دانلود رایگان قالب وبلاگی arcade + فیلم اموزشی

خانه / وردپرس / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / دانلود رایگان قالب وبلاگی arcade + فیلم اموزشی

دانلود رایگان قالب وبلاگی arcade + فیلم اموزشی

قالب وردپرس وبلاگی arcade مناسب برای ساخت انواع سایت های وبلاگی و شخصی می باشد و با ساختار بهینه و طراحی جذاب و کاربر پسند خود به خوبی می تواند به شما برای ساختن سایت وبلاگی کمک کند.بعد از ساخت یک برگه و انتخاب قالب post block در قسمت ویژگی های برگه این برگه را به عنوان صفحه اصلی سایت انتخاب کنید تا بتوانید سایتی مشابه دمو بسازید.البته می توانید از فایل های درون ریزی را نیز با فایل قالب دانلود کرده و از انها نیز استفاده کنید.فیلم اموزشی کار با قالب را نیز به رایگان برای شما قرار داده ایم تا بیشتر با امکانات ان اشنا شوید.

دانلود قالب رایگان وبلاگی arcade

قالب وردپرس arcade امکانات بسیار مناسب و در عین حال باکاربری اسان و ساده ای دارد که باعث می شود که همه افراد مبتدی یا حرفه ای در کار با ان مشکلی نداشته باشند . با استفاده از این قالب دیگر نیازی نخواهید داشت که که برای ساخت وبلاگ خود از سایت های وبلاگ ساز استفاده کنید .سایت هایی که که در انها مجبور خواهید بود که فرم های ثابت و غیرقابل انعطاف را تحمل کنید و دسترسی محدودی که در این نوع سیستم ها دارید باعث شود نتوانید انطور که شایسته است و مد نظر شماست وبلاگی برای خود ایجاد کنید. در حالی که این قالب رایگان تمام امکانات لازم ساخت وبلاگ را برای شما فراهم می کند و باطراحی خاص و مدرن خود به بهتر دیده شدن وبلاگ شما و جذب مخلاطب بسیار کمک می کند.

قالب رایگان وردپرس
تنظیمات سربرگ و هدر

تنظیمات سربرگ و هدر

در قسمت تنظیمات تصویر سربرگ این قالب می توانید یک تصویر برای سربرگ سایت خود انتخاب کنید.این تصویر در بالای تمام صفحات سایت شما نشان داده می شود. ودر قسمت هویت سایت برای ان می توانید عنوان اصلی سایت خود, توضیحاتی برای معرفی , یک ایکون دلخواه انتخاب کنید که بر روی این سربرگ نشان داده شود.همچنین توسط فیلد های مربوط به شعاع قوس صفحه اصلی و دیگر صفحات می توانید افکتی جالب و جذاب به عنوان سایت خود بدهید و ان را زیباتر کنید.

مطلب پیشنهادی  قالب وبلاگی وردپرس rokophoto + فیلم آموزشی
قالب رایگان وردپرس
ابزارک اختصاصی قالب

ابزارک اختصاصی قالب

از جمله امکانات فوق العاده ای که می توان به ان اشاره کرد ابزارک اختصاصی پوسته arcade می باشد.شما می توانید در ناحیه ابزارکی “صفحه اصلی منطقه بالا” این ابزارک را استفاده کنید.این ابزارک دارای فیلدهای مربوط به انتخاب عنوان , ایکون دلخواه , قراردادن لینک دلخواه , انتخاب متن و رنگ لینک و همینطور قسمتی برای قرار دادن متن و و توضیحات می باشد .نکته جالب در استفاده از این ابزارک , امکان اضافه کردن تعداد نامحدودی از این ابزارک به صورت متوالی به ناحیه ابزارکی ذکرشده می باشد که این کار می توانید به تعداد دلخواه ستون ها و ناحیه های متنی ایکون دار را در صفحه اصلی ایجا کنید و محتوی های مورد نشر خود را در اینستون ها قرار بدهید و به قسمت هایی که از سایت که لازم است نیز لینک بدهید.

قالب رایگان وردپرس
طراحی ساده با تصویر شاخص

طراحی ساده با تصویر شاخص

این قالب رایگان وردپرس کار را برای شما بسیار راحت می کند.یعنی کافی است شما فقط نوشته های خود را به فرم ساده ایجاد کرده و برای ان ها تصویر شاخص قرار بدهید.جدیدترین نوشته ها به ترتیب تاریج ایجاد به فرم زیبایی در صفحه اصلی به همراه تصویر شاخص نمایش دادمی شوندو توسط این امکان به خوبی می توانید فقط با استفاده از نوشته ها یک طراحی زیبا را برای قسمت نوشته ها در صفحه اصلی سایت وبلاگی خود ایجاد کنید.

قالب رایگان وردپرس
قسمت وبلاگ

قسمت وبلاگ

در صورتی که تمایل دارید مطالب سایت وبلاگی شما به فرم پیشفرض وبلاگ نشان داده شود.این امکان نیز در تم arcade وجود دارد مشابه دمو می توانید برگه ای به سبک وبلاگ ایجاد کنید که دارای ستون کناری باشد و نوشته های شما در ان پشت سرهم قرار بگیرند.همچنین شما می توانید به دلخواه خود انتخاب کنید که نوشته ها و برگه های شما ستون کناری راست داشته باشند یا ستون کناری چپ و هر زمان که دوست داشتید می توانید ان را تغییر بدهید.

مطلب پیشنهادی  قالب وردپرس وبلاگی parabolaa + فیلم آموزش
قالب رایگان وردپرس
تنظیم اطلاعات نوشته

تنظیم اطلاعات نوشته

در تنظیمات سفارشی سازی تم arcade می توانید با زدن تیک مربوط به هرکدام از گزینه های نمایش نویسنده, تاریخ , دسته بندی و نظرات , نمایش انها در قسمت نوشته ها چه در صفحه اصلی و چه در دیگر صفحه های مربوط به برگه و نوشته ها فعال کنید و در صورتی که نمی خواهد یکی از این ویژگی ها قابل نمایش باشد می توانید تیک ان را بردارید و ان را غیر فعال کنید.

قالب رایگان وردپرس
رنگ و تصویر پس زمینه

رنگ و تصویر پس زمینه

شما می توانید در قسمت تصویر پس زمینه , یک تصویر به عنوان پس زمینه تمام صفحات انتخاب کنیدو یا درصورتی که تمایل ندارید از تصویر پس زمینه استفاده کنید , با استفاده از تنظیمات مربوط به رنگ پس زمینه , رنگ کلی سایت وبلاگی خود را تغییر داده و مطابق سلیقه و فضای کاری خود انتخاب کنید. همچنین در این قالب تنظیم و انتخاب عرض صفحه و نسبت عرض ناحیه محتوی به عرض خود صفحه قابل سفارشی سازی و تغییر است و می توانی ان را مطابق سلیقه خود تنظیم کنید.

ویژگی های کلیدی و شاخص قالب وردپرس وبلاگی arcade

 • زیبایی و بهینه بودن طراحی
 • رنگ و تصویر پس زمینه
 • تنظیم اطلاعات نوشته
 • قسمت وبلاگ
 • طراحی ساده با تصویر شاخص
 • ابزارک اختصاصی قالب
 • تنظیمات سربرگ و هدر
 • و…

پیشنمایش قالب آرکده

فیلم آموزش کار با قالب

دانلود فایل قالب + فایل های درون ریزی

 

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.