قالب وردپرس تک صفحه ای zerif-lite + فیلم اموزشی

خانه / قالب وردپرس / قالب رایگان وردپرس فارسی / قالب وردپرس تک صفحه ای zerif-lite + فیلم اموزشی

قالب وردپرس تک صفحه ای zerif-lite + فیلم اموزشی

قالب تک صفحه ای zerif-lite طراحی فوق العاده و زیبایی دارد و برای ساخت انواع سایت های تجاری , شخصی , شرکتی و …مناسب می باشد.صفحه اصلی قالب وردپرس تک صفحه ای  دارای 4 ناحیه ابزارکی اصلی و مجزا درباره ما, ویژگی های اصلی ,نظرات مشتریان و اعضای تیم می باشد که در ان می توانید ابزارک های اختصاصی این پوسته را قرار داده و نواحی موضوعی مختلف را ایجاد کنید. دمو انلاین ان را می توانید مشاهده کنید و با استفاده از فایل های درون ریزی که همراه با فایل قالب دانلود می شوند ساخت سایت خود را سرعت ببخشید.مشاهده فیلم اموزشی نیز می تواند به شما کمک کند.

دانلود قالب وردپرس تک صفحه ای رایگان zerif-lite

در قالب تک صفحه ای zerif-lite طراحی بخش های مختلف دستخوش تغییرشده و از فرم کلاسیک خارج شده است.برای مثال در قسمت فوتر نمایش اطلاعات تماس به صورت ایکون های رنگی و در ستون های با فاصله از یکدیگرمی باشد و همچنین ایکون شبکه های اجتماعی در کنار هم و در یک ستون بارنگ پس زمینه تیره تر از باقی ستون ها نمایش داده می شوند.و یا ساخت قسمت اخرین اخبار در این پوسته بسیار راحت است و ستون های ان به طور اتوماتیک از متن و تصویر شاخص نوشته هایی که ایجاد کرده اید ساخته می شودو شما می توانید برای این ناحیه تنها عنوان و زیر عنوان تعیین کنید.

قالب رایگان وردپرس
تصویر پس زمینه یکتا

تصویر پس زمینه یکتا

امکان بسیار جالبی که در این تم وجود دارد انتخاب یک تصویر پس زمینه کلی برای تمام قسمت های صفحه اصلی می باشد. نمایش تصویر پس زمینه کاملا متفاوت با پوسته های دیگر بوده , به طوری که پس از انتخاب و اپلود عکس در تنظیمات تصویر پس زمینه فقط همین تصویر وتنها در ناحیه هایی که دارای خاصیت تصویر پس زمینه هستند , نمایش داده می شودو نمایش ان از ابتدا تا انتهای صفحه نبوده , بلکه برای هرناحیه تصویر یک بار دیگرتکرار می شود و شما یک تصویر را در چند ناحیه مشاهده خواهید کرد که به نوبه خود روش استفاده خلاقانه و متفاوتی از تصویر پس زمینه را معرفی می کند.

قالب رایگان وردپرس
ناحیه عنوان بزرگ

ناحیه عنوان بزرگ

در طراحی قالب وردپرس تک صفحه ای zerif-lite ناحیه عنوان جایگزین قسمت اسلایدر شده است.یعنی در بالاترین قسمت صفحه اصلی شما یک تصویر پس زمینه با افکتی زیبا را مشاهده می کنید که داخل خود یک عنوان بزرگ و اصلی و دو باتن رنگی دارد.که در تنظیمات قسمت سفارشی سازی می توانید عنوان و همچنین متن و لینک دو باتن را به دلخواه خود تغییر دهید.

مطلب پیشنهادی  دانلود رایگان قالب وبلاگی arcade + فیلم اموزشی
قالب رایگان وردپرس
نمایش متفاوت مهارت ها

نمایش متفاوت مهارت ها

با استفاده از 4 بخش شماره گذاری شده ” Feature” در تنظیمات سفارشی سازی می توانید به معرفی مهارت های خود بپردازید. ارائه نموداری و درصدی مهارت ها در این قسمت به صورت نوار پیشرفت نمی باشد, بلکه به شکل دایره ای و رنگی است که به میزان درصد و مقدار عددی مشخص شده قسمت رنگی دایره تکمیل می شود و برای هرکدام از دوایر یک عنوان و توضیح می توانید درج کنید.نمایش این بخش به صورت سه ستونه می باشد که در یک ستون یک عنوان بزرگ , در یک ستون توضیحات و در ستون اخر نمودارهای دایره ای مربوط به مهارت ها نمایش داده می شود. البته برای قسمت بالای این سه ستون نیز می توانید عنوان و متن توضیحی مجزا نیز تعیین کنید.

قالب رایگان وردپرس
ناحیه لوگوی مشتریان

ناحیه لوگوی مشتریان

قسمت نمایش لوگوی مشتریان را با استفاده از ناحیه ابزارکی “درباره ما ” و ابزارک ” Clients widget” می توانید بسازید.در تنظیمات این ابزارک یک لوگو از مشتری را باید اپلود کنید و در صورت تمایل در کادر مخصوص درج لینک ادرس سایت و یا شبکه ی اجتماعی مربوط به او را کپی کنید.شما به تعداد نامحدود از این ابزارک می توانید به ناحیه” درباره ما” اضافه کنید و به هر تعدادی که مدنظر شماست لوگوی مشتریان خود را در این قسمت نمایش دهید.

قالب رایگان وردپرس
قسمت جذاب سرویس ها

قسمت جذاب سرویس ها

در ناحیه ابزارکی ” Our focus section widgets” می توانید قسمت ویژگی ها وخدمات را ایجاد کنید . البته برای ساخت این قسمت بایداز ابزارک ” Our focus widget” استفاده کنید.شما این امکان را دارید که به تعداد دلخواه از این ابزارک اضافه کرده و هرتعداد دلخواه ستون ویژگی یا سرویس که قصد ارائه به مخاطبانتان را دارید , ایجاد کنید. در تنظیمات این ابزارک می توان یک تصویر را اپلود کرده و یک عنوان و همچنین توضیحات لازم را برای سرویس موردنظر درج کرد.همچنین کادری برای درج لینک وجود دارد که با استفاده از ان تصویر به ادرس دلخواه لینک می شود.

قالب رایگان وردپرس
طراحی متفاوت قسمت نظرات

طراحی متفاوت قسمت نظرات

قسمت نظرات مشتریان از دیگر ناحیه های زیبای این قالب وردپرس تک صفحه ای شیک zerif-lite می باشد که با رنگ پس زمینه ای گرم و روشن فضایی صمیمی و دلچسب در صفحه ایجاد می کند.ساخت این قسمت در ناحیه ابزارکی “Testimonials section widgets” و با استفاده از ابزارک ” Testimonials widget” انجام می شود که در ان می توانیدتصویرمشتری را اپلود کرده و عنوان متن و همچنین لینکی برای ان مشخص کنید. در تنظیمات سفارشی سازی برای این ناحیه ابزارکی امکان انتخاب یک عنوان اصلی و همچنین متنی برای توضیحات وجود دارد.

مطلب پیشنهادی  قالب شرکتی تک صفحه ای parallaxsome + فیلم اموزشی
قالب رایگان وردپرس
ابزارک اعضای تیم

ابزارک اعضای تیم

چهارمین ناحیه ابزارکی مهم در این قالب ” Our team section widgets ” نام دارد که برای ساخت قسمت اعضای تیم از ان استفاده می شود.شما بایدبه تعداد اعضای تیم خود چند بار ابزارک ” Team member widge” را به این قسمت اضافه کنید و در تنظیمات ابزارک نام , تصویر , سمت و توضیحات مورد نیاز را تعیین کرده و فیلد لینک شبکه های اجتماعی را نیز با ادرس های مرتبط پر کنید.خواهید دید که مانند دمو قسمت اعضای تیم با طراحی مدرن و تاثیر گذاری به صورت چند ستونه ایجاد می شود.مانند قسمت قبل برای این ناحیه نیز در تنظیمات سفارشی سازی می توانید عنوان اصلی و متن توضیحی درج کنید.

قالب رایگان وردپرس
نواحی اعلان

نواحی اعلان

در تم zerif-lite دو ناحیه اعلان وجود دارد که اولی در زیر ناحیه ویژگی ها و سرویس ها و دومی در زیر قسمت نظرات مشتریان قابل مشاهده می باشد.و هر دو دارای پس زمینه هایی کاملا رنگی و شاد می باشند و در انها م یتوانید اعلان ها و شعارهای اصلی و مهم سایت خود را قرار داده و با استفاده از تنظیم کادر مخصوص عنوان و لینک , از باتن های این ناحیه برای لینک به قسمت های اصلی و مهم استفاده کنید.اگر علاقه ی به استفاده از ناحیه اعلان ندارید, با خالی گذاستن کادرهای قسمت تنظیمات ناحیه های اعلان می توانید نمایش ان را مخفی کنید.

قالب رایگان وردپرس
تنظیمات فرم تماس

تنظیمات فرم تماس

با نصب و فعال سازی افزونه ” Free & Simple Contact Form Plugin” می توایند درصفحه اصلی قسمت فرم تماس را داشته باشید. تنظیمات ساخت فرم تماس از قسمت سفارشی سازی قابل دسترسی می باشد و برای این ناحیه می توانید عنوان اصلی , عنوان باتن و متن و همچنین ادرس ایمیلی که پیام ها باید به ان ارسال شوند, تعیین کنید و در صورت تمایل نمایش ان را غیر فعال کنید. این ناحیه دارای تصویر پس زمینه است و تصویر ان از همان تصویر پس زمینه کلی که برای صفحه اصلی ست کرده اید انتخاب و نمایش داده می شود.

ویژگی های اصلی و مهم قالب تک صفحه ای zerif-lite

 • نمایش متفاوت بخش فوتر
 • نمایش اطلاعات تماس در ستونهای مجزا
 • درج ایکون شبکه اجتماعی در یک ستون
 • ساخت خودکارقسمت اخبار از نوشته
 • تنظیمات اسان فرم تماس
 • 2 بخش اعلان و شعار
 • ناحیه منحصر به فرد اعضای تیم
 • طراحی زیبای قسمت نظرات
 • ساخت سه ستونه سرویس ها
 • نمایش نامحدود لوگوی مشتریان
 • جایگزینی ناحیه عنوان با اسلایدر
 • نمایش خلاقانه مهارت ها
 • انتخاب متفاوت تصویر پس زمینه
 • و…

پیشنمایش قالب zerif-lite

فیلم اموزش کار با قالب zerif-lite

دانلود فایل قالب + فایل های درون ریزی

اشتراک گذاری

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف ویژه انتشار اولیه

قدرتمندترین افزونه امنیتی
افزونه Wordfence Security Pro

ساعت‌
دقیقه
ثانیه‌