تغییر تصویر پیشفرض Gavatar در وردپرس

خانه / وبلاگ / خطا های وردپرس / تغییر تصویر پیشفرض Gavatar در وردپرس
Gravatar

تغییر تصویر پیشفرض Gavatar در وردپرس

آیا میخواهید تصویر پیشفرض Gravatar را در وردپرس تغییر دهید؟ با افزودن تصویر پبشفرض خود به Gravatar  میتوانید برند خاصی را به کامنت های موجود در سایت خود اختصاص دهید. در این مطلب تغییر تصویر پیشفرض Gravatar در وردپرس را به شما آموزش خواهم داد.

تصویر پیشفرض Gravatar چیست و چرا آن را تغییر دهید؟

Gravatar یک سرویس وب است که توسط Matt Mullenweg ایجاد شده و به همه اجازه میدهد که یک پروفایل و یک آواتار مخصوص به خودشان را  در تمام سایت های وردپرسی که در آن عضو هستند و ایمیل خود را در آنها وارد کرده اند داشته باشند. همانطور که گفتم این تصویر و پروفایل در تمام سایت های وردپرسی که در آن عضو هستید خواهد بود و نیازی نیست که در هر سایت یک پروفایل داشته باشید.

حال اگر یک کاربر تصویر Gravatar نداشته باشد و پروفایلی در سایت وردپرس نداشته باشد، آن وقت یک تصویر پروفایل پیشفرض به آن اختصاص داده خواهد شد و در کامنت ها و پست ها این تصویر نمایش داده خواهد شد. به این تصویر “مرد مرموز” میگویند و به این شکل است:

defaultmysteryman

اگر نمیخواهید تصویر مرد مرموز را به عنوان تصویر پیشفرض Gravatar در سایت داشته باشید پس میتوانید از یک تصویر سفارشی به جای آن استفاده کنید، که در ادامه روش انجام این کار را خواهم گفت.

تغییر تصویر پیشفرض Gravatar در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید آن است که وارد بخش تنظیمات » گفت و گوها شوید و به بخش آواتار ها ( نیم رخ ها ) اسکورل کنید. در این بخش میتوانید تنظیمات Gravatar را در سایت خود پیکربندی کنید.

مطلب پیشنهادی  رفع مشکل آپدیت نشدن وردپرس و افزونه ها

Discussion

متوجه خواهید شد که تعدادی گزینه در بخش Avatar وجود دارد. این آواتار ها در زمانی که کاربر تصویر پروفایل نداشته باشد استفاده میشود، شما میتوانید این تصاویر پیشفرض را تغییر دهید. گزینه های دیگری نیز وجود دارد که وردپرس با تشخیص نام کاربر یک تصویر آواتار ایجاد میکند و آن را برای کامنت ها نمایش میدهد. فراموش نکنید که پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.

Default gravatar

استفاده از Gavatar پیشفرض سفارشی در وردپرس

وردپرس به شما اجازه میدهد تا از تصویر سفارشی خود برای تصویر پیشفرض Gravatar استفاده کنید. در ادامه به شما روش این کار را آموزش خواهم داد.

اولین کاری که باید انجام دهید آن است که یک تصویر برای Gravatar ایجاد کنید. این تصویر باید در اندازه 250*250 باشد و بهتر است که از برند سایت خود برای تصویر پیشفرض Gravatar استفاده کنید. سپس باید این تصویر را به سایت وردپرس خود آپلود کنید. وارد بخش رسانه » افزودن جدید  خود را آپلود کنید.

uploadedit

پس از آپلود تصویر بر روی لینک ویرایش “ویرایش” کلیک کنید. اکنون یک صفحه برای ویرایش تصویر باز خواهد شد. تنها کاری که باید انجام دهید آن است که آدرس تصویر را کپی کنید و آن را در نوت پد ذخیره کنید.

 

اکنون باید به سایت وردپرس خود مقداری کد اضافه کنید، کد زیر را به فایل functions.php قالب وردپرس سایت خود اضافه کنید:


add_filter( 'avatar_defaults', 'wpb_new_gravatar' );
function wpb_new_gravatar ($avatar_defaults) {
$myavatar = 'http://example.com/wp-content/uploads/2017/01/wpb-default-gravatar.png';
$avatar_defaults[$myavatar] = "Default Gravatar";
return $avatar_defaults;
}

نکته: فراموش نکنید که به جای  “Default Gravatar” در کد بالا آدرس فایل تصویر را وارد کنید.

اکنون وارد بخش تنظیمات » گفت و گوها  شوید، مشاهده خواهید کرد که تصویر مورد نظر شما در گزینه های Avatar وجود دارد.

مطلب پیشنهادی  رفع خطای صفحه سفید وردپرس

custom gravatar

تصویر آواتار سفارشی خود را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شوند. اکنون تصویر مورد نظر شما به عنوان تصویر پیشفرض گراوتار انتخاب شده است.

customavatar

به همین راحتی می تونید در وردپرس تصویر پیش فرض گراواتار کاربران را تغییر دهید.

Gravatar is a web service created and run by WordPress co-founder Matt Mullenweg’s company called Automattic. It allows anyone to create a profile and associate avatar images to their email addresses.In this article, we will show you how to change the default gravatar in WordPress and replace it with your own custom default gravatar image

 

اشتراک گذاری

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *