چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

خانه / وردپرس / افزونه وردپرس / افزونه های کاربردی وردپرس ( رایگان ) / بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس
بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

قبل از توضیح و معرفی بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس ، در ابتدا باید گفت که افزونه وردپرس نرم افزار کوچکی است که به برنامه اصلی امکانات جانبی و مکمل را اضافه می کند که در قسمت سیستم مدیریت امکاناتی را به این نرم افزار تحت وب اضافه می کنند و باعث افزایش کارایی آن می شوند .

حرفه ای ترین افزونه شبکه های اجتماعی برای وردپرس

گفتنی است که افزونه ها ، قابلیت این را دارند که ویژگی های جدیدی از جمله گسترش یا اضافه کردن به یک وب سایت را برای ما فراهم سازند که یکی از این افزونه ها تحت عنوان افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس است پس اگر به دنبال بهترین افزونه های شبکه اجتماعی برای وردپرس خود هستید باید گفت که پلاگین های رسانه های اجتماعی زیادی برای وردپرس وجود دارند و برای کاربران ایجاد تنوع می نمایند که همین امر باعث می شود تا کاربران در انتخاب بهترین افزونه مردد شوند که در اینجا در مورد بهترین افزونه ها توضیحاتی را در اختیار کاربران قرار می دهیم . در صورتی که قالب وردپرس شما این قابلتی را درون خود ندارد می تونید از افزونه ها کمک بگیرید.

در توضیح این افزونه ها باید گفت که افزونه های قدرتمند شبکه اجتماعی در حال حاضر رونق زیادی پیدا کرده اند که همین افزونه ها باعث افزایش رنک و بازدید وب سایت ها شده اند .

بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس
بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

هدف کاربران ، از این افزونه ها ، عملکرد آن ها می باشد که یکی از مهم ترین ویژگی های این افزونه این است که کم ترین تاثیر را روی سرعت سایت  می گذارد که همین امر از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که این افزونه ها باید کدها و دستورات اضافی را بارگذاری کنند که همین امر باعث کاهش سرعت وب سایت شما خواهند شد به ویژه در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به دلیل وجود محصولات فراوان ، معمولا با کاهش سرعت مواجه می شویم استفاده از این افزونه مشکل را در این زمینه برای کاربران حل می نماید .

کاربران باید تعادل میان ویژگی ها و عملکرد سایت وردپرسی خود ، ایجاد نمایند چرا که یک افزونه رسانه اجتماعی با بسیاری از ویژگی ها و عملکرد ها ، در صورتی که سرعت وبسایت شما را کاهش دهد و در تجربه کاربری سایت تاثیرگذار باشد ، اصلا مفید نیست .برای کاهش آشفتگی و همچنین بهبود تجربه کاربری سایتتان ، افزودن تعداد کمی از گزینه ها کفایت می کند .

بسیاری از افزونه های شبکه اجتماعی ، این قابیلت را برای کاربران به وجود آورده اند که بتوان آیکون های اجتماعی را در ساید بار (نوار کناری) ، زیر مقاله ، قبل از مقاله و … نشان داد .

افزونه های زیادی برای این منظور درست شده اند که برخی خوب و برخی ناکارآمد هستند که حالا نوبت به آن رسیده است که بهترین افزونه ها را در ادامه آموزش وردپرس مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم .

Social Media Widget .1

لازم به ذکر است که این ابزارک با توجه به تعداد دانلود آن ، نمی توان در محبوبیت بالای آن تردید کرد چرا که باید یادآور شد که این افزونه راهی ساده با قابلیت سفارشی سازی بالا به شما ارائه می کند کهبا استفاده از آن  می توانید، آیکون های شبکه های اجتماعی بسیار زیادی را با استایل های متفاوت به نمایش بگذارید .

۲.EA Share Count

در لیست امروز ،از پر سرعت ترین افزونه های شبکه اجتماعی ، می توان افزونه EA Share Count ، را نام برد که علاوه بر سریع بودن ساده ترین پلاگین نیز می باشد که همچنین این افزونه با محبوب ترین شبکه های اجتماعی از جمله : Facebook ، Twitter ، Google+ ، Stumbleupon ، Pinterest ، Linkedin ، سازگار است .

مطلب پیشنهادی  ایجاد آیکون های شبکه های اجتماعی در وردپرس

جالب است بدانید که برای دکمه های این افزونه سه سبک مختلف وجود دارد که این شما هستید که باید انتخاب کنید که هر دکمه در کجا قرار بگیردبه عنوان مثال : دکمه در قبل محتوا باشد یا در بعد آن قرار بگیرد یا به صورت دلخواه باشد .

این افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی ، در سایت GitHub میزبانی می شود و اگر تا کنون از آن استفاده نکرده اید می توانید آن را نصب کنید . این افزونه ، تمام سعی خود را می کند که بتواند تعداد اشتراک گذاری های اجتماعی را برای هر شبکه مشخص کند و این توانایی و حق انتخاب را برای کاربران به وجود آورده است که فقط تعداد کل اشتراک گذاری ها در تمام شبکه های اجتماعی را نمایش دهند .

بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

۳.Sassy Social Share

به جرات می توان گفت که یکی از ساده ترین افزونه های اشتراک مطالب در شبکه اجتماعی برای وردپرس که  امکانات فراوانی از جمله این که قابلیت شمارش تعداد اشتراک گذاری های اجتماعی را نیز دارا می باشد این افزونه است که در حال حاضر ، از وبسایت های رسانه های اجتماعی مختلف پشتیبانی می کند وکاربران این توانایی را دارند که یک دکمه را به راحتی و مانند منوهای اجتماعی شناور و چسبنده ، در محتوای پست خود اضافه کنند .

بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

۴.AddtoAny

گفتنی است که افزونه AddtoAny ، تاثیر کمتری روی عملکرد سایت شما در قیاس با سایر ابزارهای مشابهی که دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی را ارائه می دهند دارد و همچنین به عنوان پلاگین وردپرس قابلیت در دسترس بودن را دارا می باشد که در حقیقت یک ابزار اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی است و همچنین خدماتی نظیر سرویس دهی در بسیاری از رسانه های اجتماعی ، نوارهای اشتراک گذاری شناور و استاندارد و منوی اشتراک گذاری جامعی را ارائه می دهد .

در این افزونه کاربران می توانند بدون ایجاد حساب کاربری تعداد اشتراک گذاری های اجتماعی را نشان دهند و همچنین یکپارچه سازی با سرویس آنالیتیکس گوگل را نیز ارائه می دهد .

 

بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

۵.wordPress to buffer

بدون تردید یکی از ابزار های محبوب شبکه اجتماعی که امکان زمانبندی پست های شما را در Facebook ، Twitter ، LinkedIn و … فراهم می آورد و در عین حال  به شما اجازه می دهد که به طور خودکار پست های جدید را به حساب بافر خود اضافه کنید و بدین ترتیب تمامی این پست های جدید روی پروفایل رسانه های اجتماعی شما هم به اشتراک گذاشته می شوند افزونه wordPress to buffer است .

بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

۶.Social Toolbar

Social Toolbar ، می تواند به شما برای داشتن طرحی متفاوت و متمایز برای نمایش شبکه های اجتماعی در سایت کمک کند چرا که از طریق این افزونه هم می توانیدبه صورت یک بار یا به عبارتی به صورت یک نوار حساب های اجتماعی خود را در سایت خودتان به نمایش بگذارید و هم این که افزونه قابلیت این را دارد که خصوصیات اضافی مثل آخرین توئیت ها و همچنین دکمه انتشار (sharing button) را به نمایش بگذارد .

بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس

۷.Simple Social Icons

این افزونه ، دارای کارایی بسیار ساده است و همچنین تاثیر کمی بر روی عملکرد سایت دارد و همچنین آیکون رسانه های اجتماعی را در یک ابزارک و در ستون کناری نمایش می دهد که در ادامه کاربران می توانند رنگ دلخواهشان را انتخاب نماییند و در ادامه آدرس های اینترنتی برای اکانت های رسانه های اجتماعی که می خواهید نمایش داده شوند را وارد نمایند که این افزونه با توجه به این که دارای تعداد محدودی پلت فرم های رسانه های اجتماعی است که خود مهم ترین و محبوب ترین خدمات را تحت پوشش قرار می دهد .

مطلب پیشنهادی  بهترین افزونه های مطالب مرتبط در وردپرس

۸.Social Icons Widget by WPZoom

هشتمین مورد از بهترین افزونه های شبکه اجتماعی وردپرس ، برای کاربران این امکان را به وجود آورده است که بتوانند آیکون های رسانه های اجتماعی را به سادگی به نوارکناری سایت وردپرسی خود اضافه نمایند چرا که این افزونه ، سه استایل نظیر دایره ای ، مربع و یا با حاشیه های گرد را برای آیکون ها در نظر می گیرد که کاربران این حق را دارا می باشند که برای آیکون ها ، رنگ های سفارشی انتخاب نمایند .

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ،باید به بخش نمایش » ابزارک ها مراجعه نمایند و  سپس در این قسمت ابزارک های آیکون های اجتماعی را به ستون کناری اضافه نمایند و جهت اضافه نمودن یک شبکه اجتماعی جدید ، روی افزودن بیشتر (add more) کلیک نمایند .

۹.WordPress Social Login

کارایی این افزونه شبکه اجتماعی ، فوق العاده ساده است و طیف وسیعی از شبکه های اجتماعی را حمایت می کند پس چنانچه تمایل دارید کاربران از طریق  حساب های کاربری رسانه های اجتماعی خود، ثبت نام ، ورود به سیستم و اظهار نظر داشته باشند می توانید از این افزونه استفاده نمایید چرا که این افزونه ، تمامی موارد گفته شده را برای کاربران فراهم می نماید و در ادامه باید یادآور شدکه افزونه نام برده شده شامل ماژول هایی برای نمایش دیدگاه های کاربران ، مدیریت کاربران ، مدیریت مخاطبین است و یک بخش نیز مخصوص پلاگین محبوب Buddy Press دارد .

۱۰.Revive Old Post

برای رسیدن به اهداف خود و به دست آوردن رضایت کاربران در شبکه های اجتماعی ، لازم است مرتبا و مکررا پست ارسال نمایید در تمامی حساب های کاربری و انجام این کار نیازمند صرف مدت زمان طولانی است . پس برای امکان پذیر شدن این امر لازم است تا افزونه ای داشته باشید که بتواند پست های قدیمی را در اکانت های شبکه های اجتماعی خود به طور خودکار به اشتراک بگذارد و همچنین باعث شود تا شما همیشه در شبکه های اجتماعی فعال بمانید که امکان پذیر شدن  موارد ذکر شده فقط با استفاده از افزونه Revive Old Post ، می باشد چرا که این امر باعث تشویق و ترغیب کاربران رسانه های اجتماعی شما به سمت محتواهای محبوب سایتتان می شود .

 

۱۱.Instagram Feed

چنانچه مایل هستید که تصاویر موجود در اینستاگرام را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید ، Instagram Feed ، این امکان را برای شما میسر کرده است چرا که می توانید تصاویرتان را به زیبایی هر چه تمام تر که در اینستاگرام قرار داده اید را در وردپرس نمایش دهید که برای رسیدن به این هدف نیاز دارید یک نشانه دستیابی به اینستاگرام تولید نمایید و سپس می توانید برای نمایش فیدها در هر قسمتی از سایت خود که مایل هستید نظیر پست ها ، صفحه ها یا ابزارک های ستون کناری ، از کدهای کوتاه ( Shortcode ) بهره ببرید همچنین شما می توانید در صورت تمایل با سفارشی سازی پارامترهای کدهای کوتاه ، فیدهای متعدد ایجاد نمایید .

۱۲.Better Click To Tweet

شاید تا کنون برای شما پیش آمده باشد که قسمت های نقل قول را در بسیاری از سایت ها مشاهده نموده باشید که این امکان را برای شما فراهم نموده اند که بتوانید به راحتی آن نقل قول ها را در توئیتر به اشتراک بگذارید که افزونه Better Click To Tweet ،این اجازه را به شما می دهد که جعبه های نقل قول توئیت مشابهی را در پست های وردپرسی خود اضافه نمایید

۱۳.WP MashSocial Widget

افزونه WP MashSocial Widget ، به شما کمک بسیاری می کند که اگر در جست و جوی چیزی فرا تر و متفاوت تر از Social Media Widgeta هستید به آن دست پیدا کنید .

اصلا خوب نبودمیتونه بهتر باشهقابل قبولهخوب بودعالی بود (1 رای, میانگین 5٫00 از 5)

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *