای چیدمان دو ستونی، تصویر هدر تمام عرض و افکت های زیبا است. این قالب از رنگ های متنوع، لوگوی سفارشی، ابزارک های سفارشی، و بسیاری از قابلیت های دیگر پشتیبانی میکند.

Maxwell

maxwell

Maxwell سک قالب کم حجم و هوشمندانه است که برای سایت های مجله ای طراحی شده است. چیدمان و تایپوگرافی زیبا جلوه ای چشم نواز به این قالب بخشیده است و قابلیت استفاده از اسلایدر و پست های سفارشی این قالب را به قالبی مناسب تبدیل کرده است.

Hit

hit

Hit یک قالب مینیمالیستی و کم حجم است. از هدر تمام عرض و چیدمان دو ستونی پشتیبانی میکند. این قالب برای مطالعه و نمایش تصاویر بسیار مناسب است.

Writee

writee

Writee یک قالب رایگان و مناسب برای سایت های شخصی، سفر، و ماجراجویی است. دارای یک اسلایدر بزرگ در بالای سایت است که تصاویر شاخص پست ها را نمایش میدهد. این قالب دارای ابزارک های سفارشی و سایر قابلیت های مناسب دیگر است.

Libretto

libretto

Libretto یک قالب زیبا برای وبلاگ ها است و طراحی شده تا متن های طولانی، داستان ها، شعر ها، و… را نمایش دهد. دارای تایپوگرافی زیبا و طیف رنگ های مناسبی است.

 

Verbosa

verbosa

Verbosa یک قالب هوشمندانه و بسیار زیبا است، با وجود سادگی که این قالب دارد بسیار زیبا به نظر میرسد.محتوای شما را در بخش بخش وسط سایت نمایش میدهد و از یک چیدمان سه ستونی استفاده میکند.

Flat

flat

Flat یک قالب وردپرس مدرن و دو ستونی است که یک سایدبار زیبا در سمت چپ این قالب وجود دارد. این قالب از تصاویر شاخص بزگ، لوگوی سفارشی،  تصویر زمینه سفارشی پشتیبانی میکند. این قالب کاملا انعطاف پذیر است و گزینه های زیادی برای سفارشی سازی دارد.

Lovecraft

lovecraft

Lovecraft یک قالب ساده و رایگان برای وبلاگ ها است. از هدر تمام عرض پشتیبانی میکند و در کل یک قالب زیبا به نظر میرسد.

Baskerville

baskerville

Baskerville یک قالب مدرن مخصوص وبلاگ ها است دارای یک تویر هدر تمام عرض است که به قالب ظاهری حرفه ای بخشیده است، پست ها را در یک چیدمان شبکه ای در صفحه اصلی نمایش میدهد و این ویژگی ها در کل آن را به قالبی برای وبلاگ های حرفه ای تبدیل نموده اند.

Sanse

sanse

به دنبال یک قالب سریع و ساده هستید؟ حتما از Sanse استفاده کنید. این یک قالب رایگان است که از تصاویر شاخص پشتیبانی نمی کند و صفحه اصلی این قالب پست ها را در یک چیدمان شبکه ای همراه با خلاصه هایشان نمایش میدهد و دارای 3 محیط برای نمایش ابزارک ها است.

Magnus

magnus

Magnus یک قالب رایگان مخصوص به افرادی است که از تصاویر زیادی در سایت خود استفاده میکنند. تصاویر شاخص در صفحات پست ها به صورت یک هدر تمام عرض نمایش داده میشوند و در کل این سایت میتواند گزینه خوبی برای عکاس ها باشد زیرا تمام تمرکز و قدرت این سایت بر روی تصاویر است.

Fashionistas

fashionistas

Fashionistas یک قالب برای مد و نمایش لباس است. این قالب تایپوگرافی زیبایی دارد و تصاویر شاخص را بسیار زیبا نمایش میدهد و میتواند طرفداران مد و طراحی لباس را راضی نگه دارد.

Admiral

admiral

Admiral یک قالب مجله ای است که برای سایت های ورزشی، مجله ای، و خبری بسیار مناسب به نظر می آید. دارای چیدمان 3 ستونی است و در هر دو طرف قالب دو سایدبار وجود دارد و تصاویر شاخص پست ها را در اسلایدر نمایش میدهد.

Coral Dark

coraldark

اگر به دنبال یک قالب با پس زمینه تاریک هستید میتوانید از قالب  Coral Dark استفاده نمایید. این قالب دارای نمای دو ستونی و یک ستونی است و یک اسلایدر داخلی دارد. با استفاده از این قالب میتوانید فونت ها، و رنگ ها را نیز سفارشی سازی کنید.

Barletta

barletta

Barletta یک قالب کم حجم و هوشمندانه برای وبلاگ ها است. این قالب برای سایت های فشن، مسافرت، و شخصی طراحی شده است. تمرکز این قالب بر روی نمایش بهتر تصاویر است. دارای نمای دو ستونی همراه با سایدبار در سمت چپ قالب است. از هدر های سفارشی، تصاویر پس زمینه، و اسلایدر در صفحه اصلی پشتیبانی میکند.

Revive

revive

Revive یک قالب رایگان و زیبا است. این قالب مخصوص سایت های مجله ای است. از تصاویر هدر بزرگ پشتیبانی میکند و پست ها در این قالب با نمای شبکه ای نمایش داده می شوند. این قالب به صورت کامل از Font Awesome پشتیبانی میکند.

مطلب پیشنهادی  دانلود قالب وردپرس شرکتی Aducate + فیلم آموزش

Hiero

hiero

Hiero یک قالب رایگان با استایل مجله ای است. از نمای دو ستونی استفاده میکند و آخرین پست های شما را همراه با خلاصه مطلب و تصاویر شاخص نمایش میدهد.

Zeal

zeal

Zeal یک قالب مخصوص وبلاگ برای افراد خلاق است، دارای افکت های چشم نواز و فیلتر رنگی بسیار زیبا است. از پست های سفارشی، و رنگ های سفارشی پشتیبانی میکند و دارای محیط  های چندگانه برای نمایش ابزارک ها است.

Tracks

tracks

Tracks یک قالب عجیب و زیبا برای سایت های شخصی، مجله ای، عکاسی است. میتوانید لوگوی سفارشی خود را در قالب قرار دهید و از آیکون های شبکه های اجتماعی استفاده کنید. این قالب دارای، نوار جستجو، محیط های ابزارک، و تایپوگرافی مناسب است. صفحه خانگی این قالب پست ها را در نمای شبکه ای همراه با تصاویر شاخص نمایش میدهد.

Extant

extant

Extant یک قالب کم حجم است که مخصوص عکاس ها و هنرمندان طراحی شده است. این یقالب وردپرس عکاسی دارای سایدبار نیست و نمیتوان در آن از ویجت ها استفاده نمود. در صفحه خانگی نیز، پست ها همراه با تصاویر شاخص و عنوان خود نمایش داده میشوند.

Scratchpad

scratchpad

Scratchpad یک قالب زیبا همراه با رنگ های جذاب است. این قالب از دسته ای از الگو ها، نقاشی ها، و استایل ها برای ایجاد نمایی زیبا استفاده نموده است. این قالب از پست های سفارشی پشتیبانی میکند و آنها را به بهترین نحو ممکن نمایش میدهد. این قالب یک سایدبار در سمت راست دارد و یک سایدبار دیگر نیز در پایین صفحه دارد.

The Columnist

thecolumnist

The columnist یک قالب مخصوص وبلاگ ها است که دارای نما های مختلفی برای صفحه اصلی، آرشیو ها، صفحات تکی، BBPress، و BuddyPress  می باشد. این قالب دارای 4 طیف رنگ مختلف است و کاملا ریسپانسیو میباشد.

Satori

satori

Satori یک قالب رایگان، دارای قدرت سفارشی سازی بالایی میباشد و برای سایت های شخصی طراحی شده است. دارای هدر تمام عرض است و از ووکامرس کاملا پشتیبانی میکند، دارای محیط های زیادی برای استفاده از ابزارک ها بوده و از پست های سفارشی نیز پشتیبانی میکند.

Nitro

 

Nitro یک قالب با قابلیت شخصی سازی بسیار بالا است. این قالب دارای یکک صفحه اصلی بسیار زیبا است و یک اسلایدر در بالای صفحه اصلی قرار میگیرد. با وجود محیط های چندگانه برای ابزارک ها دیگر کمبود مکان برای استفاده از ابزارک ها نخواهید داشت.

WriterBlog

writerblog

WriterBlog یک قالب ساده است که دارای یک نمای کلاسیک می باشد. دارای چیدمان دو ستونی همراه با یک سایدبار در سمت راست صفحه است. از هدر های سفارشی تمام عرض پشتیبانی میکند و از قابلیت های سفارشی سازی مناسبی برخوردار است.

Illdy

illdy

Illdy یک قالب چند منظوره است که برای سایت های کسب و کاز، شخصی، مجله ای بسیار مناسب است. این قالب کاملا ریسپانسیو طراحی شده است و قابلیت های سفارشی سازی مناسبی دارد.

Tecblogger

tecblogger

Tecblogger یک قالب وردپرس وبلاگی ساده برای وبلاگ ها است. از ظاهرش مشخص است که یک قالب کلاسیک همراه با بخش محتوا و یک سایدبار است. این قالب از هدر های سفارشی و تصاویر پس زمینه سفارشی نیز پشتیبانی میکند.

MadHat

madhat

MadHat یک قالب چند منظوره کاملا واکنشگرا و ریسپانسیو است که دارای دو نمای سیاه و سفید است و این دو نما را میتوان به سادگی سفارشی سازی نمود. آیکون های Awesome Font را پشتیبانی میکند و میتوانید قالب را به سادگی سفارشی سازی نمایید.

Garfunkel

garfunkel

Garfunkel یک قالب زیبا دارای چیدمان شبکه ای است. از هدر های سفارشی، تصاویر پس زمینه سفارشی، پست های سفارشی، ویجت های سفارشی، و آیکون های شبکه های اجتماعی پشتیبانی میکند.

Author

author

Author یک قالب وبلاگ بسیار زیبا برای نویسنده ها است. دارای نمای دو ستونی همراه با یک سایدبار است، و از رنگ های سفارشی، تصویر پس زمینه، پست های سفارشی پشتیبانی میکند و دارای سرعت بسیار مناسبی است.

Tempo

tempo

Tempo یک قالب مدرن برای بلاگ ها است که برای سایت های کسب و کار میتواند مناسب باشد. دارای تایپو گرافی مناسبی است و چیدمان مناسبی دارد. از لوگوی سفارشی، رنگ های سفارشی، تصویر پس زمینه سفارشی، سایدبار چپ و راست، و ویجت های سفارشی پشتیبانی میکند.

Natural Lite

naturallite

Natural lite یک قالب مخصوص وبلاگ است که از تصاویر شاخص با اندازه بزرگ استفاده میکند و از هدر و تصویر پس زمینه سفارشی پشتیبانی میکند. از چیدمان های چند ستونی بهره میبرد و دارای گزینه های سفارشی سازی بسیار مناسبی است.

Ignite

ignite

Ignite یک قالب زیبا است که نمایی کلاسیک دارد، دارای چیدمان دو ستونی است. از تصاویر شاخص متوسط استفاده می نماید و پست ها را همراه با عنوان در صفحه اصلی نمایش میدهد. دارای تاپوگرافی مناسبی است و میتواند تجربه مطالعه بسیار مناسبی را برای بازدید کنندگان به ارمغان آورد.

در این مطلب سعی نمودیم که بهترین قالب های رایگان وردپرس را به شما عزیزان معرفی نماییم. امیدواریم که از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.

اشتراک گذاری

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *