منو

افزونه لوگو اسلایدر مشتریان در وردپرس

خانه / وردپرس / افزونه لوگو اسلایدر مشتریان در وردپرس
لوگو اسلایدر مشتریان در وردپرس با افزونه
لوگو اسلایدر مشتریان در وردپرس با افزونه

افزونه لوگو اسلایدر مشتریان در وردپرس

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در وب سایت خود اسلایدر لوگوی مشتریانی که برای آنها خدمات ارائه داده اید را نمایش دهید یا برخی از مشتریان که از محصولات شما استفاده میکنند را نمایش دهید برای اینکار میتوانید از روش های مختلف از جمله استفاده از کدنویسی و یا گالری تصاویر در یک برگه تحت عنوان بخری از مشتریان استفاده کنید علاوه بر آن نیز میتوانید از افزونه هم استفاده کنید.

نحوه افزودن اسلایدر لوگوی مشتریان به سایت در وردپرس

اسلایدر لوگوی مشتریان

مانند تصویر بالا است که میتوانید مشتریان خود را با استفاده از یک اسلایدر بخصوص نمایش دهید میتوانید از افزونه های اسلایدر ساز نیز استفاده کنید به این صورت که در اسلایدر خود اندازه را تعریف کنید و به جای تصاویر اسلاید از تصویر لوگوی مشتریان خود استفاده کنید .

این کار مزیت هایی نیز دارد به این ترتیب که با استفاده از لوگوی مشتریان خود به سایر کاربران حس اعتماد را میدهید که باعث می شود بتوانند با سایر مشتریان آشنا شده و در صورت محبوبیت آنان یک رزومه کاری قوی تری نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد.

موضوع حس اعتماد به یک سرویس دهنده اینترنتی و یا سایت شرکت و یا هر سایتی که باشد مهم است به طوری که با روش هایی از جمله درج اطلاعات تماس صحیح و یا سایر موارد مانند لوگوی مشتریان و همکارانی که با ما همکاری تجاری دارند میتوان این حس را ایجاد کرد. البته نکته اول خود محصول و نوع پشتیبانی سرویس دهنده است که اهمیت دارد.

نمایش لوگوی مشتریان در وردپرس به صورت اسلایدر با Awesome Logos

با استفاده از افزونه Awesome Logos قادر خواهید بود لوگوی مشتریان خود را نمایش دهید این افزونه وردپرس تا کنون توانسته است بیش از 900 نصب فعال و امتیاز 4.55 را نصیب خود کند.

ویژگی ها و قابلیت های این افزونه :

 • قابلیت ایجاد لایت باکس برای تصاویر
 • امکان استفاده از کد های کوتاه
 • امکان افکت دادن برای زمانی که اشاره گر بر روی تصویر قرار میگیرد ( هاور )
 • استفاده از HTML5  و  CSS3
 • امکان نمایش اسلایدر به صورت شناور
 • امکان استفاده از اسلایدر در ابزارک وردپرس
 • امکان دسته بندی تصاویر و لوگو ها
 • امکان نمایش تصاویر لوگو ها به صورت اسلایدر ، شبکه ای و واکنشگرا
 • امکان حذف ، ویرایش و افزودن لوگو
 • و ..

پس از آنکه افزونه را نصب و فعال سازی کردید وارد بخش تنظیمات شوید اگر با نصب افزونه اشنایی ندارید به مقاله آموزش نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید، افزونه بعد از فعال سازی یک منو در پیشخوان با نام Awesome Logos ایجاد خواهد کرد ، برای آنکه شروع کنیم وارد منوی Logos Dashboard می شویم .

افزونه لوگوی مشتریان وردپرس

این صفحه پیشخوان اسلایدر لوگو های مشتریان شما می باشد برای آنکه یک اسلایدر جدید ایجاد کنیم باید بر روی گزینه Create New Awesome Logo  کلیک کنیم سپس در تب جدیدی که برای ما باز می شود نام اسلایدر لوگوی مشتریان را وارد کرده و بعد حالت نمایشی که مد نظر ماست را انتخاب میکنیم و در آخر دکمه Go را کلیک می کنیم .

مطلب پیشنهادی  مدیریت انبار و موجودی محصولات در ووکامرس

افزونه لوگوی مشتریان وردپرس

بعد مشاهده میکنید که لیستی از اسلایدر های مشتریانی که ساخته اید به شما نمایش داده می شود و باید شما طبق لیست کد های کوتاهی که هستند را انتخاب کنید که با استفاده از کد های کوتاه در قالب خود میتوانید اسلایدر هایی که ایجاد کرده اید را وارد کنید توجه کنید که کد کوتاه را میتوانید در برگه ، نوشته و ابزارک به راحتی استفاده کنید و برای آنکه بتوانید در قالب استفاده کنید از یک کد دیگر باید استفاده کرد.

ایجاد لوگو اسلایدر جدید

برای افزودن اسلایدر جدید در افزونه لوگوی مشتریان به منویی که مانند بالا در پیشخوان اضافه شده است بروید و زیر منوی Add New Slide را انتخاب کنید . در این بخش باید عنوان لوگوی مشتریان ، تصویر لوگو ، لینک و نوع و سبک باز شدن آن را مشخص کنید که درهمان پنجره لینک باز شود و یا در پنجره جدید و پس از تعیین این بخش ها بر روی دکمه انتشار کلیک کنید.

این اسلاید هایی که وارد میکنید لوگوی مشتریان شما هستند یعنی به طوری که باید در همین بخش به این صورت لوگوی سایر مشتریان خود را نیز وارد کنید و برای ویرایش اسلایدر به بخش پیشخوان یا Logos Dashboard بروید. پس از آن طبق آموزش بالا میتوانید به قسمت تمام اسلایدر ها بروید و تمام اسلایدر لوگو خود را مشاهده کنید و این قابلیت را دارید که بتوانید هر کدام را به دلخواه شخصی سازی کنید. برای آنکه بتوانید از لوگو هایی که ایجاد کرده اید یک اسلایدر کلی بسازید گزینه Add Slides  را انتخاب کنید و سپس لوگو هایی که ساخته اید را انتخاب و بر روی دکمه Insert کلیک کنید سپس مشاهده میکنید که لوگوی جدید به اسلایدر اضافه شده است که میتوانید به سادگی با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن لوگو ها را در مکان های لخواه قرار دهید و بعد از با استفاده از بخش های ابزار هایی که در قسمت چپ و قرار گرفته اند میتوانید اندازه و مشخصات لوگو مانند رنگ متن ، رنگ پس زمینه ، فونت و اندازه نوشته ها و یا نوع هاور را مشخص کنید و در انتها پس از اعمال تغییرات بر روی گزینه update order کلیک کنید. و آن را ذخیره کنید.

یکی از مهم ترین ببخش ها و امکاناتی که این افزونه در اختیار ما قرار میدهد امکان استفاده از تابع در هر قسمتی از وب سایت می باشد چرا که به دلیل اینکه یک لوگوی مشتریان باید در صفحه ای باشد که کاربران بتوانند آن را مشاهده کنند و یک هماهنگی نیز با وب سایت داشته باشد و معمولا در صفحه اصلی وجود دارد و علاوه برخی از قالب ها صفحه اصلی آماده دارند نیز این افزونه برای ما یک تابع در انتهای ایجاد اسلایدر به ما میدهد که میتوانیم با استفاده از آن اسلایدر ایجاد شده را در قالب خود جایگذاری کنیم . ضمن اینکه میتوانیم مطابق با توضیحات بالا با استفاده از کد های کوتاه اینکار را انجام دهیم .

مطلب پیشنهادی  ایجاد فونت آیکون در وردپرس با WP Visual Icon Fonts

 

افزونه لوگوی مشتریان وردپرس

افزونه Logo Carousel Slider

یکی دیگر از افزونه هایی که میتوانید با استفاده از آن یک اسلایدر لوگوی مشتریان ایجاد کنید افزونه Logo Carousel است که توانسته برای خود بیشتر از 10 هزار نصب فعال دریافت کند.

برخی از ویژگی ها و قابلیت های افزونه Logo Carousel

 • قابلیت پشتیبانی از تمام مرورگر ها
 • حجم کم و سرعت بالا و دارای وزن کم
 • قابلیت ایجاد لینک داخلی و خارجی
 • واکنش گرا و پاسخگو
 • امکان نمایش لوگو با عنوان و یا بدون عنوان
 • قابلیت هاور شدن لوگو ها و تعیین افکت برای هاور شدن
 • امکان ایجاد اسلاید ها به تعداد بی نهایت

پس از آنکه افزونه را نصب و فعال سازی کردید یک منوی جدید به منو های پیشخوان وردپرس اضافه می شود که تحت عنوان Logo Carousel نام دارد با استفاده از این منو میتوانید تنظیمات ، لوگو ها ، افزودن و ژنراتور کد های کوتاه دسترسی داشته باشید.

افزونه لوگوی مشتریان وردپرس

All Logos : در این قسمت تمامی لوگو های ساخته شده برای مشتریان را مشاهده میکنید و میتوانید آنها را اضافه و یا ویرایش کنید .

Add New Logo : از این بخش میتوانید لوگو ها و تصاویر جدید را به اسلایدر های خود اضافه کنید.

Settings : این بخش تنظیمات مربوط به افزونه و چگونگی نمایش لوگو ها در اسلایدر لوگوی مشتریان می باشد.

Shortcode Generator : این بخش به ما ویژگی های افزونه را نمایش میدهد و امکان تولید کد های کوتاه برای اسلایدر ها را به ما میدهد.

افزونه  Logos Showcase

افزونه دیگری که میتوانید برای ایجاد اسلایدر لوگوی مشتریان خود استفاده کنید افزونه Logos Showcase می باشد که با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود به صورت اسلایدر لوگوی مشتریان خود را نمایش دهید از ویژگی های مهم این افزونه به سازگرای و پاسخگویی به تمام اندازه های نمیش میتواند اشاره کرد و میتوانید با استفاده از کد های کوتاه که در اختیار ما قرار میدهد میتوانیم در بخش های دیگر و هر قسمت که نیاز شد از لوگوی مشتریان استفاده کنیم .

امکانات این افزونه شامل زیر می باشد :

 • قابلیت سازگاری با اکثر قالب های وردپرس
 • امکان نمایش و استفاده از اسلایدر های لوگو مشتریان در بخش های مختلف سایت با استفاده از کد های کوتاه
 • امکان نمایش لوگو ها به صورت اسلایدر
 • کاملا واکنشگرا و پاسخگو و مناسب برای تمامی سایز های نمایشگر های موبایل و تبلت
 • و….

 افزونه نمایش لوگو GS Logo Slider

یکی دیگر از پلاگین هایی که میتوانید با استفاده از آن لوگوی مشتریان خود را به صورت اسلایدر نمایش دهید افزونه GS Logo Slider می باشد که میتوانید به راحتی پس از نصب اینکار را انجام دهید.

برخی از ویژگی ها و امکانات افزونهGS Logo Slider

 • امکان استفاده از کد های کوتاه جهت درج و استفاده در بخش های مختلف سایت
 • قابلیت ایجاد پست سفارشی برای ایجاد لوگو ها
 • حجم کم و بسیار سبک
 • بدون نیاز به تنظیمات
 • سازگار با اکثر قالب های وردپرس
 • توسعه پذیری بالا و امکان سفارشی زیاد
 • سادگی کاربردی برای ایجاد لوگو ، حذف لوگو و ویرایش آن

قبلا در سایت مقاله دیگری هم برای لوگو اسلایدر در وردپرس قرار دادیم که برای شماهده می تونید به آموزش افزونه قرار دادن لوگو اسلایدر درودپرس Logo Carousel Slider که به صورت کامل توضیح داده شده.

 • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
 • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
 • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

2 دیدگاه

 1. علی فاتحی

  سلام خیلی ممنون از سایتتون و زحمتی که کشیدین برای معرفی افزونه من یه مشکل دارم اونم اینه لوگوهارو قرار میدم اما فاصله ای بینشون نیست و بهم چسبیده ان آیا میشه کاری کرد یا تنظیم خاصی داره؟ حقیق نتونستم پیداش کنم

  • علی غلامی

   سلام
   خواهش میکنم.
   افزونه برای سایت های انگلیسی کدنویسی شده به همین خاطر برای استفاده در سایت های فارسی ممکنه یک مقدار نیازمند راست چین سازی باشه
   آدرس سایتتون رو بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شش =