معرفی ابزارک های ووکامرس و قابلیت های آن

خانه / وبلاگ / آموزش ووکامرس / معرفی ابزارک های ووکامرس و قابلیت های آن
5 / 5
1
woocommerce-widgets-digiwp

معرفی ابزارک های ووکامرس و قابلیت های آن

5 / 5
1

امروز در دیجی وردپرس می خواهیم به معرفی ابزارک های ووکامرس فارسی و قابلیت های آن بپردازیم. همان طور که می دانید ابزارک های زیادی در ووکامرس وجود دارد که شما با استفاده از این ابزارک ها می توانید محصولات خود را به روش های گوناگونی در ساید بار وب سایت خود به نمایش بگذارید. در ادامه چند نمونه از این ابزارک ها را نام خواهیم برد.

معرفی برخی از ابزارک های ووکامرس

 • محصولاتی که اخیرا بازدید کرده‌اید: محصولاتی به تازگی توسط مشتریان مشاهده شده را در یک لیست به نمایش می گذارد.
 • نقدهای محصول اخیر: بررسی جدید وب سایت فروشگاهی شما را در یک لیست به نمایش می گذارد.
 •  ابر برچسب محصول:  این ابزارک یک ابر از برچسب های پر استفاده ترین محصول شما می باشد.
 • جستجوی محصول: این ابزارک یک فرم مربوط به جستجو را به نمایش در می آورد.
 • محصولات بر اساس امتیاز:  محصولاتی که در وب سایت فروشگاهی شما وجود دارد را متناسب با امتیازشان در یک لیست به نمایش می گذارد.
 • محصولات: همه ی محصولات موجود در وب سایت فروشگاهی شما را در یک لیست به نمایش می گذارد.
 • دسته های محصولات: با استفاده از این ابزارک می توانید دسته بندی محصولات را به صورت یک لیست و یا کشویی به نمایش بگذارید.
 • فیلتر محصولات بر اساس امتیاز:  این ابزارک می تواند محصولات موجود در وب سایت فروشگاهی شما را بر اساس امتیاز فیلتر کند و نمایش دهد.
 • فیلتر محصولات بر اساس قیمت: این ابزارک می تواند محصولات موجود در وب سایت فروشگاهی شما را بر اساس قیمت فیلتر کند و نمایش دهد.
 • فیلتر محصولات بر اساس ویژگی ها: یک لیست از ویژگی ها را برای فیلتر کردن محصولات موجود در وب سایت فروشگاهی شما به نمایش می گذارد.
 • فیلترهای فعال محصولات: این ابزارک یک لیست از تمام فیلتر های فعال وب سایت فروشگاهی شما به نمایش می گذراد.
مطلب پیشنهادی  ایجاد special offer در ووکامرس تخفیف ویژه

بهترین ابزارک های ووکامرس

یکی از بهترین ابزارک های ووکامرس، ابزارک محصولات است. شما با استفاده از این ابزارک قادر به نمایش تمامی محصولات موجود در وب سایت فروشگاهی خود به همراه تاریخ، قیمت فروش و… به صورت تصادفی و به ترتیب خواهید بود. و همنچنین این امکان را دارید که همه محصولات خود را در ساید بار وب سایت به نمایش بگذارید و یا فقط محصولات ویژه و محصولات مربوط به فروش ویژه را در سایدبار وب سایت به نمایش بگذارید.

برای مثال همان گونه که در تصویر زیر ملاحضه می کنید، ما همه محصولات اخیر را بر اساس سفارش ها به صورت نزولی مرتب کرده ایم و بر اساس تاریخ نمایش داده ایم.

woocommerce-widgets1-digiwp

فیلتر کردن محصولات بر اساس قیمت

شما با استفاده از این ابزارک قادر هستید برای محصولات موجود در وب سایت فروشگاهی خود یک رنج قیمت از حداقل تا حداکثر ایجاد کنید تا مشتریان شما بتوانند این محصولات در ساید بار مشاهده کنند.

فیلتر محصولات بر اساس ویژگی ها

این ابزارک یکی دیگر از بهترین و قدرتمند ترین ابزارک های ووکامرس می باشد. که شما با استفاده از آن قادر به ایجاد فهرستی از محصولات بر اساس ویژگی ها مانند اندازه، رنگ و … برای مشتریان وب سایت فروشگاهی خود هستید. از این طریق مشتریان شما می توانند به راحتی محصولی که به دنبالش هستند را با ویژگی های مد نظرشان پیدا کنند. برای کار با این ابزارک ابتدا باید آن را به ساید بار خود دراگ کنید و بعد مشخص کنید نوع جستجو و نمایش محصولات را بر اساس ویژگی ها چطور فیلتر شوند.

مطلب پیشنهادی  ایجاد سیستم چت و پشتیبانی آنلاین در ووکامرس

به عنوان مثال اگر یه مشتری برای یک محصول دو ویژگی را انتخاب کرد، فقط محصولاتی نمایش داده می شود که دارای این دو ویژگی باشد و یا اگر یک مشتری برای یک محصول دو ویژگی را انتخاب کرد، محصولاتی نمایش داده می شود هر کدام از دو ویژگی را داشته باشد.

اشتراک گذاری

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *