ایجاد خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس

خانه / وبلاگ / آموزش وردپرس / ایجاد خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس
export-user-data-DigiWP

ایجاد خروجی از اطلاعات کاربران در وردپرس

شاید شما بخواهید از کلیه اطلاعات کاربران در وردپرس خروجی ایجاد کنید،این امر با استفاده از افزونه قدرتمند و کاربردی Export User Data امکان  پذیر خواهد بود.شما با استفاده از این افزونه وردپرس به راحتی قادر هستید امکان تهیه خروجی از اطلاعات در وردپرس را (چه فیلد های استانداردی که از طریق افزونه های دیگر ایجاد کرده اید، و چه فیلد های ابتدائی خود در وردپرس) با دو فرمت CSV و Excel(اکسل) فراهم کنید. آموزش وردپرس امروز ما رو دانبال کنید تا با هم این موضوع را بررسی کنیم.

از اطلاعات خود در وردپرس خروجی تهیه کنید.

برای نصب افزونه Export User Data فقط کافی است از بخش افزونه ها>افزودن>بارگذاری افزونه، آن را برای تهیه خروجی از اطاعات کاربران در وردپرس بارگذاری و نصب کنید.بعد از نصب کردن این افزونه با محیط کاربری که در عکس زیر نمایش داده شده رو به رو می شوید. لینک صفحه افزونه در انتهای مطلب قرار داده شده.

EUD-Digiwp-1

User Meta Fields:در این بخش قادر هستید فیلد های اضافه شده توسط افزونه های دیگر را مشخص کنید که کدام یک از آن فیلد ها در اطلاعات خروجی وجود داشته باشد.

Format: در این بخش شما قادر هستید فرمت مورد نظر خود را برای خروجی از اطلاعات در وردپرس انتخاب کنید. که همانطور که گفته شد این امکان انتخاب بین دو فرمت CSV و Excel (اکسل) خواهد بود.

Stored Options: در این بخش شما برای راحتی بیشتر در مدیریت اطلاعات برای ذخیره مجدد، بارگذاری و یا حذف اطلاعات ذخیره شده برای گزارش خود نامی خاص را انتخاب می کنید.

Advanced Options: در مقابل این بخش گزینه ای به نام “Show” وجود دارد، که با زدن این دکمه به شما امکان تنضیمات بیشترداده خواهد شد که تصویر این تنضیمات در عکس زیر نمایش داده شده است.

مطلب پیشنهادی  نحوه انتقال وردپرس به هاست جدید و سرور دیگر

EUD-Digiwp-2

Standard User Fields:شما با انتخاب این گزینه با اضافه شدن فیلد های استانداردی که توسط افزونه های دیگر اضافه شدن موافقت می کنید.

Role:در این بخش شما قادر هستید تعیین کنید که فقط از اطلاعات کاربران با یک نقش خاص به عنوان مثال “نویسندگان” گزارش تهیه کند.

User Roles:شما با انتخاب این گزینه تعیین می کنید که از تمامی نقش ها که در سایت وجود دارند گزارش تهیه شود.

Registered:شما با استفاده از این گزینه امکان این را خواهید داشت که تعیین کنید از کاربرانی که از یک تاریخ خاص به بعد ثبت نام نمونده اند گزارش تهیه شود.

Limit Range:شما با تعیین کردن عدد کاربر ابتدائی و تعداد کاربران این امکان را خواهید داشت که فقط از یک بخش خاصی از کاربران گزارش تهیه کنید.

Updated Since:شما با تعیین کردن تاریخ در این بخش قادر هستید از کاربرانی که از تاریخ تعیین شده به بعد پروفایلشان را آپدیت کرده اند گزارش تهیه کنید.

و در انتها با کلیک به روی دکمه Run Export فرایند گرفتن خروجی از اطلاعات شما آغاز شده و به محض این که این فرایند به اتمام رسید فایل مربوطه با فرمت انتخابی به روی سیستم شما دانلود می شود.

جمع بندی

اگر شما صاحب وب سایت هستید و کاربرانتان هم زیاد هستند، این افزونه وردپرس حتما به دردتان خواهد خورد، شما می توانید در دوره های خاص به عنوان مثال یک ماهه از کاربرانتان گزارش و یک بک آپ تهیه کنید که اگر بر حسب اتفاقی پیش بینی نشده اطلاعات مهم کاربرانتان از روی سایت پاک شد و از بین رفت ،بتوانید آن اطلاعات را در اسراع وقت دوباره برگردانید. پیشنهاد ما به شما این است که تهیه خروجی از اطلاعات در وردپرس را هرگز فراموش نکنید!

اشتراک گذاری

  • دیدگاهتان فقط و فقط در رابطه با همین مطلب باشد.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما بررسی نخواهد شد.
  • هدفتان از ارسال دیدگاه تبلیغ یا بک لینک نباشد. در غیر اینصورت دیدگاه حذف می شود.
  • به دیگر توهین و اهانت نکنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *