افزونه خبرنامه فارسی وردپرس mailpoet newslettrs

خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / افزونه خبرنامه فارسی وردپرس mailpoet newslettrs
خبرنامه فارسی وردپرس

افزونه خبرنامه فارسی وردپرس mailpoet newslettrs

همه ما وردپرس کاران و دوستداران وردپرس به خوبی میدانیم یکی از راه های محبوب و تاثیر گذار در جهت اطلاع رسانی از فعالیت های سایت به کاربران بهره مندی از خبرنامه و استفاده از آن در سایت می باشد در واقع برای آنکه کاربران خود را از اتفاقات جدید سایت خود با خبر کنید می توانید از ایمیل های خبر نامه استفاده کنید لازم به ذکر است که تعداد زیاد ارسال خبرنامه به کاربران ممکن است موجب ناراحتی و نا رضایتی آنها شود همچنین زمان ارسال خبرنامه ها نیز بسیار مهم است که این زما در سایت های مختلف ، متفاوت می باشد . برای انجام این کار افزونه های بسیاری در وردپرس وجود دارند ولی MailPoet Newsletters یکی از افزونه های خبرنامه فارسی حرفه ای می باشد و دارای پنل تنظیمات بسیارساده  و خوب و کارآمد است . این افزونه با ویژگی هایی که دارد نسبت به افزونه های دیگر دارای اعتبار و اهمیت بسیاری است .

خبرنامه برای این استفاده میشود که کاربران را از اخبار جدید و یا مطالب جدید در وب سایت مطلع سازیم به طوری که در هنگام بروز رسانی وب سایت یک ایمیل برای ایشنا ارسال میشود که حاوی اطلاعات مطلب جدید و یا بروزرسانی جدید می باشد.

خبرنامه میتواند به صورت ایمیلی و یا پیامکی باشد و در نوع جدید آن به صورت پوش اطلاع رسانی و یا نوتکیفیشون می باشد که پس از عضویت برای  کاربر در مرورگر یک پیغام جدید مانند پیام های جدید تلگرام در نسخه دسکتاپ یک پیغام جدیدبرای کاربر ظاهر می شود . البته معمول ترین روش برای خبرنامه استفاده از ایمیل می باشد به دلیل اینکه این روش هم به صورت رایگان و فراگیر در اختیار همه وجود دارد به همین دلیل ما نیز در آموزش وردپرس برای شما ایجاد سرویس خبرنامه ایمیلی را آموزش میدهیم . اهمیت وجود یک سیستم خبرنامه بارز و آنقدر پر اهمیت است که سرویس دهی های مختلف و زیادی به کاربران خود امکان مدیریت خبرنامه را منیدهند ماننر فید برنر و یا سدویس های خبرنامه ای که با جستجو در گوگل متوحه خواهید شد .

افزونه خبرنامه فارسی وردپرس MailPoet Newsletters

این افزونه به طور کلی بیش از ۴۰۰۰۰۰ بار نصب و فعال سازی شده است این تعداد نشان دهنده این مورد است که این افزونه دارای اعتبار و محبوبیت بسیاری است و تعداد کاربرانی که از آن استفاده و یا رضایت دارند کم نیست . شما برای دست یافتن به این افزونه تنها کافی است وارد قسمت مخزن افزونه های وردپرس شوید و به راحتی به خود افزونه و آدیت های ان که به طور منظم انجام می شود ، دسترسی خواهید داشت .

مطلب پیشنهادی  افزونه اسلایدر تصاویر وردپرس با meta slider

این افزونه خبرنامه فارسی وردپرس در هر آبدیت خود یک نسخه جدید ارائه میدهد که میتوانید هر کدام را که میخواهید نصب کنید و لزوما اخرین نسخه برای شما نصب نمیشود . در صورت جستجو در مخزن وردپرس میتوانید متوجه این نکته مهم شوید.

نکته ی مهمی که در اینجا وجود دارد ، این مورد است که نام این افزونه از اخرین آپدیت به نام MailPoet 2 تغیی ر کرده است .

امکانات و قابلیت های افزونه  MailPoet Newsletters

 1. دارای ویرایشگر دراگ & دراپی خبرنامه
 2. امکان ارسال نوشته های جدید به صورت کاملا خودکار
 3. امکان پاسخگویی خودکار “ارسال ایمیل پس از سه روز به مشترک جدید خبرنامه”
 4. امکان ارسال ایمیل
 5. برخورداری از درون ریزی فهرست مشترکین با دو کلیک
 6. طراحی فرم های عضویت
 7. اطلاع از وضیعیت های مختلف خبرنامه
 8. دارای ۷۰ پوسته جدید و زیبا
 9. ارسال خبرنامه برای ۲۰۰۰ نفر
 10. کاملا فارسی

نحوه ی کار کرد با این افزونه

این افزونه در دو نسخه رایگان و حرفه ای ارائه می شود در دو نسخه ای که برای شما اماده شده میتوانیدتمامی قابلیت های یک خبرنامه حرفه ای را داشته باشید و تفاوت آن در سرور های خود افزونه برای ارسال ایمیل و بدون محدودیت می باشد شما در نسخه رایگان محدودیت ۲۰۰۰ نفری در لیست خبرنامه خود دارید.

افزونه را از مخزن وردپرس یافته و نصب و فعال سازی کنید . بعد از فعال سازی در قسمت پیشخوان وردپرس سایت شما آیتم و یا آیکون جدیدی با نام افزونه افزوده شده است . زمانی که بر روی این آیتم کلیک می کنید ، خواهید دید که این افزونه دارای چند زیر منو می باشد . یکی از این زیر منو ها تنظیمات افزونه است که دارای ۶ تب می باشد .

MailPoet Newsletters

 • پایه : شما در این تب می توانید تنظیمات پایه و ابتدایی یا اولیه را انجام دهید .
 • فرم ها : شما با این تب میتوانید فرم های مختلفی را برای گرفتن ایمیل از کاربران بسازید .
 • تاییدیه ثبت نام : یکی دیگر از تب های بخش تنظیمات این پلاگین ، این بخش است که با استفاده از آن می توان تنظیمات ایمیل ارسالی برای تایید ایمیل کاربران پس از ثبت نام را انجام داد .
 • ارسال با… : در این بخش تنظیمات سرور ایمیل را انجام دهید .
 • پیشرفته : تنظیمات پیشرفته مانند تعیین دسترسی نقش های کاربری به خبرنامه ها در این بخش انجام دهید .
 • افزونه ها : در این بخش افزونه ها یا پلاگین هایی که با این افزونه سازگار هستند را مشاهده می کنید .
مطلب پیشنهادی  خطای Remove Render-Blocking JavaScript و نحوه رفع آن

زیر منوی دیگر خبرنامه می باشد . زمانی که وارد این قسمت می شوید خبرنامه ای با عنوان راهنمای ۵ دقیقه ای کاربر را مشاهده می کنید .

برای آنکه بتوانید ظاهر کلی خبرنامه را مشاهده فرمایید کافی است بر روی پیش نمایش آن کلیک کنید . با کلیک بر روی گزینه ی ویرایش می توان محتوای آن را تغییر داده و خبرنامه خود را ایجاد کرد .

با استفاده از این افزونه وردپرس شما می‌توانید فرم های مختلفی برای انواع خبرنامه ها نیز طراحی کنید مثلا یک فرم مخصوص خبرنامه ای که فقط مطالب جدید را ارسال میکنم و یا فرمی که میتوانید در قسمت نظرات قرار دهید و یا به صورت واضح تر شما یک فرم برای عضویت در خبرنامه ای قرار میدهید که قرار است جشنواره ها و آخرین تخفیفات را برای کاربران عضو ارسال کند .

برای ساخت چنین خبرنا مه ای کافیست فرم مربوط را ساخته و از واربرانتان بخواهید عضو آن فرم شکند و هر هفته یا پس از هر جشنواره برای آنها ایمیلی ارسال کنید .

راه حلی دیگر برای آنکه بتوان بدون ایجاد فرم های مختلف برای کاربران ارسال کرد نیز وجود دارد و آن بخش بندی و گروه بندی کاربران و مخاطبان خبرنامه است به این صورت که با استفاده از قابلیت این افزونه برای گروع بندی میتوان یک گروه مربوط به دریافت آخرین مطالب در نظر گرفت و یک گروه کاربری برای دریافت آخرین جشنواره ها . دو گروه کاربری در وب سایت شما به این موضوع است که اگر درون بک گروه خربنامه ای لرسال میکنید فقط مربوز به سان گروه میایشد .

از قابلیت دیگر این افزونه انعطاف پذیری آن میتوان یاد کرد به طوری که برای استفاده از فرم های ایجاد شده به صورت ساده هم از ابزارک و هم کد کوتاه میتوانید استفاده کنید ضمن اینکه میتوانید از کد نیز استفاده کنید و با افزونه دیگر نیز هماهنگی دارد مانند هماهنگی با افزونه های پاپ آپ.

 

 

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (شما اولین نفر باشید!)

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *