قالب وردپرس تجاری talon + فیلم آموزش

خانه / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / قالب وردپرس تجاری talon + فیلم آموزش

قالب وردپرس تجاری talon + فیلم آموزش

قالب تجاری وردپرس talon قالبی فوق العاده زیباست که طراحی جذاب ان و امکانات فوق العاده ان شما را شگفت زده خواهد کرد.این قالب برای ساخت انواع سایت های تجاری , شرکتی و فروشگاهی گزینه ای عالی خواهد بود.ترجمه و فارسی سازی ان را سایت دیجی وردپرس انجام داده و فایل قالب و فایل های درون ریزی دمو را به رایگان برای دانلود در اختیار شما قرار داده است.علاوه بر مشاهده دموی انلاین ان می توانید از توضیحات فیلم اموزشی کار با قالب وردپرس تجاری تالون برای یادگیری تنظیمات مختلف ان بهره بگیرید.

قالب تجاری وردپرس رایگان talon

این قالب وردپرس حرفه ای از انعطاف بسیار بالایی برخودار است و امکانات متنوع و گسترده ای برای ساخت نواحی مختلف محتوایی در اختیار شما قرار می دهید. برای استفاده از این قالب باید دو افزونه اصلی ” Page Builder” و “” Athemes Toolbox را نصب کنید که اولی یک محیط ویرایشگر پیشرفته در برگه های شما ایجاد می کند با استفاده از ان می توانید ردیف ها و ستون های مورد نظر خود را در برگه ایجاد کرده , طراحی دلخواه خود را به هرشکل و فرمی که مدنظر شماست در سایت پیاده سازی کنید.افزونه دومی نیز انواع مختلف ساختارهای محتوایی را در سایت شما ایجاد می کند.

قالب رایگان وردپرس
اسلایدر شیک

اسلایدر شیک

برای ساخت اسلایدر در تم talon باید به قسمت سفارشی سازی رفته و تصویر مورد نظر خود را برای ساخت هر اسلاید اپلود کنید.در صورت تمایل می توانید برای هر اسلاید یک عنوان دلخواه, عبارت توضیحی تعیین کنیدو در صورتی که به استفاده از باتن نیاز داشتید, یک عنوان و لینک برای نمایش باتن روی اسلاید تنظیم کرده و اسلاید خود را به سادگی بسازید.شما می توانید تا 3 اسلاید برای اسلایدر بسازید.

قالب رایگان وردپرس
ابزارک های مختلف محتوا

ابزارک های مختلف محتوا

با استفاده ازابزارک های “متن ” , “دکمه” و ” Imag” به راحتی می تونید یک ناحیه متن و تصویر دوستونه مانند قسمت درباره ما در دمو بسازید.در تنظیمات هرسه ابزارک امکانات تعیین رنگ پس زمینه و یا انتخاب تصویر پس زمینه وجود دارد.همچنین نحوه چینش و ترازبندی و فاصله ابزارک موردنظر را ا اطراف و محتوا را می توانید تغییر دهید. ابزارک ها استایل و کلاس css اعمال کنیدو به ان ها شکل دلخواه خود را اعمال کنید.

مطلب پیشنهادی  دانلود قالب شرکتی accesspress basic + فیلم اموزشی
قالب رایگان وردپرس
نمایش گرافیکی خدمات

نمایش گرافیکی خدمات

ساخت بخش سرویس ها و خدمات در قالب وردپرس رایگان فارسی talon با استفده از ابزارک ” Services ” به راحتی امکان پذیر است. البته شما باید در قسمت ” Services ” که در ستون سمت راست پیشخوان سایت قابل مشاهده است لیستی از سرویس هایی که ارائه می کنید بسازید . سپس با استفاده از ابزارکی که نام بردیم می توانید ان را به زیبایی در چند ستون نمایش دهید.شما می توانید برای ناحیه ای که این ابزارک می سازد عنوان تعیین کنید و برای ان تصویر پس زمینه اپلود کرده و یا رنگ پس زمینه ان را تغییر دهید.

قالب رایگان وردپرس
نمایش مهارت ها و پیشرفت پروژه

نمایش مهارت ها و پیشرفت پروژه

ابزارک “Skills ” با ایجاد نوارهای پیشرفت به شما کمک می کنید تا نمایشی نموداری از میزان مهارت ها و تخصص های خود و یا روند پیشرفت پروژه های درحال انجام خود در سایت ارائه کنید.در تنظیمات ان در قسمت نام مهارت باید باید عنوان مدنظرخود را وارد کنید و سپس در فیلد مقدار با درج یک عددمیزان مهارت و یاپیشرفت پروزه را تعیین کنید.این ابزارک به صورت خودکار برای هرکدام از مهارت هایی که تعیین کرده اید یک نوار پیشرفت می سازد که به تناسب مقداری که برای ان تعیین کرده اید درصدی از نوار پیشرفت زمینه رنگی به خود می گیرد.

قالب رایگان وردپرس
معرفی اعضای تیم

معرفی اعضای تیم

با استفاده از ابزارک “کارمندان” اعضای تیم خود را می توانید در برگه های سایت خود معرفی کنید.ابتدا باید در قسمت “Employees” که در ستون سمت راست پیشخوان سایت قابل دسترسی است برای هرکدام از کارمندان, همکاران و اعضای تیم خود یک برگه بسازید و سپس با استفاده از این ابزارک انها را به شکلی جذاب در صفحه سایت خود نمایش دهید.هنگام ساخت برگه برای هریک از اعضا باید علاوه بر مشخص کردن نام و تخصص و لینک صفحه شبکه های اجتماعی عضو مورد نظر درقسمت تصویر شاخص, عکس او رانیز اپلود کنید.

قالب رایگان وردپرس
ناحیه حقایق

ناحیه حقایق

ابزارک “Facts” برای ارائه تعداد مشتریان, پروژه های انجام شده , موارد مهم و دیگرایتم هایی که در جلب مشتری کاربرد دارند به صورت اماری و عددی مناسب می باشد.در تنظیمات این ابزارک باید برای هرکدام از ایتم های Fact یک نام تعیین کنید و در فیلد مقدار یک عدد برای مشخص کردن تعداد و میزان ایتم وارد کرده و در فیلد ایکون کد ایکونی که مربوط به ایتم موردنظر می باشد را کپی کنید.تا این ناحیه با افکتی جذاب و پویا , مانند انچه که دموی این قالب مشاهده می کنید, ساخته و نمایش داده شود.

مطلب پیشنهادی  قالب شرکتی evisioncorporate وردپرس + فیلم اموزشی
قالب رایگان وردپرس
اسلایدر متن نظرات

اسلایدر متن نظرات

قسمت نظرات مشتریان را می توان با ابزارک “از زبان مشتریان” به صورت اسلایدر متن ایجاد کرد.ابتدا در تنظیمات “Testimonials” باید لیستی از نظرات مشتریان به همراه نام و تصویرانها ساخته شود و سپس با استفاده از ابزارک موردنظر می توان اسلایدر نظرات مشتریان را ایجاد کرد.شما با ترکیب این ابزارک و استفاده از ان به همراه ابزارک های “متن” و “دکمه ” مانند دمو می توانید نواحی دوستونه بسازید و طراحی های چشم نوازی خلق کنید.

قالب رایگان وردپرس
نمایش لوگوی مشتریان

نمایش لوگوی مشتریان

در قالب talon این امکان را خواهید داشتید که با ناحیه ای برای نمایش لوگوی مشتریان بسازید و تجربه و اعتبار خود را در معرض دید قرار بدهید.با استفاده از ابزارک “مشتریان” این کار را می توانید انجام دهید.البته در قسمت “Clients” ابتدا لوگوها را باید اپلود کنید, برای انها عنوان و یا نام قرار دهیدو سپس با استفاده از ابزارک “مشتریان” انها را می توانید در برگه نمایش دهید.تعدا لوگوهایی را که می خواهید نمایش دهید در تنظیمات این ابزارک می توانیدسفارشی سازی کنید و همچنین برای این ناحیه یک عنوان نیز تعیین کنید.

قالب رایگان وردپرس
ناحیه وبلاگی

ناحیه وبلاگی

ابزارک ” Blog” قسمت وبلاگی را در صفحات سایت با استفاده از نوشته های سایت شما ایجاد می کند. در تنظیمات ابزارک علاوه بر امکان انتخاب یک عنوان کلی برای این ناحیه می تئانید تعداد نمایش نوشته را به دلخواه خود تعیین کنید و افزایش و کاهش دهید.البته حتما دقت کنید که نوشته های شما دارای تصویر شاخص باشند.در زیر ستون نوشته ها هم لینکی به صفحه وبلاگ سایت برای مشاهده همه نوشته ها وجود دارد که کاربر می تواند بر روی ان کلیک کند و به صفحه موردنظر برود.

ویژگی های کلیدی قالب وردپرس شرکتی talon

 • ناحیه وبلاگی در صفحه اصلی
 • ناحیه لوگوی مشتریان
 • اسلایدر متنی نظرات مشتریان
 • ناحیه حقایق و امارهای مهم
 • بخش معرفی اعضای تیم
 • نمایش نموداری مهارت و پیشرفت پروژه
 • نمایش گرافیکی خدمات
 • ابزارک های مختلف ایجاد محتوا
 • اسلایدر شیک و جذاب
 • امکان نمایش ویدیو
 • امکان ساخت ردیف ای چند ستونه
 • گالری متفاوت نمونه کارها
 • ابزارک های متن, تصویر و باتن
 • و…

پیشنمایش قالب talon

فیلم اموزش کار با قالب talon – قسمت اول

فیلم اموزش کار با قالب talon – قسمت دوم

دانلود فایل قالب + فایل های درون ریزی

اشتراک گذاری

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

3 دیدگاه

 1. وحید

  سلام
  قسمت سرویس ها رو چطوری تونستید بیارید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

50% تخفیف ویژه افزونه iThemes Security Pro تا 48 ساعت از زمان انتشار فرصت رو از دست ندید! کد تخفیف : ithemes